Solutions, Pure Pore-Fection, Blemish Clearing Treatment (Preparat przeciw wypryskom)

Przezroczysty preparat z kulkowym aplikatorem do stosowania miejscowo. Dzięki zawartości kwasu salicylowego i kompleksu roślinnego likwiduje wypryski i łagodzi zaczerwienienia.

Cena: 16,90 zł / 15 ml

tak

Świetny produkt . Szybko wysuszał i goił wypryski i wszelkie niedoskonałości. Szkoda tylko że już go nie ma wsprzedaży. Był niewielki więc możnabyło mieć go zawsze pod ręką.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1normalne

Bardzo dobry

nie rozumiem wczesniejszych recenzji przeciez on byl doskonaly lepszy niz te wszystkie inne punktowe z avonu

naprawde mi pomagal na wypryski

zaluje ze juz go nie ma w katalogu,ale jak tylko poworci np w innym opakowaniu to od razu go zakupie

byl godny polecenia

mimo ze widze ze nikt tutaj z niego nie byl zadowolony

tyle ze ja go uzywam wciaz regularnie i moze dlatego mi pomagal bo niektorzy to chyba byt oszczedni sa i ra zuzyja i im sie wydaje ze od razu im cos pomoze

Używam tego produktu od:dawno temu

Czy ja wiem...

Raczej nie jest to rewelacja chociaż nie przecze czasami pomaga ale tylko na coś "mniejszego". Mimo iż rzadko używam bo nie mam problemów ze skórą to stwierdzam że nie należy on do kosmetyków, które szczerze bym poleciła osobie z na prawde dużymi problemami skórnymi

Używam tego produktu od:jakiegoś roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Avon Mark - relacja

Na początku OK

W sumie to nie był taki zły, na poczatku byłam pod wrażeniem jego efektów, ale póżniej moja skóra widocznie się na niego uodporniła ijuz tak nie działał. Ogólnie dość dobry.

Wyrzuciłam...

Kupiłam zachęcona sporym i wygodnym opakowaniem, oraz zapewnieniem producenta, że działa silnie i wystarczy stosować raz dziennie- na noc. I wielka klapa! Preparat tworzy w miejscu aplikacji cienką błonkę, która nocą zaraz się wam złuszczy na poduszkę, a w dzień nie nałożycie na nią makijażu. Jeśli w ogóle działa, to niezwykle słabo, mimo wielokrotnych aplikacji. Na szczęście mnie nie uczulił, bo to by już przeszło wszelkie pojęcie. Wyrzuciłam go, żeby sie nie łudzić, że mam tego typu środek na półce. Wybierzcie coś innego!

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ... nie skończyłam pierwszego
Recenzja: ...

Buuuubel i tyle!

Kupiłam sobie całą serie z nadzieją, że pomoże w walce z pryszczami, choć nie mam ich aż tak dużo. Ale do rzeczy. Ten preparat nic nie robi z drobnymi nawet niespodziankami. Strasznie szczypie jak się posmaruje i długo wchłania. W miejscu gdzie się posmaruje owym specyfikiem skóra strasznie się błyszczy. Ogólnie klapa...

Używam tego kosmetyku od 4 miesięcy.
lość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

eeetam

Nie wiem co to jest i do czego służy ale na pewno nie działa na 'niespodzianki'. Kupiłam aby stosować od czasu do czasu bo z taką częstotliwością coś mi wyskakuje i zawiodłam sie całkowicie. To cos nie robi zupełnie nic, nie zauważyłam aby podgoił mi choć jedną krostę, likwidowania zaczerwienień również nie zauważyłam i do tego wszystkiego ten ciągle zacinający sie aplikator :( OKROPIEŃSTWO. nie polecam!!!

very good

kupilam go zupelnie przypadkiem,zle wpisalam w formularzu kratke i zamiast toniku otrzymalam to cos.
na poczatku pomyslalam-ee po co mi ten bubel,przeciez i tak nie bedzie dzialal,16 zl w bloto.
moja mam stwierdzila ze "sie zuzyje" wiec trfil do poleczki i tam sobie lezal pierwsze dwa dni
po czym wyciagnelam go ja ngle wsykoczyl mi pryszcz i dalam mu szanse.
zwrocilam uwage na ladny zapach,ruchoma kulke,nie zacinajaca sie no i na forme szybko wchlaniajacego sie toniku.
na poczatku ciutke szczypal,poczulam akohol(czy moze kwas salicylowy) ale szybko przezstal,wchlonal sie zostawiacjac lekko napieta skore.
nalozlam jeszcze raz na noc,obudzilam sie..i heh
zatkalo mnie z lekka.
z plomiennie czerwonego krateru zrobila sie ciemno botdowa,plaska kropka,lekko zaschnieta.
od tamtej pory uzywm go sukcesywnie(wraz z kuracja antytradzikowa) i obecnie na twarzy mam tylko dwa malutkie pryszczyki w fazie leczenia
po prostu idealna cera dzieki temu czemus
co ma wygodny niewielki aplikator,jest bezbarwny i w ogole.
moja magiczna rozdzka.
najchetniej bym mu dala 5- za to szczypanie,ale jednak KWC to chyba nie jest tak do konca...
moze dorzuce jak zuzyje opakowanie.
nie bede go polecac :D
bo jest moj:)