Dove, Purely Pampering, Coconut Milk, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca z kokosem)

Dove Coconut Milk Beauty Cream Bar to delikatna, kremowa kostka myjąca wzbogacona ekstraktem z kokosa. Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i 1/4 kremu nawilżającego.

Skład: Sodium Lauroyl Isethionate, Stearic Acid, Sodium Palmitate, Aqua, Lauric Acid, Sodium Isethionate, Sodium Stearate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Palm Kernelate, Parfum, Coco Nucifera Fruit Extract, Glycerin, Sodium Chloride, Zinc Oxide, Propylene Glycol, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Alumina, Pentylene Glycol, Sine Adipe Lac, Decylene Glycol, 1,2- Hexanediol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, CI 14700, CI 17200, CI 77891.

Od dłuższego czasu używam mydeł Dove ponieważ bardzo dobrze nawilżają moją skórę. Dodatkowym plusem jest piękny kokosowy zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze. Kształt kostki i wygląd bardzo fajny. Mydełko jest wydajne.

Super

Mydło ma bardzo piękny zapach, nie podrażnia skóry, dobrze oczyszcza ją oraz nawilża. Nie uczula co jest plusem. Zapach dość długo utrzymuje się na skórze, jedna kostka starcza na dłuższy czas, co sprawia, że mydło jest wydajne. Polecam :)

Przyjemne

Kostki do mycia dłoni u mnie tylko i wyłącznie Dove.Są najlepsze.Myją bez nadmiernego wysuszania dłoni,mają mega odprężający zapach i są często i gęsto na promocjach.Kupuje je nagminnie,na zapas.Do tej pory nie spotkałam sie z mydłem w kostce o tak nawilżających właściwościach.

kosmetyki rituals

pachnący kokos

Uwielbiam serię kokosową z Dove, bardzo często do niej wracam :)

-bardzo intensywny i ładny zapach, utrzymuje się na skórze
-nie wysusza skóry, wręcz lekko nawilża
-bardzo dobrze się pieni
-świetnie nadaje się do prania pędzli
-doskonale oczyszcza skórę
-wygląda ładnie

Jedyny mały minusik to jest średnio wydajne, bardzo szybko się kończy w porównaniu z innymi mydłami - jeśli połączyć to z ceną to już bardzo nieciekawie to wypada.

pięknie pachnący Dove

Kupiłam je ze względu na zapach. Oczywiście nie zawiodłam się, jest niesamowity. Nie wysusza mojej skóry, dobrze myje i skóra jest po nim bardzo pachnąca. Rzeczywiście nie zostawia żadnych nalotów na brodziku z czego jestem bardzo zadowolona ;)

bardzo fajna

Nie znoszę zapachu kokosa, a tą kostkę wzięłam na szybko. W domu wielkie rozczarowanie, bo to kokos. Po powąchaniu jednak doszłam do wniosku, że kokosa tam niemal nie czuć i jestem w stanie go używać.
Mydełko jak to Dove, jest świetne. Super się pieni. Piana jest bardzo delikatna i kremowa. Kostka nie wysusza, nie pozostawia nalotu na ciele i brodziku, nie rozmięka i nie ślimaczy się.
W dodatku zapach okazał się być idealnym na zimę. Bardzo ciepły, otulający, lekko kremowy. Pozostaje na jakiś czas na ciele.
Opakowanie super, wygląd kostki również.
Znów nie mam się do czego przyczepić. Mistrzowie swojej kategorii.

śliczny zapach

Fajne i normalne mydło. Najbardziej podoba mi się w nim to, że przy częstym myciu rąk, nie wysusza ich. Bo właśnie do tego celu go używam. Kształt jest bardzo ładny. Dobrze się pieni. Ślicznie pachnie - kremowo i kokosowo. Nie rozmięka zbytnio. Uwielbiam je.

Kocham kokos w każdej postaci

Uwielbiam zapach kokosu w każdej postaci i w każdym produkcie <3 Dlatego to mydło to również jedno z moich ulubionych. Ślicznie i długo pachnie, ładnie się pieni (taką kremową pianką :)) i przede wszystkim nie wysusza skóry. Wracam do niego bardzo często <3

Ekstra kostka!!!

Lubię zapach tej kostki, jest świetny bardzo mnie uspakaja :). Kostka świetnie się pieni, a powstała piana jest gęsta, kremowa, mięciutka. Mydło w ogóle nie wysusza skóry, wręcz ją nawilża. A na dodatek jest wydajne. Cena nieco wyższa od innych mydeł, ale jakość też jest wyższa, więc lepiej dołożyć więcej i cieszyć się zapachem i właściwościami tego mydełka. Polecam.

Więcej niż mydło :)

Plusy:
*nie wysusza
*nawilża
*dobrze się pieni
*pięknie pachnie
*łatwo dostępna
*przyjemne dla oka opakowanie
*uczucie niesamowitej świeżości

Minusy: brak

Istna rozkosz dla moich zmysłów ;)

Świetny produkt

Bardzo się cieszę, że odkryłam te kostki myjące Dove.
Mimo, że od długich lat moimi ulubieńcami są żele pod prysznic to i tak czasem kupuję kostki myjące Dove.

+ świetny zapach, ale dość słodki
+ cena
+ dostępność
+ opakowanie
+ wydajne
+ ładnie się pieni
+ dobrze się zmywa
+ skóra jest nawilżona
+ nie przesusza skóry
+ nie wywołuje reakcji alergicznych

Jak dla mnie same plusy :)
Warto wypróbować te kostki.
Moim zdaniem to dużo więcej niż tylko mydło.

Uwielbiam

Bardzo lubię kostki Dove. Używam różnych rodzajów, naprzemiennie, w zależności na co akurat miałam ochotę robiąc zakupy ;)
Stosuję je głównie do mycia twarzy. Tak też używam kostki w tym wariancie zapachowym. Zachowuje się tak, jak prawie wszystkie inne wersje. Dobrze, ale delikatnie myje, prześlicznie pachnie, ładnie wygląda (jest różowa), nie rozmięka. Długo pozostaje w "jednym kawałku", kruszy się dopiero jak jest już cieniutka niczym listek, choć w czasie używania bywa, że lekko pęka. Wystarcza na bardzo długo (przy używaniu do mycia buzi; przy myciu całego ciała schodzi odpowiednio szybciej).
Jak się nam przypadkiem znudzi, to spokojnie można ją osuszyć papierem i odłożyć do szafki, nawet bez pudełeczka czy kartonika - nie zrobi się śliska jak niektóre mydła, nie wyciąga wilgoci z powietrza, nic się na niej nie skrapla.
Lubię też ją za to, że jak leży w mydelniczce, to pachnie nią cała łazienka :D