Bell, HypoAllergenic, Transparent Mat Loose Powder (Hypoalergiczny transparentny puder do twarzy)

Lekka formuła pudru transparentnego marki Bell z serii HypoAllergenic została wzbogacona o mineralne pigmenty otoczkowane ekstraktami z oleju jojoba nadaje cerze jednolity kolor. Utrwala makijaż i tuszuje drobne niedoskonałości, nie zmieniając przy tym kolorytu cery. Pozostawia skórę matową i aksamitną w dotyku. Sprawia, że makijaż wygląda lekko i świeżo przez długi czas. Dzięki sypkiej konsystencji puder jest łatwy w użyciu, wygodnie się nakłada i równomiernie rozprowadza.

sypki
matujące, utrwalające
Krycie
średnie

Całkiem niezły

Produkt kupiony przypadkiem okazał się zostać ze mną na dłużej :) Małe, zgrabne opakowanie jest poręczne, ale minusem jest to, że pod koniec użytkowania bardzo ciężko wydobyć produkt, mimo że jest go jeszcze sporo... Ale przechodząc do plusów - jest bezbarwny, nie zapycha, ładnie matuje skórę. Wydaje się być lekki i łagodny do każdego typu skóry. Do tego zachęca ceną, bo kosztuje naprawdę niewiele, a nabyć go można w Rossmannie. Myślę, że produkt uniwersalny i powinien sprawdzić się dla większości osób :)

Mam nowszą wersję i oczarował mnie

Spodobało mi się małe, zgrabne, białe opakowanie, które śmiało zmieści się w torebce.
Jest dość oryginalnie otwierane, bo na klapkę.
Po otwarciu widać małą, czarną, bardzo delikatną gąbeczkę.
Z jednej strony jest a'la satynowa, a z drugiej materiał przypomina mi coś a'la delikatny zamszyk.
Świetnie to wygląda - białe opakowanie i dla kontrastu czarna gąbeczka.
Od spodu mamy siteczko, przez które wydobywamy drobno zmielony, aksamitny wręcz puder.
Fajne jest to, że puder nie ma zapachu- niektóre osoby tego nie znoszą (mi to obojętne), więc myślę, że to także dość istotna sprawa.
Puder w konsystencji jest bardzo delikatny, bardzo drobno zmielony, niczym aksamitna mgiełka.
Idealnie dopasowuje się do koloru cery, nie zostawia plam i smug.
Gąbeczka do nakładania - średnio się sprawdza, więc ja nałożyłam puder pędzlem.
Gąbeczka raczej tutaj stanowi "osłonkę" sitka - takie jest moje zdanie.
Co do samego pudru- matuje, dość dobrze, jednak nie jest długotrwały - z resztą to normalne, bo z reguły moja cera jest bardzo tłusta i muszę w ciągu dnia poprawiać makijaż właśnie takim fixerem.
Ten puder sprawdza się u mnie idealnie i zdecydowanie wiem, że po jego skończeniu - skuszę się na kolejne opakowanie tego cuda.

Jest ok

Tak jak moja poprzedniczka, zgodzę się, iż nie jest prawdą, że puder może być za ciemny, jak to ktoś wcześniej napisał. Nie ma takiej opcji, bo puder jest całkowicie biały, nie ma w nim żadnego pigmentu.
Zużyłam całe jego opakowanie i muszę przyznać, że nie był zły. Mam mu w sumie do zarzucenia dwie rzeczy. Nie jest to zdecydowanie mistrz matowienia. Nie podoba mi się też opakowanie, bo wolę wysypywać puder na wieczko i dopiero potem nakładać, a tutaj trzeba walić na rękę, albo mieć jakiś dodatkowy pojemniczek.
Nie kupię go ponownie, bo już nawet w tej cenie są o niebo lepsze pudry.

dobry, matujacy, utrwalajacy makijaz sypki puder

Puder jest rzeczywiscie transperentny , nie zostawia kolorystycznego sladu ( z zaskoczeniem przeczytalam recenze poprzedniczki, ze jest ciemny, poniewaz puder jest bialy, nie bardzo wyobrazam sobie, zeby byl za ciemny dla jakiejkolwiek karnacji. Chyba, ze w wersji brazujaco-rozswietlajacej,) Niezle matuje i utrwala makijaz. Jest bardzo lekki.

Transparentny to on nie jest...

Potrzebowałam pudru, który nie dawałby zbyt dużo koloru, dlatego wybrałam ten transparentny z Bell. Cóż, transparentny to on jest tylko z nazwy, ciut za ciemny jak dla mnie. To chyba jedyny minus tego produktu.

PLUSY:
- tani (około 15 złotych),
- wydajny,
- ładnie matuje,
- nie zapycha.

MINUSY:
- nie jest transparentny, co prawda producent pisze o "pigmentach mineralnych", ale to według mnie za dużo, można zrobić sobie nim kolorową plamę,
- opakowanie jest trochę niewygodne, przesypałam produkt do pojemnika po innym pudrze.

Reasumując - nie jest to zły puder, ale trzeba zważyć na to, że ma kolor. Osoba blada nie będzie z niego zadowolona.