Naturals, Żel pod prysznic waniliowy

Naturals, Żel pod prysznic waniliowy

Budyn waniliowy

Jestem zakochana w zapachu wanilii... obsesyjnie kupuje nowe produkty zawierajace ja w skladzie. iec nie omieszkalam przeoczyc tego zelusia :) kuupilam za 11.90 + drugi gratis. Zel mial wspanialy zapach nienachalnej i nie chemicznej wanilki przypominal mi zpach budyniu :) dzialal jak afrodyzjak po jego uzyciu poprawial mi sie humor, jednak zel za malo gesty przez co wylewalo sie duzo, niska wydajnosc i zbyt wysoka cene bez promocji to dwie jego wady ale moge mu to wybaczyc

mało wydajny

Ogólnie bez narzekań-kosmetyk spełnia zadanie, nie wysusza skóry, pachnie słodziutko i przyjemnie, pieni się raczej średnio, ale też nie najgorzej ale mam dwa zastrzeżenia-co do pojemności i wydajności specyfiku- kończy się w zastraszającym tempie :(
Ogólnie to dla zapachu można spróbować, ale tylko raz...

Słodki :))

Kupiłam razem z balsamem, bo uwielbiam zapach wanilii. Żel faktycznie pachnie nią oszałamiająco. Ma gęstawą konsystencję i jasnobeżowo- perłowy kolor. Dobrze się pieni, dobrze myje nie wysusza skóry. Czegoż chcieć więcej ?:)) Jedyny minus to zmniejszona pojemność w stosunku do poprzednich Naturalsów.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Apetyczny!

Bardzo fajny zelik, o apetycznym zapachu, choc dla mojego nosa to nie wanilia, a raczej jakis karmelek czy toffi. Bardzo dobrze sie pieni na myjce, nie podraznia i nie wysusza skory. Jest rzadki i nie jest go zbyt duzo, przez co dosc szybko sie konczy. Opakowanie bardzo mi sie podoba, estetyczne, praktyczne i ladne. Szkoda tylko, ze to tak naprawde nie "naturals", a chemia. Cena promocyjna zachecajaca, kupilam dwa zeliki za okolo 10 zl. Teraz lukam w kazdy katalog liczac na to, ze bedzie w ofercie, ale cos nie moge sie doczekac. Mam nadzieje, ze to nie byl produkt sezonowy, bo bardzo mi przypadl do gustu. Mniam! Polecam (w promocji)!

szybko sie skonczyl

ladny zapach zelu, ciekawe opakowanie, moglby byc bardziej gesty, jest malo wydajny i szybko sie konczy, pieni sie calkiem dobrze, dobrze odswieza skore, przyjemny w stosowaniu :) niestety bardzo niewydajny wiec narazie szukam czegos rownie ladnie pachnacego ale bardziej wydajnego
ilość zużytych opakowań: 1

cudowny zapach

Żel uwiódl mnie cudownym zapachem waniliowego budyniu. Szukałam czegoś takiego właśnie. I ze względu na ten rozkoszny zapach daję mu 3 ***. Niestety jest bardzo niewydajny :(. Poza tym nie wysusza skóy ale tez jej nie pielęgnuje. Taki średniak - nie zaszkodzi.

małe nic

Tak nie wydajnego żelu jeszcze nie miałam,wystarcza na 4-5 pryszniców i można podziwiać dno opakowania.Dobrze sie pieni i zmywa i nic poza tym,nie nawilża skóry a tego właśnie mi potrzeba,zapach obojętny ani ładny ani brzydki,szukam czegoś lepszego.

a ja lubię ;-)

lubię go za ten zapach, mimo ze jest strasznie niewydajny. Nie wysusza skóry i lazienka pięknie po nim pachnie, choć zdaję sobie sprawę, ze jest tam cala tablica Mendelejewa :-)
Myjąc się nim czuję sie naprawdę wyjatkowo. I kupię nie raz.

taki ooo ...

dobrze, ża kupiłam tanio, ale od razu 2 op - taka była promocja... Nie jest brzydki, ale nie zachwycił mnie. Zapach oczywiście. Inne właściwości - tzn pienienie, spłukiwanie, są OK. Nie wysusza skóry. Ale spodziewałam się urzekającgo narkotycznego ;) zapachu wanilii a tutaj takie coś, chyba zbyt mocne, nienaturalne :( No i nie jest zbyt wydajny. O niebo wolę migdałowy - cudny zapach, gęsty, wydajny...

Budyń! :)

Jako fanka wszelkich slodkich zapachów daje waniliowemu zelikowi duuuzo gwiazdek! :) Obok migdalowego z tej samej serii to moj najulubieńszy! Mniam mniam. ;)
Fakt, ze pojemnosc moglaby byc wieksza za te cene, ale co tam. Zapach jest fantastyczny!

Miły. . . :)

Slicznie pachnie, zwłaszcza wielbicielki słodkości w najczystszej postaci bedą zachwycone :)
Zapach po umyciu nim pozostaje przez dłuższy czas na skorze,co przed snem jest jak najbardziej wskazane;)prawie jak aromatherapy;)
Za aktualną cenę naprawdę warto,tylko pojemnośc mogłaby byc większa;)ale poza tym nie mam zastrzeżeń:)milusi:D

karmel !!!!

Zapach przecudowny. W opakowaniu pachnie karmelem, pod prysznicem waniliowym budyniem. cud-miod. co do wlasciwosci pielegnacyjnych:
troche nawilza ale moglobybyc to nawilzenie troche intensywniejsze. konsystencja dla mnie w sam raz na moja prysznicowa siateczke. Dobry, ale moglby byc lepszy. Na cene nie narzekam bo kupilam dwa zele z linii Naturals za 10,80. TANIOCHA - lapcie sie dziewczyny!!!

Pierwszy raz uzylam bo wczoraj paczke dostarczono.