Mimic Lift, Serum

Mimic Lift, Serum

Serum redukujące zmarszczki mimiczne, z potrójnym systemem wygładzania LML. Zawiera kompleks Liftiline uzyskiwany z protein pszenicy, zapewniający wygładzenie, uelastycznienie i wzmocnienie skóry.
Kompozycja mikroelementów - Maxilift redukuje zmarszczki mimiczne wokół ust, oczu i czoła.
Kompleks Lipomoist i olej winogronowy sprawiają, że skóra jest nawilżona i odżywiona.
Ekstrakt ze świetlika lekarskiego wpływa na skórę wokół oczu likwidując obrzęki i zapobiegając podrażnieniom.
Zdaniem producenta stosowanie serum regularnie 2 razy w tygodniu powoduje wzrost napięcia skóry i zmniejszenie głębokości zmarszczek.

Bubel

"Zdaniem producenta stosowanie serum regularnie 2 razy w tygodniu powoduje wzrost napięcia skóry i zmniejszenie głębokości zmarszczek" --> To niech sobie producent używa go sam!
Na mojej skórze nie sprawdził się w ogóle, chociaż nie mam za wiele do wygładzania. Dzielnie zużyłam całe opakowanie, czekając na efekty, a tu nic! Zmarszczki mimiczne pomiędzy brwiami zostały i poradził sobie tu z nimi zwykły krem na noc, a nie serum temu dyktowane :(
Opakowanie nieporęczne, śliska butelka, mała podstawa i trzeba uważać przy stawianiu, bo a nuż się nie trafi, co zdarzało mi się często i potem w panice łapałam, żeby się nie pobiło.