Body Expert, Krem ujędrniająco - napinający do biustu

Body Expert, Krem ujędrniająco - napinający do biustu

Preparat o lekkiej konsystencji i wyjątkowej recepturze, przeznaczony do codziennej pielęgnacji skóry piersi narażonej na utratę jędrności i elastyczności. Zawiera aminokwasy i mikroelementy. Wyłapuje wolne rodniki. Działa kojąco i tonizująco. Minimalizuje istniejące rozstepy.

I tak i nie

To był mój pierwszy kosmetyk do pielęgnacji biustu. 8 lat temu kupiłam pierwsze opakowanie i byłam zachwycona zarówno konsystencją, zapachem jak i rezultatami po jego zastosowaniu.
Jednak rozczarowałam się ogromnie kupując trzecie opakowanie, gdyż zmieniono recepturę kremu. Miałam wrażenie,że jest "lżejszy", słabiej działa i zupełnie zmienił się jego zapach. Oczywiście cena też poszła w górę. Nie byłam zadowolona.
Teraz po paru latach chciałabym do niego wrócić. Nie wiem co mnie czeka,ale za taka kwotę mogę zaryzykować. Daję 3 gwiazdki, bo wciąż czuję niesmak po zmianie receptury kremu, który mnie tak zachwycił.

Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

A ja jestem zadowolona

Uzywam tego kremu juz od 4 lat, chociaz musze przyznac, ze niezbyt regularnie.

Krem ma ladny zapach, przyjemna konsystencje i szybko sie wchlania. Wedlug mnie doskonale nawilza i ujedrnia.
Jestem na TAK

Bez efektów

Od tego typu produktów oczekuję, że będą się one czymś różniły od kremu do rąk, czy balsamu. W tym wypadku po prostu tej różnicy nie zauważyłam. Krem słabo nawilża i w ogóle nie odżywia, szybko się wchłania, ale nie daje oczekiwanych efektów. Skóra po nim jest napięta, ale bardzo sucha i wcale nie bardziej jędrna, niż przed aplikacją kremu.

Kosmetyk ma intensywny zapach, co jednej osobie będzie odpowiadać, a drugą będzie irytować. Mnie szczególnie to nie zachwyciło. Nie skończyłam nawet użytkować pierwszego opakowania.

Używam tego produktu od:używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:1, niecałe

Salon fryzjerski

super, napewno kupie

hey,
uzywam tego komsetyku juz ponad miesiac i po miesiacu ejstem ogromnie zaskocozna to naprawde dziala! hm zalezy w sumie od organizmu sama czytalam wasze recenzje drogie kolezanki i sprobowalam zaryzykowac faktycznie oplacalo sie. Mam wszystkie efekty ktore mialy nastapic. Delikatny zapach na dlugi wystarcza, jest kremowy, i nie ma konsystencji takiego gestego budyniu, lecz nie ejst tez slizgaczem. swietnie sie wsamarowuje, lecz trzeba robic rano i wieczorem ale to chyba jak kazdy kremik, i powiem wam drogie kolezanki nie wierze w cuda, ale mam o wiele wiekszy biust, bardziej jedrny jest mocno napiety i duzo podniesiony do gory. oczywiscie kazda z nas powinna wiedziec ze krem nie tylko sie wsamarowuje ale takze troche popiescic piersi tzn nie do przesady ale trzeba je masowac oraz cwiczyc najlepiej jak rekoma sie je sciska oraz modeluje czyli podnoszac do gory oraz do srodka. naprawde suuper. mam organizm dosc odporny na wszelkie kremy czy tabletki nic nigdy nie dziala ale w ten krem naprawde uwierzylam i na 10000000000000000000000% kupie kolejne opakowanie

Używam tego produktu od: ponad miesiac

mozna sobie darowac

Kiepski krem. N aplus moge mu jedynie zaliczyc dobra konsystencje i szybkie wchlanianie
Jednak po miesiacu codziennego stosowania nie bylo zadnych widocznych efektow. Nie ujedrnil, nie uelastycznil skory, ale tez jej nie zaszkodzil.
Dlatego daje 2 gwiazdki, a nie 1.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

dobry, mogę polecić

Krem właściwie poprawny :) Dobrze nawilżał, wchłaniał sie szybko, fajny do masażu piersi, zapach przyjemny i dość wydajny. Jakichś spektakularnych efektów nie przyniósł, ale dbał o piersi. Jestem z niego zadowolona.

Używam tego produktu od:używałam przez 3 m-ce

bez efektów :(

To był mój pierwszy kosmetyk z serii tych specjalnych do pielęgnacji biustu..i od razu wielkie rozczarowanie. Nie dość, że nie ujędrniał, nie napinał itd. itp. to miałam wrażenie, że przesuszał mi skórę na dekolcie i biuście :( Po połowie tubki zwątpiłam. Błąkał się ten kremik po moich łazienkowych kątkach, aż przy kolejnych generalnych porządkach powędrował do kosza..No bo i co z nim dalej robić??? Nie miałam wtedy porównania z innymi tego typu preparatami, a mimo to czułam że to bubel .. i jak się później okazało nie myliłam się :) Tak więc zdecydowanie odradzam.Ten kosmetyk nawet nie nawilżał..szok!

Łeee tam takie smarowidło

Jako balsam nawilżajacy do ciała ujdzie w tłoku bo się klei ale oceniając jako krem do biustu efekty jakiegokolwiek ujędrnienia nie widzę, dlatego jedna gwiazdka. Szkoda kolejnej tubki na łazienkowej półce. Takie same efekty daje najzwyklejszy balsam do ciala. Takie tam mazidło.

gdyby nie ten zapach :(

Od jakiegoś czasu szukam jakiegoś dobrego kremu do biustu w rozsądnej cenie ale jakoś mi to nie wychodzi. Yves rocher mnie nie zachwycił, avon też, jedynie co to powracam do serum z bielendy.Ten krem okazał się nawet niezły. Podoba mi sie to, że jest treściwy i lekko tłustawy, pozwala to na krótki masaż. Myślę że dobrze odżywia skórę i uelastycznia- jestem w 8 miesiącu ciązy i narazie brak rozstępów. Jest też wydajny. Ale ma jeden ogromny minus , który jak się okazuje może być plusem dla innych użytkowniczek a mianowicie zapach.Jak dla mnie intensywny, ciązki :(.

dobry

Nie wiem czy to zbieg okoliczności, ale mnie również powiększyły się cycuszki. Kupiłam na esentii.pl
zachęcona recenzjami, bo okropnie schudłam i pierwsze co oberwało to piersi właśnie, po czym przez kilkanaście dni wcierałam go sumiennie co wieczór. Teraz pomocna ręka mężowska mnie wyręcza we wcieraniu (300 kółeczek od pachy w dół i do góry) i tenże masaż plus kremik dały efekty. Nie są one może jeszcze powalające, ale coś się dzieje, a to już wiele wziąwszy pod uwagę masę "nicniepomagających" kosmetyków obecnych na rynku.

jak dla mnie No 1

kupilam zachecona opiniami w sklepie internetowym. Rzecz tania ale spelnia swoje obietnice. Krem wchlania sie szybko, ma delikatny mily zapach, uzywam go od miesiaca i zauwazylam moze nie tyle poprawe (bo w sumie nie bylo co poprawiac;)) ale skora jest ladnie nawilzona, miekka, naprezona i przedewszytskim gladka. Nie bede pisac ze krem powiekszyl biust bo nie wierze - chyba raczej przytylam ;)

niestety

Niestety nic pozytywnego o tym kremiku napisac nie moge. Skutkiem jego stosowania byly wypryski na moim dekolcie, a tego nie znosze :)
Krem lekko natluszcza, jak dla mnie śmierdzi, ujedrnienia nie zdazylam zauwazyc bo musialam go odstawic. Teraz jego miejscem docelowym sa moje lydki :). O wiele bardziej sluzy mi do pielegnacji dekoltu i piersi balsam ziaji stymulujaco-ujedrniajacy z kielkami pszenicy (jasnorozowy).