Chanel, Ligne Extreme, Eye-liner Fluide

Chanel, Ligne Extreme, Eye-liner Fluide

Pojemność 2,5 ml

Płynny tusz do kresek - obrysowuje oko czystą, precyzyjną linią. Specjalna konsystencja umożliwia dokładny rezultat i ułatwia aplikację. Szybko wysycha. Wodoodporny, o przedłużonej trwałości. Maleńki pędzelek i poręczne opakowanie. Zawiera pigmenty i połyskliwe drobinki. Testowany oftalmologicznie.

wart polecenia

Bardzo dobry eyeliner. Mialam odcien czarny i byla to rzeczywiscie czern, a nie jakas szarosc czy grafit. U mnie utrzymywal sie w stanie niezmienionym caly dzien, latwo go zmyc najzwyklejszym plynem do demakijazu. Co wazne nie podraznia powiek, co mi sie juz raz zdazylo z innym eyelinerem, a wrazliwcem nie jestem. Bardzo wydajny, uzywalam codziennie i starczyl mi na rok, niedawno wyrzucilam.Czemu nie kupie ponownie? Bo lubie zmieniac kosmetyki.

Używam tego produktu od: kupilam rok temu
Ilość zużytych opakowań: skonczylam 1

polecam

Jestem zadowlona, swietny pedzelek, nawet jesli ktos nie ma super wprawy tym linerem sobie poradzi :) Nie kruszy sie, nie rozmauje dopiero po kilkunastu godzinach zaczyna sie scierac .. polecam

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Bardzo dobry +

Bardzo przyzwoity eye-liner, godny polecenia. Czerń aksamitna, nie blaknie, niestety pod koniec opakowania, kiedy się starzeje, lubi się czasem skruszyć na oku (czego nawet najstarszy Guerlain nie robi) ale da się to przeżyć, bo jednak kawał czasu zachowuje świerzość. Pędzelek moim zdaniem lepszy od mojej ukochanej Divinory (której jest nieco więcej o ile się nie mylę) i w ogóle rewelacyjny. Plastikowe opakowanie, ale też się trzyma, nie połamało się o dziwo (Divinora niestety się w sakrętce połamała...)
Na pewno wrócę do Chanel, bo to godne zastępstwo dla nieśmiertelnego, aksamitno czarnego Guerlaina.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chanel - Mademoiselle Privé

bardzo dobry

Jestem zadowolona z tego produktu,można nim precyzyjnie wykonac makijaż oka .Jest bardzo trwaly nie rozmazuje się.Opakowanie bardzo eleganckie .Polecam ,wart swojej ceny

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

lubię go...

lubię makijaż wykonany eyelinerem, a ten jak do tej pory najbardziej lubię

pędzelek jest wystarczająco miękki i długi, aby namalować nim równą kreskę

eyeliner ma fajną konsystencję - nie wysycha od razu, więc można dokonać drobnych poprawek, jest wydajny

mam kolor niebiesko-stalowy - mam nadzieję, że Chanel wprowadzi znów inne kolory poza czarnym

jedyną wadą jest to, że chwilę po nałożeniu trochę mnie pieką oczy, ale uczucie to znika chwilę potem

generalnie polecam

Używam tego produktu od:1 rok

Bardzo dobry !

Jeden z najlepszych eye-linerów jakie miałam okazję uzywać i jedyny któremu pozostałam wierna, gdyz równie dobry, a może lepszy Guerlain mnie uczulił.
Wygodne opakowanie i zgrabny pędzelek w połączeniu ze świetną konsystencją sprawiają, ze uzywanie tego linera jest przyjemnością. Kreska jest precyzyjna i wyrazista. Kosmetyk dość trwały, szczerze polecam !

oczekiwałam więcej

od tak renomowanej marki oczekiwałam lepszego produktu. Opakowanie oczywiście estetyczne, pędzelek też ładnie wyprofilowany, umożliwiający precyzyjne namalowanie kreski, ale... pani w drogerii zapewniała mnie o jego trwałości, a mnie notorycznie się rozmazywał :(

bardzo dobry

Bardzo dobry eyeliner. Ma optymalna konsystencje, nie jest zbyt wodnista, ale i nie za gesta, nie zastyga na pedzelku. Swietnie wyprofilowany pedzelek, odpowiednio dlugi i miekki, nie jest za cienki, rysuje doskonala kreske. Pedzelek umozliwia zrobienie precyzyjnej kreski jednym pociagnieciem. Mysle, ze nawet niewprawna reka wykona tym linerem precyzyjny makijaz.

Mam kolor brazowy, opalizujacy. Uwazam, ze moglby byc bardziej soczysty, czekoladowy i nieco ciemniejszy. Na pewno najdaje sie dla osob z jasna oprawa oczu i blondynek.

Bez zastrzeżeń

Mam słabość do kresek i nie wyobrażam sobie już makijażu bez tego elementu. Jednocześnie nie uznaję w tej materii pisaków, musi to być klasyczny cienki pędzelek. Liner Chanel jest bardzo dobry, poręczny - naprawdę łatwo nim narysować cienką precyzyjną linię (ja mam wprawę, ale myślę że i nowicjuszki sobie poradzą). Kolor czarny jest intensywny, kreska jest dość trwała - ale u mnie makijaż oka z reguły dość długo się utrzymuje. Kreski narysowane tym eyelinerem nie ścierają, może tylko nieco bledną pod koniec dnia. Jest przyzwoity, nie mogę się tu przyczepić za bardzo, znów go kupiłam mimo ceny :) choć większą estymą mimo wszystko darzę linery Guerlaina i YSL. Jeszcze jedna uwaga - kiedyś Chanel miała kilka odcieni, teraz chyba został tylko czarny - w sumie szkoda.