Yves Rocher, Arnica Essentiel, 2 en 1 Beauté et Jeunesse (Krem 2 w 1 do rąk i paznokci)

Nawilżająco-ochronny krem do rąk, który jednocześnie, dzięki prowitaminie B5, wzmacnia paznokcie.

Niezły

Jak dla mnie za słabo nawilża. Jest dobry do codziennego stosowania, po myciu rąk, zmywaniu etc. żeby dłonie nie były ściągnięte, ale efekt nawilżenia nie jest długotrwały.
Jeśli chodzi o paznokcie, to niestety nie zauważyłam, żeby coś z nimi robił, ale akurat głównie chodziło mi o to, żeby nawilżał dłonie. Jest dobry, ale dla bardzo suchych dłoni za słaby.
Podoba mi się zapach.

Idealny!

Doskonały krem dla dłoni ze skórą suchą! Pięknie nabłyszczył moje paznokcie, które muszą się regenerować po paroletnim ich obgryzaniu... Ma bardzo ładny, ziołowy zapach. Szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Cudo! Polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

doskonały i wydajny

Muszę wyedytować recenzję i dodać gwiazdkę - to mój typ, 5 gwiazdek, KWC :)

************************************-

Wspaniały krem do rąk i paznokci!
Mam bardzo suchą skórę na dłoniach, a już po kilku dniach stosowania tego kremu skóra wyraźnie się wygładziła, a miejsca gdzie była lekko popękana albo wybitnie przesuszona zagoiły się :)
Paznokcie stały się bardziej błyszczące i mocniejsze.

Dodatkowo kremik pięknie pachnie i jest bardzo wydajny. Wystarcza niewielka ilość by dokładnie nasmarować dłonie :)

Jeden z najfajniejszych kremów do rąk jakie miałam. Na pewno do niego wrócę, mimo że lubię testować różne ;)

Używam tego produktu od: używam cały czas
Ilość zużytych opakowań: po edycji - chyba już z 10, właściwie to kupuję go cały czas razem z jakimś drugim kremem do rąk, który testuję ;)

Jestem z niego bardzo zadowolona.
Ma ładny ziołowy zapach arniki. Bardzo wydajny. wystarczy kropelka, żeby wsmarować go w całe dłonie. Szybko się wchłania, nawilża. Przy systematycznym stosowaniu (po każdym myciu rąk) regeneruje łuszczący się naskórek, wygładza.
Ważne! Krem ziołowy. Alergicy musza uważać. Mnie nie uczulił, ale moją mamę, która wiedziała tylko, że ma uczulenie na rumianek - już tak.

Jak dla mnie bomba!

Nie pachnie niestety różami, ale idzie się przyzwyczaić. Leciutki, bardzo szybko się wchłania, skóra dłoni rewelacyjnie wygładzona, brak uczucia suchych dłoni. Zauważyłam również że paznokcie są bardziej odporne, a że ja mam strasznie łamliwe, więc jak znalazł. Co jakiś czas robię sobie przerwę i szukam takich efektów w innych kremach, ale póki co bez zmian wracam do tego.
cena nie jest zła, zwykle trafiam na promocję i kupuję od razu kilka opakować

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:bardzo dużo

Wart swojej ceny, polecam:)

Super krem!

Nabyłam go praktycznie przez przypadek, ale jestem bardzo zadowolona. Ma lekką, dość wodnistą konsystencję dzięki czemu łatwo nanieść go na dłonie. Poza tym jest bardzo wydajny, szybciutko się wchłania i nie zostawia efektu "tłustych rąk".

Szczególnie polecam go na dzień, kiedy odczuwamy dyskomfort z powodu przesuszonych rąk i chcemy szybko temu zaradzić. Wystarczy szybko nałożyć kapkę na dłonie, rozsmarować - ręce są miękkie i gotowe do pracy :) (mam tu na myśli oczywiście brak utrudnień typu śliskie, tłuste dłonie).

Poza tym zauważyłam polepszony stan paznokci - może nie jakoś super, ale nie są już tak łamliwe.

Moim zdaniem ma również przyjemny zapach.

Ilość zużytych opakowań: właśnie rozpoczynam drugie

Dla mnie idealny :D

Kremik jest naprawdę dobry. Przede wszystkim ma rzadką konsystencję, jest bardzo lekki i wydajny, bo wystarczy tylko kropelka, by wysmarować całe dłonie. :)
Świetnie nawilża - ja stosuję codziennie wieczorem, a dłonie nie przesuszają się w ciągu dnia. Zostawia lekki film, nie żadną tłustą, nieprzyjemną warstwę.
Poza tym ma cudowny, ziołowy zapach arniki :slina:, który mnie bardzo motywuje do używania.
A jeśli chodzi o paznokcie, to moje są w świetnym stanie (dzięki odżywkom) i trudno mi stwierdzić, czy krem ma też w tym udział. Ale nawet jeśli nie, to nie ma to dla mnie znaczenia.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

niezły

Krem jest skuteczny jeśli chodzi o nawilżanie i pielęgnację dłoni. Naprawdę spełnia swoje zadanie. Moje paznokcie jednak nie stały się piękniejsze i zdrowsze po jego użyciu.

Cena trochę wysoka jak na krem do rąk.

Nie kupię tego kremu więcej bo ma strasznie paskudny i mdły zapach, co generalnie wyklucza krem do rąk z użycia.

Używam tego produktu od:0,5 roku

bardzo fajny

Kremik kupiłam w promocji za 9,90 zł. Zacznę od wad:
- bardzo rzadka konsystencja (przez co wylewa się go za dużo - trzeba bardzo uważać)
Teraz zalety:
- delikatny przyjemny zapach (ziołowy - arnika)
- lekka konsystencja
- szybko się wchłania
- dobrze nawilża, dłonie stają się aksamitne, lecz nie tłuste
- nawilża także skórki i paznokcie, odkąd go używam, lakier dłużej się trzyma ;)

Jestem ciekawa jak się spisze zimną, wydaje mi się, że może być zbyt lekki.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego.

nic ciekawego

Zacznę od tego co może najmniej istotne jednak bardzo męczące w przypadku tego kremu: pachnie okropnie. Nie jestem
zwolenniczką takich ziołowo-lekarskich aromatów. W związku z tym krem stosowałam tylko na noc.
Ale z moimi dłońmi cudów też nie zrobił. Była późna jesień: skóra rąk przesuszona, paznokcie łamliwe i ten krem maił być remedium na owe dolegliwości ale niestety nie był.
Nie nawilżał odpowiednio (ja miałam wręcz wrażenie "ściągnięcia" skóry po jego zastosowaniu) a zbawiennego wpływu na kondycję paznokci tez nie zauważyłam.
Nie jestem fanką kosmetyków YR a przygoda z tym kremem utwierdziła mnie w przekonaniu że dużo nie tracę.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku

słaby

Bardzo lubię kremy do rąk YR więc ten równiez kupiłam. Kupowałam w pormocji 2 w cenie 1 dlatego stałam się od razu posiadaczką 2 kremów.
Niestety akurat ten specyfik bardzo mnie rozczarował. Bardzo słabo nawilżał-po użyciu go na noc rano budziłam się z suchymi i ściągniętymi dłońmi. A tego nie lubię najbardziej.
Krem dość szybko się wchłania, ładnie pachnie. Ma dużą wygodną tubkę, jest wydajny. Ale YR ma swojej ofercie dużo lepsze kremy do rąk. Do tego nie mam zamiaru wracać.

Używam tego produktu od: ok. 2 lat

klapa, rozczarowanie

Zachęcona dobrymi ocenami wizażanek, kupiłam ten krem (na szczęście w promocynjej cenie) i rozczarowałam się. Mam suche ręce zwłaszcza na kostach i miałam nadzieje,że on przywróci je do normy. A tu co? Rzadki, wolno się wchłania, ręce są gładkie (poza kostkami) może przez pół godziny. Zapach wstrętny, przeszkadzał mi. Zdecydowanie za drogi (nawet w promocji) jak na swoje działanie. Nawet za darmo bym go już więcej nie chciała.

Używam tego produktu od: męczę już pare miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 nie do końca