BeneFit, Dandelion

BeneFit, Dandelion

Rozświetlający puder prasowany o różowym kolorze. Ożywia cerę i nadaje jej blasku dzięki zawartemu w nim ekstraktowi z mniszka lekarskiego. Przeznaczony dla bardzo jasnych karnacji i osób lubiących naturalny makijaż. Można go używać jako rozświetlającego pudru na całą twarz (zawiera drobniuteńkie rozświetlające drobinki) oraz jako delikatnego różu do policzków.

piękny róż!

Róż jest na prawdę piękny! Nie kosztuje mało więc bym się bardzo wkurzyła jakby mnie zawiódł! Ale jest idealny, bardzo odświeżający makijaż, buzia od razu staje się bardziej promienna i wygląda na zdrowszą i wypoczętą :) Dobrze się rozprowadza, nie robi żadnych plam. Wytrzymuje cały dzień :) Jest to jeden z moich ulubieńców, nie żałuje ani grosza :)

Efekt naturalnego rumieńca.

Niedawno wykończyłam miniaturę tego różu, która wchodzi w skład zestawu "Feelin' Dandy". Dostałam go w prezencie, który okazał się być bardzo trafiony.
Róż ma przepiękny jasny kolor i lekkie rozświetlające drobinki. Jest idealnym różem dla kobiet o jasnej karnacji. Czy można zrobić sobie nim krzywdę, to jest mieć rumieńce jak matrioszka? Można. Dla kobiet, które od dawna używają różu nie będzie stanowił problemu, ale dla zaczynających swoją "przygodę" z makijażem już może. Należy z nim uważać, aby nie przesadzić i nie zrobić sobie różowych placków na policzkach. Nałożony prawidłowo i w rozsądnej ilości jest cudownym dopełnieniem makijażu. Daje efekt naturalnego rumieńca. Zimą prezentuje się jeszcze ładniej (ach, ten efekt zaróżowionej od zimna skóry).
Trwałość jest zacna, mam tłustą cerę i utrzymuje się na niej do 6 godzin przy zwykłym pudrze. Przy szczególnie matującym (chociaż od niedawna całkowicie z nich zrezygnowałam) był na miejscu do 10 godzin. Jak na mój rodzaj skóry to naprawdę dobry wynik. Podejrzewam, że przy pozostałych typach cery będzie na miejscu przez cały dzień.
Minusem jest to, że lekko się pyli. Być może w pełnowymiarowym opakowaniu zachowuje się inaczej. W zestawie był dołączony pędzelek, chyba taki sam jak w pełnowymiarowym opakowaniu, ale nie przypadł mi do gustu.
Nie kupię go ponownie, bo mimo wszystkich wymienionych wyżej zalet uważam jego cenę za przesadzoną.

Przyjemny

Mam miniaturkę oraz drugą, która jest pół na pół dandelion/rockateur.

Plusy:
+ ładny kolor, taki delikatny i młodzieńczy, bardzo świeży
+ wydajność
+ delikatny efekt, żadnych plam
+ bardzo łatwy w użyciu, nie da się z nim przesadzić
+ ładny zapach

Minusy:
- cena

Bardzo fajny róż. Myślę, że to taki młodzieńczy kolor, naturalnego rumieńca. Bardzo ożywia i odświeża twarz. Idealny na co dzień. Nie wiem jednak czy za tę cenę kupię ponownie. Ogólnie polecam.

Makijaż do piwnych oczu - jak się malować

koło ratunkowe dla zmęczonej cery

upolowany w Sephorze na wyprzedaży.
Dandelion to róż, który dodaje takiego dziewczęcego uroku. jeśli nie wiem co nałożyć na policzki albo chcę ożywić buzię - sięgam po niego.
świetnie sprawdzi się, kiedy cera jest zmęczona, np po nieprzespanej nocy. dla bladziochów takich jak ja będzie idealny. o dziwo pędzelek dołączony do różu nie jest zły. róż ma mikroskopijne drobinki rozświetlające, które nie są widoczne na twarzy, ale dają efekt glow.
wiem też, że niektórzy traktują Dandelion jako rozświetlacz.

dla mnie to bezpieczny róż na każdą okazję do chłodnej lub neutralnej karnacji.

Używam tego produktu od: rok-dwa
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Naturalny rumieniec

Róż Dandelion, firmy Benfit jest idealny dla osób z jasną cerą. Piękny, naturalny kolor sprawia, że buzia pomalowana różem wygląda zdrowo i świeżo. Dandelion nie jest mocno napigmentowany, dla niektórych może być to minus, jednak dla mnie to wielka zaleta, dlatego że nie da się z nim przesadzić. W różu można zauważyć delikatne, rozświetlające drobinki, które potęgują efekt promiennej cery.
Dodatkowym plusem jest jego trwałość oraz ładny zapach.
Niestety cena różu przeraża i gdyby nie jego wydajność nie zdecydowałabym się na jego ponowny zakup.

Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

przepiekny odcien dla kazdej cery

Dlugo szukalam rozu, ktory bedzie mial jasny, matowy odcien, a do tego nie splaszczy optycznie buzi. I znalazlam! Opakowanie ladne, typowe dla kosmetykow tej marki, z dmuchawcem na wieczku.

Roz bardzo latwo nabiera sie na pedzel, jest bardzo miekki, nie robi jednak zadnego pylu, jego tekstura jest zwarta.

Jego odcien to bardzo delikatny jasny roz. Nie posiada zlotych drobinek, nie robi tez satynowego efektu. Jest bardzo naturalny. Nie wchodzi w pory.

Pigmentacja jest intensywna, bardzo latwo o mocne rumience. Trzeba jednak przyznac, ze pasuje do kazdego makijazu i wyglada na twarzy bardzo dziewczeco. Buzia wydaje sie optycznie mlodsza, swieza, jakby zarumieniona powietrzem po dlugim spacerze.

Wydajnosc niesamowita, mimo uzywania kilka razy w tygodniu starczyl mi na prawie 2 lata.

Trwalosc calodobowa, nie trzeba nosic ze soba dla poprawek, gdyz sa zbedne. W ciagu dnia wywoluje usmiech na mej twarzy za kazdym razem, gdy spojrze w lustro, jest niesamowity. Idealnie dopasowuje sie do karnacji.

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Idealny dla jasnej cery!

Róż - kosmetyk absolutnie niezbędny :).

Nie wyobrażam sobie makijażu bez delikatnego muśnięcia różem, ale uzyskany efekt musi być jednocześnie naturalny i upiększający, a nie karykaturalny na miarę "rumianych" policzków ulicznej przekupki. Osobiście lubię róże w różowym odcieniu z lekkim dodatkiem rozświetlających drobinek - takie idealnie pasujące do jasnej cery. I Dandelion BeneFit\'a taki własnie jest! Spełnia wszystkie moje róż\'ane "zachcianki" i prezentuje się na twarzy idealnie.

Zalety:
+ bardzo ładne, kartonowe opakowanie, a do tego zadziwiająco trwałe
+ piękny odcień różu - delikatny róż idealnie pasujący do jasnej cery
+ posiada delikatne drobinki (co dla mnie akurat jest zaletą!), bardzo ładnie rozświetla policzki, bez efektu choinkowej bombki!
+ pięknie się rozprowadza na twarzy, bardzo łatwa aplikacja - w zależności od efektu jaki chcemy uzyskać - od delikatnego muśnięcia kości policzkowych dla uzyskania naturalnego efektu do bardziej wyrazistego "looku" poprzez dodanie kolejnych "warstw" kosmetyku
+ raczej ciężko nim sobie zrobić "krzywdę" i nawet osoby niewprawione z pewnością sobie z nim poradzą,
+ dołączony pędzelek całkiem dobrze sprawdza się przy aplikacji różu! Dla mnie to ewenement :)
+ niezwykle wydajny

Wady
- nieco wysoka cena
- lusterko w pudełeczku raczej się niezbyt sprawdza przy nakładaniu tego kosmetyku, ale to właściwie mało istotne bo i tak maluję się przy dużo większym lustrze.

Jak dla mnie do tej pory to róż nr 1.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne skończone i drugie niedawno zaczęte (z pewnością nie ostatnie!)

super produkt dla bladolicych

Produkt posiadam w mini opakowaniu - 3,0 g

Opakowanie - plastikowe - dobrze się zamyka i otwiera - charakterystyczne dla miniaturek

róż jest dobrze zbity - nie pyli podczas nakładania na twarz, jednak dla mnie kolor jest za delikatny - kolor piękny ale na mojej twarz po prostu ginie ;/

trwały - wytrzymuje cały dzień

polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Super!

Wstęp:
Ponieważ bardzo często stosuję podkłady mineralne pudru używam rzadko.
Zazwyczaj po pudrach nie spodziewam się jakiś "rewelacji" ma być tylko drobno zmielony i zmatowić skórę, a wszystkie inne działania to już dla mnie taki "gratis" dodany do pudru.

Ładne i estetyczne kartonowe pudełeczko. Nie deformuje się podczas używania kosmetyku. Do pudru dołączony jest pędzelek który moim zdaniem jest zbędny.

Użytkowanie:
Kosmetyk jest bardzo drobno zmielony. Ładnie się z opakowania nabiera i bardzo dobrze aplikuje przy pomocy miękkiego pędzla do pudru lub pędzla do różu.

Efekty:
Jak bym tego pudru nie używała to wszystkie efekty bardzo mi się podobały.
Przy jasnej buzi świetnie się sprawdza jako bardzo delikatny róż. Daje delikatny efekt świeżej i wypoczętej skóry.
Przy opalonej buzi stosuję jako rozświetlasz lub puder z efektem "glow" (przy bardzo delikatnym omiataniu twarzy dużym i bardzo puchatym pędzlem). Pięknie rozświetla i ożywia cerę, Nie ma przy nim efektu brokatu na twarzy, a jest taka delikatna poświata.

Z tego pudru jestem baaardzo zadowolona jednak nie dałam 5* bo jednak cena jest wysoka w stosunku do pojemności i wydajności.
Gdyby wyrzucić niepotrzebny pędzelek opakowanie mogło by być mniejsze i można by go zabrać na "wakacje".

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 (niecałe)

Magik!

Róże Benefitu to jakość sama w sobie i jeśli ktoś wątpi w ich "magię" to z całą mocą potwierdzam, że ona działa :) Chociaż faktycznie - 155zł za maciupkie pudełeczko wydaje się być grubą przesadą.
Przykładem jest właśnie Dandelion, róż - wydawałoby się - bardzo jasny, tak subtelny że ledwo widoczny. Na początku mnie nieco zawiódł, bo jest to klasyczny cukierkowy, zimny, jasny róż - laleczkowato niewinny, niby jaskrawy, ale jakoś... nijaki. Nie ma tak dużo rozświetlajacych drobinek jak złotawy Coralista, ale daje prześliczną opalizującą poświatę. Zdecydowanie zimną w odcieniu, także jest to idealny róż dla cer jasnych i bardzo jasnych z chłodnymi podtonami.
Zaczarował mnie, bo makijaż jest niezwykle subtelny, tzn ciężko zauważyć że "to jest makijaż" ale przy tym niezwykle odświeża cerę, ożywia ją, nadaje blasku. Dla mnie jest oczko za jasny, nie widać na mnie koloru, tylko "glow", ale lubię go za ten efekt bardzo.

Także jeśli szukacie czegoś co nada blasku i kolorków zmiętej po nieprzespanej nocy cerze, czy optycznie da efekt jędrnej, młodej skóry - bierzcie w ciemno :) Ale nie oczekujcie wyraźnego, ostrego różu na policzkach. Dandelion to taki wróżkowy pyłek, co niby niewinny, niby takie nic, ale robi swoją magię. Subtelnie, z klasą, ale robi.

Używam tego produktu od: 5-6 tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

KWC

Moja cera- NC15 kocha ten róż. Nie sposób z nim przesadzić, nawet przy szybkim makijażu rozprowadza się równomiernie, nie pozstawiając plam, smug.
Zawiera delikatne drobinki, dając bardzo naturalny, świeży efekt.
Ja stosuję do niego pędzel do rózu Sephory, ale nawet ten dołączony do pudru daje sobie z nim świetnie radę.

Opakowanie jest lekkie i niesamowicie trwałe, często noszę je w torebce i nic się z nim nie dzieje. O ile dobrze pamiętam, kiedyś wieczko pudełka stanowiło nakładkę, która czasem mogła samoczynnie spaść. Natomiast od dłuższego już czasu produkują ten puder w zmienionej szacie- z odchylanym wieczkiem.

Wydajność tego różu jest nieprawdopodobna. Stosuję go kilka razy w tygodniu od roku i dna jeszcze nie widać.
Jestem zachwycona tym kosmetykiem pod każdym względem!

Żaden róż się z nim nie równa

Cudowny! Po prostu. Dla mojej bladej, chłodnej cery idealny.

Miałam go w zestawie Feelin\' Dandy, jest tam 3- gramowa próbka produktu, ale wystarczył mi na rok (!) codziennego użytkowania, więc uważam, że spokojnie mogę mu już wystawić opinię.

Piąteczka przede wszystkim za kolor - naturalny, blady, jasny roż, bez drobinek widocznych gołym okiem. Nie jest zupełnie matowy, daje efekt świetlistości na twarzy, takiego lekkiego blasku. Buzia wygląda na wypoczętą i odmłodzoną. Żaden inny róż mi znany takiego efektu nie daje, zazwyczaj są albo zupełnie matowe albo mają drobinki, które wyglądają na rozświetlacz, a ja rozświetlanie nie zawsze lubię.

Cudownie pachnie, gładziutko się rozprowadza, nie da rady zrobić sobie nim placków. Meega wydajny, jak pisałam. Trwałość przyzwoita, schodzi równomiernie, lekko zanika z czasem, późnym popołudniem przydałaby się poprawka, ale i tak jest nieźle.

Nie wyobrażam jednak sobie używać go na całą twarz, jak sugeruje producent - jest w końcu różowy! Dla mnie to róż, a nie puder - i tyle.

Jedyny problem z dostępnością :( Od dłuższego czasu jako jedynego z boxów Benefitu nie ma go w żadnej Sephorze, tylko miniaturki w zestawach :( Jak tylko upoluję pełnowymiarowe opakowanie, na pewno w niego zainwestuję, choć byłby to najdroższy produkt w mojej kosmetyczce.

Warto!

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: jedno małe