Dove, Purely Pampering, Kremowa kostka myjąca z masłem shea

Dovre Purely Pampiering Shea Butter to delikatna kostka myjąca wzbogacona masłem shea.
Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i 1/4 kremu nawilżającego.

Świetne

Uwielbiam zapach. Jest to jedno z niewielu mydeł, po którym nie mam przesuszonych dłoni i nie muszę biec po krem do rąk. Odkąd go używam nie pękają mi skórki wokół paznokci. To samo tyczy się innych mydeł w kostce Dove, jednak mam wrażenie, że to dodatkowo nawilża skórę. Nadaje się też dobrze do mycia pędzli, dobrze domywa gąbki do makijażu i czasem używam go do prania bielizny.

ulubieniec

mydełko jest mega. chyba jednyne na rynku które nie wysusza nie podrażnia a dodane masło shea naprawde nawilża. dodatkowo jak to dove ma obłędny zapach. no i nie jest drogie. polecam

Najlepszy zapach na świecie

Delikatny, pięknie pachnący i nie zostawia ściągiętej skóry. Idealnie się komponuje z moim naturalnym zapachem ciała i tworzy zapach z którym nigdy się nie rozstanę. Nuty zapachowe utrzymują się długo (do 5h czuję jego zapach na ciele) Mój ulubieniec od wieluuuu lat.

Super

Przede wszystkim mydło jest o wiele wydajniejsze niż żel, więc służy mi na długo. Jeśli chodzi o zapach to mnie absolutnie zachwycił. Generalnie produkty dove dobrze działają na moją skórę, dobrze nawilżają. Skóra jest gładziutka

Piękny zapach

Kostka myjąca dove posiada same plusy kremowa konsystencja,ładny zapach,dobrze się pieni,wydajna,nawilża skórę. Kąpiel z jej użyciem to sama przyjemność. Mogę polecić

Dove

Lubię kosmetyki z masłem shea więc musiałam mieć i to mydełko ;) posiada same plusy kremowa konsystencja,ładny zapach,dobrze się pieni,wydajna,nawilża skórę co czuć po kąpieli;)

Zadowolona

Krem świetnie nawilża moją skórę dając jej równocześnie przyjemny zapach. Skóra stała sie delikatna i naturalnie wyglądająca. Jest bardzo wydajne i polecam go wszystkim.

Mmmm!

Kazde mydelko Dove uwielbiam, ale ta wersja jest zdecydowanie najlepsza. Dodatek masla shea cudownie otula nasze cialo podczas kapieli. Nawet mam wrazenie ze skora jest przyjemnie nawilzona. Super!

Kolejny świetny produkt Dove

Bardzo dobre mydło. Kostka jest dość gruba i ma beżowo-żółty kolor. Owalny kształt, który świetnie leży w dłoni. Pięknie pachnie masłem Shea, czuć także po umyciu. Mydło bardzo dobrzd myje ręce, świetnie się pieni i nawilża dłonie. Jest lepsze od oryginalnego niebieskiego mydełka.

Dove, Purely Pampering, Kremowa kostka myjąca z masłem shea

Polecam wszystkim którzy mają skóre sucha, wrażliwą. Nawilża delikatnie, ma piękny zapach, delikatnie myje, jest bardzo fajna i wydajna dla całej rodziny

zadowolona

Kostka ma cudny zapach ( uwielbiam wszystko co ma w sobie masło shea). Do tego mam wrażenie że super nawilża moją skórę, jest bardzo miękka po każdym myciu. Generalnie kostka jest też bardzo wydajna. Przez miesiąc używania nie zużyłam nawet połowy.

Bardzo zadowolona

Co mogę powiedzieć, świetny krem, przepięknie pachnie i nawilża, mam dość suchą skórę a tutaj Dove daje radę. Według mnie stosunek jakości do ceny też bardzo okej.