Relaxing Evening Milk

Relaxing Evening Milk

Bardzo dobre mleczko do demakijażu.Dokładnie zmywa makijaż zarówno oczu jak i całej twarzy pozostawiając skóre oczyszczoną i nawilżoną. Zmywa nawet wodoodporny tusz do rzęs. Przyjemny zapach. Opakowanie może nie jest rewelacyjnie piękne, ale w dość przyjemnej dla oka kolorystyce. Produkt bardzo wydajny. Nie pamiętam dokładnej ceny, ale nie jest to kosmetyk drogi (nie więcej niż 20-25 zł). Mleczko zawiera ekstrakt z fig i rumianku. Bardzo delikatne - nie podrażnia i nie napina skóry. Moim zdaniem zasługuje na miano kosmetyku wszechczasów.

olaboga,tragedia

moze i zmywa makiaz ale za to pozostawia tlusta warstwe na twarzy od czego wyskakują rozne niepozadane rzeczy na twarzy :| i uczula (przynamniej mnie) po kilkakrotnym uzyciu tego mleczka na twarzy pojawily sie okropne na poczatku piekące a potem swędzące plamy brrrr,jak dla mnie totalna kicha...

słabe

Kiedyś tam.. je kupiłam, ale zdziwiła mnie jego kiepska jakość. Odradzam. Nie wiem jak spisuje się do cery bo używałam tylko do oczu i w tej kwestii na pewno nie warte jest swojej ceny. Nigdy więcej nie dam się nabrać na Pond`s.

ilość zużytych opakowań: 1

Kiepskawe

Używałam tego mleczka za czasów wczesnolicealnych, podbierając Mamusi, co ze względu na permanentny brak kasy było niestey koniecznością. Złe wrażenie pamiętam do dziś: potwornie podrażniało, po demakijażu byłam cała rożowiutka i piekła mnie skóra niemiłosiernie. Zapach zdecydowanie zbyt nachalny.
Przyznac jednak trzeba, że zmywa dobrze, nie wiem, jak by się sprawdziło na tuszu wodoodpornym, na zwykły wystarczało. I za to jedna gwiazdka.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

średnie

Kupiłam je kiedyś, bo było najtańsze w sklepie, a ja akurat nie miałam kasy :) (8 zł, teraz podrożało). Jakie spostrzeżenia ? Zapach piękny, niezła konsystencja, choć przy wodoodpornym makijażu trzeba było się trochę namęczyć, żeby wszystko usunąć. Można kupić, ale jest wiele lepszych.

może być

Dobre mleczko ale bez rewelacji...ma przyjemny zapach,konsystencję jak dla mnie trochę za gęstą ale poprawnie radzi sobie z demakijażem...przyczepie się za to do opakowania gdyż pod koniec bardzo ciężko wydobyć z niego to mleczko.

Oceniam na 3.00

Wyróżnia je przeciętność.......Jest dosyć wydajne i jak je kupowałam to płaciłam niecałe 20zł., więc nie dużo ale w przypadku mojej cery (mieszana) zupełnie się nie sprawdziło.

Oceniam na 3.00

Mleczko poprawne, oczyszcza dobrze, nie podrażnia oczu, spełnia mój "warunek konieczny" dla kosmetyków o konsystencji półpłynnej - możliwość postawienia na zamknięciu. Ale na kolana nie rzuca.

Oceniam na 2.00

Najbardziej odpowiada mi konsystencja - prawie jak śmietanka, co zdecydowanie ułatwia aplikację.Właściwości oczyszczające też poprawne. Niestety zapach kojarzy mi się z wodą kolońską z okresu PRL-u ;) i skutecznie zniechęca mnie do używania.