Lancome, Miracle So Magic! EDP

Lancome, Miracle So Magic! EDP

Zapach dla kobiet Lacoste Touch of Spring inspirowany jest energią świeżych, wiosennych kolorów i kobiecą kreatywnością. Perfumy Touch of Spring urzekną Cię swoją naturalną i iskrzącą, kobiecą energią, oraz zniewalającym urokiem.
Nuty głowy Lacoste Touch of Spring tworzy pigwa wraz z orzeźwiającymi morskimi tonami. W sercu śmiało kwitnie czarująca i cudowna lilia wodna oraz szlachetny osmanthus. Zmysłowa i urzekająca podstawa stworzona jest z czystego, uwodzicielskiego piżma i egzotycznego drzewa sandałowego. Ekskluzywne perfumy damskie Lacoste docenisz przede wszystkim wiosną i latem.
Zapach dla kobiet Lacoste Touch of Spring przywołuje wiosenną atmosferę, gdy świeże powietrze pachnie kwitnącymi drzewami. Z perfumami Lacoste zyskasz cudowne poczucie swobody i harmonii.
Głowa: fiołek
Serce: róża, orzech laskowy, narcyz, wiśnia
Podstawa: koniczyna, cedr, piżmo

Okropieństwo

Tak jak już jedna Wizażanka napisała wcześniej zapach jest gorzko-kwaśno-narcyzowo-grejpfrutowy. Straszne zestawienie. Wogóle się nie rozwija, nie mięknie, nie jest delikatny, ani słodkawy. Jest po prostu kwaśno-gorzki, aż trzeszczy za uszami:)
Nigdy więcej!! na innych także mnie strasznie drażni niestety:/

Używam tego produktu od: 2004
Ilość zużytych opakowań: flakon 50 ml oddany bez bólu

Moja pierwsza miłość

Uwielbiam, kocham i szaleje! Jak tylko powąchałam to wiedziałam, że to miłość od pierwszego wejrzenia. Teraz tylko czekam na jakąś okazję i zrobię sobie prezent kupując go znowu - niestety jest niesamowicie drogi jak dla mnie, ale nie ma mowy bym odjęła mu jakąkolwiek gwiazdkę bo nie mogę się doczekać kiedy znów będę nim pachnieć <3

Używam tego produktu od: 2008
Ilość zużytych opakowań: 1 , 30 ml

Obejdzie sie bez linczowania ;)

Miracle so Magic!!!moze nazwa niezbyt udana,bo magiczny moze byc dla mnie Angel,Slon, z nuta tajemnicy.Ale nie rozumiem dlaczego te perfumy zostaly tak zlinczowane?!zapach to kwestia gustu,Miracle So Magic to zaden majstersztyk ale tez nie sa plaskim ulotnym smierdziuchem.Przeciez to kwintesencja kobiecosci,lekkosci i romantyzmu.
Kompozycja typowo kwiatowa na mydlanej bazie,lekko pikantna,zmieniacaca swe oblicze ,roznorodna>Nawet troche szlachetna,wszystko do siebie pasuje.Oczywiscie kwiaty dominuja,typuje ze lilia i narcyz rzadza, ale nie przytlaczaja>Perfumy te nadaja sie na wiosne,lato,zime i jesien.Sa uniwersalne,troche biurowe ale przyciagajace.
Dla mnie to dojrzala kompozycja,bez falszywej slodyczy ala cukier-puder,bez jakiejs tam tajemnicy ,mega pazura i drapieznosci.Po prostu dziennie,delikatne i bezpieczne.
Mi sie podobaja i w moim odczuciu sa piekniejsza wersja klasycznych Miracle,ktore chcac nie chcac wyczuwam w So Magic.
Butelka klasyczna,bez szalenstw.
Zapach bardzo trwaly,ewolujacy w strone mega kobiecosci,czuc je ok 10h, w deliktany obloku.

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 100ml

Mexx Look up now

Tanie mydło

Nadzieję to ja miałam, oj tak... Bo i koniczyna w nutach (lubię!), i orzech, i wiśnia... Dostałam zapach mydlany, wręcz tanio-mydlany. Niby miało być elegancko, a wyszło jakoś nijako i tanio. Koniczyna była, i owszem, narcyz w nutach też jest, nawet go trochę za dużo, orzech mignął przez chwilę i też nie zachwycił...
W ogóle nie w moim typie ten zapach. Nuty bazy były stosunkowo najlepsze ale też nie do zniesienia. Miracle So Magic! pachnie na mnie podobnie jak Kenzo, Flower edt - tanim mydłem. A zapowiadał się lekko i dziewczęco niby ;) Nie taki on dziewczęcy... a magii w nim zero.
Trwałość przyzwoita.
Używam tego produktu od: już nie używam, ufff
Ilość zużytych opakowań: psiki jeno ;)

żadnej magii...

Tak jak w tytule recenzji- żadnej magii nie poczułam. Na szczęście był to prezent, więc płaczu nie było... :)))
Perfumy mają przyciągającą nazwę, po której wiele możnaby się spodziewać, jednak w rzeczywistości są nijakie.. Od samego początku do samego końca jest tak samo: mydlanie, słodko- kwiatkowo. I dosłownie NIC się nie dzieje. Kiedy zamknęłam oczy zobaczyłam słodkie małe dziewczynki biegające beztrosko po łące, puszczające bańki mydlane w uroczych sukieneczkach w motylki :) - piękne prawda?? ale nie kobiece! i to je dyskwalifikuje jako perfumy moich marzeń :)

Flakon pasuje do zapachu. Za to i za dużą trwałość daję jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: styczeń 2006r.
Ilość zużytych opakowań: ok. 10 ml. jednego flakonika

irytujący zwyklak

Kwiatowo-cierpko-kwaskowaty zapach. Z czymś mi sie kojarzył, choc nie wiem dokładnie z czym, bo za każdym razem nie dawałam mu szansy się do końca rozwinąć. Wydaje mi się, że utrzymany jest w kliamcie Versace Bright Crystal - tak samo jest przezroczysto-świdrująco-słodko-kwaskowaty. Bardzo mnie irytował. Tutaj jeszcze dodatkowo wyczuwałam narcyz, który naturze pachnie ładnie, ale w perfumach chyba wolę coś innego. I pomyśleć, że tak kocham Miracle Forever...
Butelka brzydka.

Używam tego produktu od: próbowałam kilka mies. temu
Ilość zużytych opakowań: szybko przyszło, szybko poszło; żadne

Bardzo przyjemny

Nie powala, jest bardzo uwodzicielski, delikatny i subtelny,
a tego oczekiwałam.

Jak dla mnie ideał ponieważ lubie delikatnie pachniec.

Jestem zdecydowanie na tak.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego opakowania

Pozytywne zaskoczenie

Miłość przyszła z czasem.. Nabyłam w ciemno, na początku nie byłam do niego przekonana. Teraz Miracle so Magic jest moim dziennym ulubieńcem. Gdy ich użyję, czuję się świeżo i kobieco:)

Mydełko plus kwiatki - Fakt, opis zapachu nie brzmi zachęcająco, ale pięknie się rozwija i czuję go na sobie przez cały dzień.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml.

gorzki

Mam miniaturkę, której pewnie i tak nie zużyję, bo zapach mnie drażni. Po pierwsze jego zapach jest gorzki, jakieś kwiatki przełamane najbardziej gorzkim miąższem grejpfruta.
Utrzymuje się na skórze bardzo krótko i prawie wcale nie rozwija. Dałam mu szansę kilkakrotnie, ale już wiem, że nie polubimy się.
Absolutnie nie moja bajka.

Używam tego produktu od:2 mies
Ilość zużytych opakowań:miniaturka

magic ?? noł noł noł

Dziwny zapach . Mocno kwiatowy, ostry, zimny , faktycznie swiezy , moze kojarzyc sie z lekkoscia i delikatnoscia, taki typowy wiosenniaczek , pachnie intensywnie, swidruje w nosie , glownie przez ten pieprz. gdzies daleko daleko kojarzy mi sie troszke z noa perle , z tym ze ten drugi o wiele bardziej mi sie podoba. Mam miniaturke - 7 ml w sliczniutkiej buteleczce :D generalnie jestem na nie!

Używam tego produktu od:kilka dni
Ilość zużytych opakowań:7 ml

Do kitu

Sklad perfumow zapowiadał prawdziwe cudo, a szczegolnie liscie fiołka i orzech laskowy skłonilo mnie, zeby go powachac. Perfumy z mocna wyczuwalna nuta fiołka i rozy czasami rowniez pobrzmiewa wisnia, ale trzeba sie porzonnie nim zaciagnac, zeby ja poczuc. Calosc lekka, przyjemna i troszke płaska, jak to przy innych Miracle. Nie jest brzydki, ale czegos mu brakuje i odnosze wrazenie jakby byl nie dokonczy .
O taki zapach typowo dla kasy.

Buteleczka ładna. Trwalosc ok

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:...

przyjemny

Wersja So Magic! o wiele bardziej przepadła mi do gustu, niż klasyczny Miracle, pewnie dlatego, że uwielbiam nuty narcyza w perfumach, a tutaj dość mocno trzyma się on mojej skóry. Perfumy są lekkie, bardzo lekkie, słodkie i delikatne. Na pewno nie można ich zlaiczyć do zapachów uciążliwych, jednak typowym świeżuchem też nie są. Bardzo podoba mi się doprawienie zapachu pieprzem, przez to całość jest wręcz świdrująca. Usilnie chcę wyczuć w nim orzechy laskowe, ale widocznie moja skóra je pomija... Zapach często używam latem na codzienne, niezobowiązujące wyjścia, świetnie sprawdza się, jako zapach &quot;na zakupy&quot;, jest tak radosny, że ciążko popaść z nim w zły humor .Używam tego produktu od: 1 rok