Arnica Essentiel, Créme Quotidienne Hydratante (Krem nawilżający do rąk)

Arnica Essentiel, Créme Quotidienne Hydratante (Krem nawilżający do rąk)

Ochronny i nawilżający krem do codziennego stosowania. Zapewni skórze rąk miękkość i delikatność.

Fajny na codzień

Fajny lekki krem o pięknym zapachu. Nawilża nie tylko gliceryną, zawiera równiez mocznik. Jednak edycja zimowa nie poradzi sobie według mnie z ciężką zimą. Krem nie jest tłusty i ciężki lecz lekki, wchłania się szybko.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

Warto spróbować :)

Zacznę od tego, że nienawidzę mieć lepkich rąk. Ten krem błyskawicznie wchłania się! Pachnie kwiatkami, cena też na plus - 10 zł to nie majątek, fajnie nawilża, jednak moje ręce wymagają większej pielęgnacji.

na codzień

Jako krem na co dzień można powiedzieć, że się sprawdza. Nie można po nim jednak oczekiwać głębszego nawilżenia. Krem delikatnie nawilża i wygładza dłonie. Jego plusem jest przyjemny łagodny zapach. Powiedziałabym, że jest to taki krem "torebkowy" , który można zabrac wczędzie i dobrze, gdy jest pod ręką, ale jakichś niezwykłych efektów nie warto po nim oczekiwać.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie 75 ml

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Cudowny krem!

Jestem jak najbardziej zadowolona z tego produktu. Dostałam go w prezencie, więc nie mogę się wypowiedzieć a propos jego ceny, ale ilekolwiek by nie kosztował, kupiłabym go po raz kolejny. Plusem jest na pewno zapach: delikatny, cudowny, ale nie narzucający się. Gdy posmarujemy nim ręce, oczywiście, czuć na nim ten zapach, ale nie próbuje on konkurować z perfumami. Kolejną dobrą rzeczą jest nawilżenie: idealna konsystencja(nie za bardzo lejąca się, ale nie za twarda) sprawia, że na naszych rękach szybko się rozprowadza. Dodatkowo, nie "uzależnia" rąk od kremu- ja smaruję się nim wtedy tylko, gdy czuję, że moje ręce są są bardzo przesuszone (woda, zimno), może co tydzień, czasem częściej, i nigdy nie czułam, żeby moje ręce przesuszały się po nim. Poza tym, bardzo szybko się wchłania. Minusy? Nie widzę, choć długo się nad nimi zastanawiałam.

Używam tego produktu od: dość długiego czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

polecam

plusy:
-bardzo dobre nawilża
- przyjemnie natłuszcza
- szybko się wchłania
- przynosi ulgę po umyciu rąk
- dłonie po nim są gładkie

Minusy: brak

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 tubka

mniej niż zero

Zdecydowanie nie polecma! Krem jest drogi, mało wydajny (okropnie leista konsystencja),a działanie odżywcze równe zeru. To najgorszy produkt YR jakiego używałam.

Ilość zużytych opakowań: kilka (często dodawali je jako gratisy:P)

długotrwała regeneracja

W mojej opinii jest to najlepszy krem do rąk dostępny na rynku. Mnie zachwyca w nim zapach, naturalność, konsystencja, łatwość wchłaniania, no i oczywiście działanie i widoczne efekty.
Moje dłonie są dość suche, zniszczone poprzez kontakt z domowymi detergentami, co widać zwłaszcza przy pazurkach, gdzie skórki są twarde, skłonne do zadzierania. Arnika wspaniale sobie z tym problemem radzi i jak dotąd żaden inny krem tak dogłębnie moich dłoni nie nawilżał i nie odżywiał. Smarować nim trzeba często, ale średnio obficie, co sprawia, że wydajność jest porządna. Ja stosuję, po każdym myciu rąk, odświeżeniu w ciągu dnia, nie przeszkadza to w normalnych działaniach bo krem rewelacyjnie się wchłania i nie pozostawia po sobie wierzchniej tłustej wartswy, a daje ulgę i miękkie łapki w zamian. Wart każdych pieniędzy, a cena w promocji bywa bardzo przystępna i nieadekwatna wręcz do jakości. Polecam!

Naturalny

Kupilam go w promocji w Yves Rocher za ok 8 zl / 75ml wiec cena srednia.
Zapach przyjemny , delikatny . Krem wchlania sie szybko nie pozostawia tlustej warstwy ,jednak nawilza srednio . Moim zdaniem nadaje sie tylko do takiej codziennej pielegnacji dloni normalnych, z suchymi/bardzo suchymi niestety sobie nie radzil .Mialam go przez okolo 3 miesiace , ale nie uzywalam go codziennie tylko gdy moje dlonie byly w dobrym stanie .Mysle ze nie kupie go ponownie -jest tyle kremow na rynku ...
Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 tabka/ 75ml

Przyzwoity:-)

Krem posiada wyjątkową konsystencję. Nie pozostawia na dłoniach nieprzyjemnej, tłustej warstwy.

Jego zapach jest przyjemny i dość długo pozostaje na skórze.

Nawilżenie i gładkość dłoni na 3gwiazdki :-P pół gwiazdki za zapach:-) Wydajność też niczego sobie :-)

Myślę,że cena poza promocją jest dość wygórowana:/

Używam tego produktu od: 1 m-ca
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 op.

Przyjemna pielęgnacja

Kremu nie kupiłam, a otrzymałam w ramach jednej z charakterystycznych dla Yves Rocher promocyj;) Produkt ma estetyczne, małe (gdyż gratisowy - 50ml-owe) opakowanie, idealne do noszenia ze sobą, gwarantujące zarazem, że nie znużymy się kremem. Lekka konsystencja szybko się wchłania, czuć jej obecność - ale tylko w pozytywnym tego wyrażenia znaczeniu:) Krem daje o sobie znać zarówno trwającym dość długo nawilżaniem, jak i niedrażniącym zapachem. Moim zdaniem to dobry produkt i stosunkowo niedroga inwestycja w pielęgnację dłoni (którą można uzupełnić wsmarowując krem z niewielką ilością olejku lub oliwy). Wydaje się być wydajny;) Polecam

Ilość zużytych opakowań: zaczątki jednego;)

taki zwyczajny ....

Ciężko powiedzieć, że jest to bubel ale do rewelacyjnych też się nie zalicza. Taki zwyczajny kremik do rąk.
plusy:
-ładnie pachnie
- dość dobrze się wchłania
- nie pozostawia tłustego filtru na skórze
minusy:
- słabo nawilża, a to miało być jego podstawowe działanie
- trzeba powtarzać kilku krotnie aplikację aby osiągnąć w miarę zadowalający efekt przez co jest nie wydajny

Używam tego produktu od: 2,5 miesięca

fajnie nawilża a przy tym ine zostawia tłustej warstwy, mocno pachnie

Używałam tego kremu wielokrotnie i zawsze do niego wracam po poszukiwaniach czegoś konkretniejszego. Krem jest dość przyjemny na co dzień, ale za słabo nawilża w przypadku naprawdę przesuszonych dłoni, co mi się czasem zdarza. Jest dobry w ciągu dnia, na noc staram się użyć czegoś treściwszego. Ma mocny przyjemny zapach, który jest wyczuwalny przez dość długo. Wchłania się szybko i nie zostawia tłustej, denerwującej warstwy. Można go trafić po okazyjnej cenie.
Jednym słowem dość dobry produkt na co dzień dla mało wymagających rąk.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka/kilkanaście