Balsam brązujący do każdego rodzaju skóry (ujędrniająco-wygładzający)

Balsam brązujący do każdego rodzaju skóry (ujędrniająco-wygładzający)

Balsam brązujący do każdego rodzaju skóry z ekstraktami orientalnego drzewa hebanowego i orzecha włoskiego nadaje skórze piękny, złocisty odcień. Regeneruje płaszcz hydrolipidowy skóry, ujędrnia ją i wygładza. Balsam przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry, wzbogaca ją o cenne substancje odżywcze i stymuluje procesy odnowy komórkowej.
Preparat wchłania się natychmiast po nałożeniu i zapewnia skórze optymalne nawilżenie przez wiele godzin.
Regularne stosowanie w widoczny sposób poprawia koloryt i kondycję skóry, pozostawiając ją gładką i jędrną oraz opaloną bez narażenia jej na szkodliwe działania promienia słonecznych.

Cena: ok. 8 zł / 200 ml

klapa

Kupiłam raz i nigdy więcej.
Okropny zapach, zresztą jak wszystkie inne balsamy brązujące. Skóra staje się żółta.
Zdecydowanie odradzam.

W ogóle nie ujędrnia

Używam tego produktu raz
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Śmierdzący i nie ujędrniający

Mąż mi go kupił bo zapach mu się podobał ale jak dla mnie brzydko pachnie nie ujędrnia i nie wygładza (zapach zabija). Pozbyłam się go dając go mamie której się spodobał...

Używam tego produktu od: nie używam już
Ilość zużytych opakowań: nie cała połówka

masakra!

Dostałam go w prezencie, prosilam o jakiś balsam do ciala, otrzymałam brązujący. OK, spróbuję- pomyślałam.
Rozczarowałam się potwornie.
miał to być balsam brązujacy, ujędrniająco wygładzający nawiżający i w ogole nie wiadomo co.
a prawda wygląda tak:
*nic nie ujędrnia
*nic nie wygładza
*w ogole nie nawilża, wsmarowuję go na wieczor, rano skora jest tak potwornie wysuszona, ze aż się łuszczy
*lekkie opalenie zauważyłam, gdy zaczełam smarowac sie nim 2 razy dziennie zeby zuzyc go jak najszybciej, bo nie lubie wyrzucac kosmetykow.
* śmierdzi sie po nim przez dwa dni

chyba więcej nie musze dodawać.Używam tego produktu od:kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań:ciagle męczę pierwsze

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

yeah

Mam bladą skórę, co jest moim utrapieniem, na efekty balsamu trzeba trochę poczekać i systematycznie używac, ale jest warto ponieważ efekt jest subtelny, nie ma smug i łatwo się rozprowadza. Dla osób z ciemniejszą karnacją może byc za słaby, ale dla mnie jest super Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam

Bardzo dobry

Balsam ma cudną, lekką konsystencją, od razu się wchłania bez pozostawiania tłustej czy lepiącej się warstwy. Miałam wrażenie, że lekkie zaciemnienie skóry pojawiło się już po pierwszym użyciu :eek: a na pewno po drugim. :) Nie jest to oczywiście intensywne, ale widać różnicę. Trochę nawilża skórę, ujędrniania czy wygładzania nie zauważyłam. Zmywa się ze skóry i farbuje ręcznik po kąpieli. Niezbyt wydajny. Pachnie mocno cytrusowo w butelce i początkowo na skórze, ale potem zaczyna jednak wyłazić charakterystyczny samoopalaczowy smrodek. :p: Cena nie jest wysoka i ogólnie jak na balsam brązujący myślę, że spokojnie się broni. ;)

Używam tego produktu od: 2 tyg.

oj...

Hmm...
Nie jestem zadowolona:(
Nawilżenia żadnego...
Opalenizna może byłaby lepsza, gdyby nie to że systematyczne stosowanie zawiodło...
Denerwował mnie poranny smrodek na skórze...
Chyba jednak muszę się wystawić na słońce, bo ten zapach samoopalacza mnie dobija:(Używam tego produktu od:1mies.

mój ulubiony :)

Balsam ma delikatną konsystencję i zapach, wygładza, choc nie zauważyłam szczególnego ujędrnienia skóry. Nie pozostawia smug, jest lekki, nietłusty i dzięki temu bardzo szybko się wchłania, a to sobie cenię. Opalenizna nie jest może jakoś szczególna, ale skóra ma jednolity, opalizujący odcień mlecznej kawy, ale niestety, nie na długo, więc trzeba go używac w miare regularnie. Najbardziej spodobała mi się jednak przystępna cena, brak plam, i tego okropnego zapachu który pozostaje po użyciu samoopalacza. Polecam !

brązuje, ale po roku

Naprawdę trzeba go używać intensywnie i regularnie, aby uzyskać jakikolwiek efekt brązujący.
Jednak w tym wypadku cierpliwość sie opłaca, balsam brązuje skórę na bardzo ładny odcień naturalniej opalenizny. Naprawdę piekny, złocisty kolor.

Produkt bardzo mało wydajny.

Zapach z opakowania jest bardzo intensywny, po nałożeniu na skórę, ulatnia sie, a nazajutrz mozna wyczuć (nienachalny) smród starych skarpet, czyli samoopalacza.

Konsystencja miła, gęsta, ładnie wchłania się w skórę, nawilża.
Czy ujedrnia - nie wiem.

ważne - nie robi żadnych smug, schodzi ze skóry bez większych sensacji.

Dobry dla potrzymania efektów opalenizny. Dla osób bladych, które chcą opalić sie "od zera" - mało skuteczny.

Używam tego produktu od: używałam raz - w wakacje

Tylko na opaloną już skórę :(

Czy ujędrniał? Nie zwróciłam na to uwagi - interesowała mnie opalenizna, która niestety nie była taka jak oczekiwałam.
Jednakże dałam 3 gwiazdki dlatego, że jeśli ktoś jest już opalony (tak jak ja na plecach - i tylko tam), to balsam ten pomaga utrzymac swierzośc i blask tej opalenizny!

Używam tego produktu od:jakieś pół roku temu

średniaczek

uzywalam go w celu utrwalenia opalenizny i musze powiedziec ze mi sie udalo ;) nie nawilza dobrze ale rowniez i nie wysusza. co do ujedrnienia-nie zauwazylam. troszke ozywil skore. brzydko pachnie :(

Używam tego produktu od:

super!

plusy:
-juz po kilku uzyciach widac wyrazna poprawe w kolorycie skory
-wchlania sie natychmiast po zastosowaniu
-piekny zapach
-niska, przystepna dla wszystkich cena
minusy:
ja zadnych nie znalazlam

Używam tego produktu od:poltora miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jedno niecale

Nic specjalnego

Słyszałam od wielu osób pozytywne opinie o tym balsamie. Zachęcona nimi kupiłam go. Niestety ja sie zawiodłam. Balsam prawie nie brązuje, nieładnie pachnie, konsystencja też dziwna. Do tego źle się rozprowadza i jak sie zmywa (po wielokrotnym nałożeniu jak się już zauważy lekkie zbrązownie ciała) schodzi nierówno... zawiodłam się :/

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1,5