Dove, Purely Pampering, Kremowa kostka myjąca z masłem shea

Dove, Purely Pampering, Kremowa kostka myjąca z masłem shea

Dovre Purely Pampiering Shea Butter to delikatna kostka myjąca wzbogacona masłem shea.
Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i 1/4 kremu nawilżającego.

Mycie rąk może być przyjemniejsze z tym mydłem

Zazwyczaj używałam mydła w płynie od Palmolive w łazience. Tutaj zwabiło mnie nieco opakowanie i masło shea, które uwielbiam pod każdą postacią. Nie żałuję ;) Mydełko prezentuje się naprawdę elegancko, pachnie obłędnie pozostawiając na dłużej zapach na dłoniach. Delikatnie nawilża i zmiękcza skórę. Wydajne, nie pieni się za bardzo. Nic, tylko brać.

Dave-mydełko które nawilża

Mam bardzo wrażliwą i skłonną skórę na wysuszenia.To jedyne mydełko,które w 100% nawilża moją skórę i łagodzi podrażnienia.Pięknie pachnie,a zapach dość długo utrzymuje się na skórze.

Najlepsze dostępne mydło na rynku!

Dove przyzwyczaiło nas do jakości swoich produktów. To mydło pachnie obłędnie, a jego kremowość sprawia, że kąpiel się wydłuża :)
Mydełko stosuje do mycia pędzli, świetnie je domywa. Ostatnio stosuje je pod prysznicem także do twarzy by pozbyć się resztek makijażu i jak na razie nie przesuszyło mi ono skóry, nie wystąpiła żadna alergia, ani mnie nie zapchało.
Z pewnością kupię kolejne!
Polecam!

Wykorzystała: kilka próbek

Idealne Mydło

Jest to jedno z najlepszych produktów dove. Nie powoduje wysuszania skóry i piękny zapach utrzymuje się przez wiele godzin, dzięki temu czuje się bardzo świeżo przez resztę dnia. Polecam wszystkim.

Kostka mydła dove

Jestem wielką fanką mydeł z dove. Są kremowe, pienią się i pozostawiają wrażenie miękkiej i nawilżonej skóry. To w dodatku ma cudowny zapach. Z czystym sercem mogę go Wam polecić. :)

Cudowne mydełko

Uwielbiam te mydełka od Dove, kostka z masłem shea jest jednym z moich faworytów. Przepięknie pachnie i jest mega kremowe. Używam go często do mycia pędzli do makijażu. Po umyciu pozostają miękkie i przyjemnie pachną. Bardzo uniwersalny kosmetyk.

jak ja ją lubię :)

jeden z najlepszych kosmetyków do mycia.
Supernawilża, nie podrażnia, ma miłą kremową kosystencję a mo=ało tego ładnie pachnie.
Kosztuje trochę więcej niż zwykłe mydełka ale umówmy się jest mega wydajna i zdecydowanie przewyższa o głowę inne.
Warto kupić

Mój ulubieniec

Mydła w kostce Dove uważam za jedne z najlepszych na rynku i praktycznie się z nimi nie rozstaję. Mydło z masłem shea jest moim ulubionym ze względu na piękny zapach. Oprócz tego mydło bardzo fajnie się pieni, jest całkiem wydajne i co dla mnie ważne pozostawia skórę delikatnie nawilżoną. Nie ma mowy o jakimkolwiek podrażnieniu skóry czy jej suchości.
Jak za tą jakość to dla mnie cena 2-3 zł za kostkę tego cuda jest super niska. W dodatku można ja kupić praktycznie wszędzie. Polecam każdemu!

Dove

Uwielbiam to mydło, delikatnie nawilża i myje moje ciało zostawiając przyjemny zapach. Moja skóra po nim jest gładka i jedwabista. To mydło po które najczęściej sięgam.

Fajna

Kostki myjącej używam do mycia rąk. Miła odmiana od tradycyjnych mydeł. Zapach tej kostki jest prześliczny - słodkawy, działanie oczyszczające bardzo dobre, piana mięciutka, skóra dłoni delikatna i miła w dotyku.
Kształt kostki wyprofilowany, wygodnie leży w dłoni, nie rozmiękcza się,
Cena 3,99 PLN w porównaniu do innych mydeł drogeryjnych nie jest wygórowana.
Polecam.

Najlepsze mydło od Dove

Mydło jest u mnie nie zastąpione, zawsze do niego wracam. Dobrze się pieni, nawilża dłonie, przyjemnie pachną dłonie po umyciu, dobrze oczyszcza i jest bardzo wydajne. Nie pęka i nie kruszy sie świetne mydełko w kartonowym pudełeczku polecam:)

Lubię i często używam

Kolejna kostka od Dove, która na stałe zagościła u mnie w domu.
Zapach ma cudowny, słodki. Bardzo przyjemny.
Wygląd: standardowe mydełko od Dove, opakowane w kartonik. W środku kostka koloru kremowego, lekko żółta.
Mydełko służy mi do mycia dłoni, całego ciała pod prysznicem, myję nim także pędzle do makijażu, ale wg mnie najlepiej sprawdza się w demakijażu twarzy. Nawet wodoodporne formuły są mu niestraszne. Bez trudu, przy pomocy wody i odrobiny mydła Dove, zmywam cały makijaż na koniec dnia. Nawet oczy. Mydełko nie szczypie poprostu, a szybciej ściąga maskarę, liner i cienie niż płyn micelarny. Nie muszę nic pocierać, naciągać delikatnej skóry. Dla mnie bomba!
Ta kostka myjąca ma bardzo nawilżającą formułę. Nigdy nie miałam po niej uczucia ściągniętej i przesuszonej skóry. Wręcz przeciwnie; cera jest miękka i przyjemna w dotyku, a jednocześnie dobrze umyta i odświeżona.
Jak używam tego mydełka do mycia całego ciała, to niejeden raz mogłam pominąć etap nawilżania skóry balsamem czy olejkiem. Mydełko samo w sobie dobrze służy mojej skórze, nie wysusza. Tak samo jest ze skórą rąk. To ważne przy częstym myciu, żeby używać produktu, który jest nawilżający i to nie tylko z nazwy, ale faktycznie robi coś dobrego przy każdym myciu dłoni.
Kostka jest tania. Dostępna praktycznie wszędzie.
Wersja z masłem shea jest bardziej bogata i nawilżająca niż klasyczna kostka Dove. Polecam dla skóry suchej i odwodnionej, ale nie tylko. Myślę że równie dobrze spisze się u każdej z nas.
Warto wypróbować.