Dove, Dove, Purely Pampering, Coconut Milk, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca z kokosem)

Dove Coconut Milk Beauty Cream Bar to delikatna, kremowa kostka myjąca wzbogacona ekstraktem z kokosa. Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i 1/4 kremu nawilżającego.

Skład: Sodium Lauroyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Aqua, Lauric Acid, Sodium Isethionate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Palm Kernelate, Parfum, Coco Nucifera Fruit Extract, Glycerin, Sodium Chloride, Zinc Oxide, Propylene Glycol, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Alumina, Pentylene Glycol, Sine Adipe Lac, Decylene Glycol, 1,2- Hexanediol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 14700, CI 17200, CI 77891.

Świetne mydełko

Bardzo je lubię, za zapach, za kremowość, konsystencję podczas mycia, efekt gładkiej skóry po użyciu. Jest taniutkie, nie powoduje uczulenia, nadaje się nawet do mycia pędzli :-) Jeszcze raz to powiem - zapach jest cudowny :)

Super

Mydełko świetne, niesamowicie nawilża i wygładza ciało, sprawia że skóra jest jak aksamit, na dodatek pachnie tak obłędnie że nie chce się wychodzić z wanny. :)

Dla fanów kokosa

Świetny produkt dla wszystkich, którzy lubią zapach kokosa :)
Kostkę kupiłam ze względu na zapach, który uwielbiam. Od tamtej pory wracam do niej regularnie.

Peeling do ciała

Wspaniały zapach!

Uwielbiam ten wariant z linii Dove głównie ze względu na jego zapach, który bardzo długo utrzymuje się na ciele! Nie podrażnia skóry wrażliwej i pozostawia skórę niezwykle gładką i nawilżoną. Plusem jest to, że bardzo często jest na różnych promocjach w wdrogeriach.

Idealny zapach mydła!

Do mycia ciała używam tylko mydeł Dove. Są dla mnie najlepsze.
Ten konkretny wariant mydła od Dove jest moim ideałem ze względu na jego cudowny zapach! Z nim prysznic jest jeszcze przyjemniejszy ;) Ponadto przez pewien czas zapach utrzymuje się na skórze.
Polecam!

Syndet idealny

Syndet od Dove o przepięknym słodkim kokosowym zapachu, bardzo dobrych właściwościach myjących. Nie podrażnia wrażliwej skóry, nie wysusza. Nie jest to zbyt wydajna kostka, ale za cenę ok. 3-4 zł ok. :-) Osobiście wolę żele pod prysznic, ale czasami kupuję dla odmiany kostki Dove i żadna mnie nie jeszcze nie zawiodła. Moja mama używa ich regularnie.

Od dłuższego czasu używam mydeł Dove ponieważ bardzo dobrze nawilżają moją skórę. Dodatkowym plusem jest piękny kokosowy zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze. Kształt kostki i wygląd bardzo fajny. Mydełko jest wydajne.

Super

Mydło ma bardzo piękny zapach, nie podrażnia skóry, dobrze oczyszcza ją oraz nawilża. Nie uczula co jest plusem. Zapach dość długo utrzymuje się na skórze, jedna kostka starcza na dłuższy czas, co sprawia, że mydło jest wydajne. Polecam :)

Przyjemne

Kostki do mycia dłoni u mnie tylko i wyłącznie Dove.Są najlepsze.Myją bez nadmiernego wysuszania dłoni,mają mega odprężający zapach i są często i gęsto na promocjach.Kupuje je nagminnie,na zapas.Do tej pory nie spotkałam sie z mydłem w kostce o tak nawilżających właściwościach.

pachnący kokos

Uwielbiam serię kokosową z Dove, bardzo często do niej wracam :)

-bardzo intensywny i ładny zapach, utrzymuje się na skórze
-nie wysusza skóry, wręcz lekko nawilża
-bardzo dobrze się pieni
-świetnie nadaje się do prania pędzli
-doskonale oczyszcza skórę
-wygląda ładnie

Jedyny mały minusik to jest średnio wydajne, bardzo szybko się kończy w porównaniu z innymi mydłami - jeśli połączyć to z ceną to już bardzo nieciekawie to wypada.

pięknie pachnący Dove

Kupiłam je ze względu na zapach. Oczywiście nie zawiodłam się, jest niesamowity. Nie wysusza mojej skóry, dobrze myje i skóra jest po nim bardzo pachnąca. Rzeczywiście nie zostawia żadnych nalotów na brodziku z czego jestem bardzo zadowolona ;)

bardzo fajna

Nie znoszę zapachu kokosa, a tą kostkę wzięłam na szybko. W domu wielkie rozczarowanie, bo to kokos. Po powąchaniu jednak doszłam do wniosku, że kokosa tam niemal nie czuć i jestem w stanie go używać.
Mydełko jak to Dove, jest świetne. Super się pieni. Piana jest bardzo delikatna i kremowa. Kostka nie wysusza, nie pozostawia nalotu na ciele i brodziku, nie rozmięka i nie ślimaczy się.
W dodatku zapach okazał się być idealnym na zimę. Bardzo ciepły, otulający, lekko kremowy. Pozostaje na jakiś czas na ciele.
Opakowanie super, wygląd kostki również.
Znów nie mam się do czego przyczepić. Mistrzowie swojej kategorii.