Dove, Purely Pampering, Kremowa kostka myjąca z masłem shea

Dovre Purely Pampiering Shea Butter to delikatna kostka myjąca wzbogacona masłem shea.
Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i 1/4 kremu nawilżającego.

Mmmm!

Kazde mydelko Dove uwielbiam, ale ta wersja jest zdecydowanie najlepsza. Dodatek masla shea cudownie otula nasze cialo podczas kapieli. Nawet mam wrazenie ze skora jest przyjemnie nawilzona. Super!

Kolejny świetny produkt Dove

Bardzo dobre mydło. Kostka jest dość gruba i ma beżowo-żółty kolor. Owalny kształt, który świetnie leży w dłoni. Pięknie pachnie masłem Shea, czuć także po umyciu. Mydło bardzo dobrzd myje ręce, świetnie się pieni i nawilża dłonie. Jest lepsze od oryginalnego niebieskiego mydełka.

Dove, Purely Pampering, Kremowa kostka myjąca z masłem shea

Polecam wszystkim którzy mają skóre sucha, wrażliwą. Nawilża delikatnie, ma piękny zapach, delikatnie myje, jest bardzo fajna i wydajna dla całej rodziny

zadowolona

Kostka ma cudny zapach ( uwielbiam wszystko co ma w sobie masło shea). Do tego mam wrażenie że super nawilża moją skórę, jest bardzo miękka po każdym myciu. Generalnie kostka jest też bardzo wydajna. Przez miesiąc używania nie zużyłam nawet połowy.

Bardzo zadowolona

Co mogę powiedzieć, świetny krem, przepięknie pachnie i nawilża, mam dość suchą skórę a tutaj Dove daje radę. Według mnie stosunek jakości do ceny też bardzo okej.

Świetna

Bardzo dobre mydło,nawilża,skóra jest po nim gładka i miła w dotyku,nie podrażnia,używam do mycia ciała jak i do twarzy której mi nie wyszusza .Mydło ma dużo naturalnych składników i jest przyjazne dla środowiska.
Bardzo ładnie pachnie i ma przyjemną konsystencję

Cudowny zapach

Mydło ma piękny, kremowy zapach, który utrzymuje się na skórze po umyciu. Dodatkowo nawilża skórę dzięki zawartości masła shea. Moje dłonie są bardzo wrażliwe i przesuszone, a po użyciu tego mydła nie występuje u mnie żadne zaczerwienienie

Dobra

Dove ma bardzo fajne mydła. Kupując tą kostkę tylko utwierdziłam się w tym przekonaniu. Dobrze myje, nie wysusza nawilża. Fajnie mydli się, jest dlikatne i nie podrażnia

Jestem na tak

Mydełko Dove z masłem shea jest rewelacyjne.Zarówno do mycia rąk,buzi czy ciała.Ma kremową konsystencję,bardzo ładnie pachnie,a co najważniejsze nie wysusza skóry,jak to bywa z innymi mydełkami.Odpowiednio się pieni.Skóra jest nawilżona.Ponadto jest łatwo dostępne i nie drogie.

DOVE LOVE!

Na ten pozornie zwykły i nie wyróżniający się produkt trafiłam w jednej z drogerii w moim mieście. Skuszona niską ceną i opisem producenta pobiegłam do kasy fiskalnej. Z chęcią podziele się moimi wrażeniami. Pierwsze wrażenie było genialne. Konsystencja jest kremowa, otula i chroni skórę. Zapach jest naprawdę bardzo łagodny. Więcej informacji poniżej.

Fajne mydełko

Lubię masło shea, jest praktyczne w czystej postaci i fajnie kiedy dodawane do kosmetyków drogeryjnych.

Zazwyczaj mydełka stosuje raczej jako te, którymi mozna myć twarz (węglowe, z glinką itd.), rzadko myje mydłami ręce czy ciało, zazwyczaj kojarzą mi się z czymś inwazyjnym.

To mydełko jest całkiem przyjemną alterntywą do płynów do mycia rąk, ładnie pachnie, nie ściąga skóry, ciała nim za bardzo nie myje, zdecydowanie wolę za jednym zamachem umyć się płynem do higieny intymnej lub delikatnym żelem do mycia.

Nie jest też drogie, wydajne i łatwo dostępne, myślę, że warto.

Rewelacyjny zapach

Zawsze lubiłem te markę ale to mydełko jest po prostu cudowne
Ma piękny zapach który pozostaje na skórze
Jest delikatne , bardzo dobrze się rozprowadza a dodatek masła shea powoduje ze skóra jest miękka i gładka

Mimo niewielkich rozmiarów mydełko jest wydajne i skutecznie zmywa zapachy
Używam mydełek Dove od kilku lat i jestem bardzo zadowolona z gamy zapachowej , efektu nawilżenia i ceny adekwatnej do jakości produktu.