Zielona Herbata + Endorfiny, Tonik w żelu dodający blasku

Zielona Herbata + Endorfiny, Tonik w żelu dodający blasku

Tonik w żelu dodający blasku Zielona Herbata z endorfinami odświeża, łagodzi podrażnienia oraz relaksuje skórę. Ekstrakt z zielonej herbaty, bogaty w dobroczynne dla skóry polifenole i ksantynę, zapewnia skuteczną ochronę przed szkodliwymi wolnymi rodnikami i wpływem zanieczyszczonego środowiska. Endorfiny wyzwalają uczucie szczęścia i stymulują odnowę komórkową, sprawiając, że cera promienieje młodością i pięknem.
Tonik przywraca naturalne pH, zapobiega podrażnieniom, łagodzi oraz optymalnie nawilża. Nowatorska formułą preparatu pozwala na szybkie i całkowicie wchłonięcie się, co umożliwia maksymalne wykorzystanie zawartych w nim substancji czynnych oraz doskonale przygotowuje skórę do przyjęcia kremu.
itp.

Cena: ok. 10-12 zł / 200 ml

Nie podobał mi się

Jakieś takie dziwadło. Ni to tonik ni to żel. Nie wiadomo jak tego używać. Zapach miał całkiem ok, oczyszczał też nawet dobrze. Niestety pozostawiał na twarzy uczucie lepkości, czułam się jakbym nadal coś miała na twarzy (a tego nie mogę znieść!).

Dziwak

Kupiłam trochę dla żartu,bo co to za dziwna rzecz,która może być żelem i tonikiem jednocześnie. Jak pierwszy raz zastosowałam już wiedziałam ;) Tonik/ żel ma dziwną konsystencję-jest za gęsty,by wylewać go na wacik i za rzadki,by nakładać go jak żel. Jest to wielki minus, za który odejmuję 2 *. Pod względem oczysczania, wydajności, zapachu jest jak najbardziej OK. Preparat fajny dla osób,które lubią stać przed lustem i zastanawiać się jak dokonać demakijażu. Nie polecam wszystkim, które cenią swój czas i chcą pozbyć się zanieczyszczeń raz dwa.

Dobry

Bardzo fajny tonik. Kupiłam z ciekawości., żeby przetestować ten żel i podoba mi się. Na poczatku próbowałam rozprowadzać go wacikiem, ale nie było to łatwe ani wydajne. Teraz wylewam troszkę na palce i smaruję twarz, przy takim stosowaniu jest super wydajny.
Nie podrażnia, nie wysusza, ładnie wygładza skórę. Nie oczekuję żeby zmniejszał pory, a tylko ukoił i nawilżył i tu się sprawdza. Jestem z niego zadowolona.

Manicure - velvet nails

nie podoba mi się

Nie podoba mi sie najbardziej, że tak strasznie wylewa się z butelki, że dziwnie szczypie po nim skóra na twarzy, że pozostawia na twarzy poczucie lepkości, nie podoba mi się też, że nie dodaje żadnego blasku. Ogólnie wcale mi się nie podoba.

mógłby być lepszy

Kupiłam ze względu na firmę i ciekawe opakowanie Jest ok, ale niestety do cery miesznej się nie nadaje, nie matuje, nie ściąga... tak naprawdę jest nijaki... zmywa makijaż... ale mogłby być lepszy i mieć przyjemniejszy zapach, chociaż konsystencja super...

Innowacja, ale kiepska

Żel to ciekawy pomysł, ale w przypadku toniku nie sprawdza się zupełnie.
1) mocno natłuszcza skórę, a ja i tak mam tłustą;
2) paskudnie pachnie - jakieś ziółka czy cóś;
3) podrażnia zamiast ukoić;
4) bardzo ciężko wylać żądaną ilość na płatek kosmetyczny, a następnie rozprowadzić żel na twarzy.

Podsumowując - zalet nie dostrzegłam, za to wad całe mnóstwo. Nie polecam.

formie żelu mówię nie

Bardzo dobrze łagodzi cerę - tu ma ode mnie dużego plusa. Rozjaśnia twarz, nie zostawia denerwującego filmu, a skóra staje się miękka i aksamitna w dotyku :) Zapach ujdzie w tłoku, mógłby być nieco mniej intensywny. Wydajny jest, a jakże. Pomysł z żelem jednak nie jest najlepszy, bo ciężko ten tonik nabrać na wacik - spływa po rękach, po ubraniu :( - nie wsiąka po prostu, ot co. Lepszy byłby po prostu płyn bez wszelkich udziwnień. Zatem podsumowując: z działania jestem bardzo zadowolona, z postaci żelu zupełnie nie. Cena atrakcyjna. W sumie kupię jeszcze raz, a co.

zapycha pory

Niestety już po dwóch użyciach zauważyłam, że moja cera znów pokryła się ,,czarnymi punkcikami" :-( Niesty stwierdziłam, że tonik ten po prostu zapycha pory :-(. Myśle, że nie nadaje sie do cer tłustych z tendencją do rozszerzonych porów. Po użycia go czułam się jakbym była niedomyta :-(. Cera była klejąca, z tłustym filmem.Nienawidzę tego uczucia :-(

tonik-dziwak

Urzywam go od września, przyszedł na zmianę po zwykłej zielonej herbacie do cery wrażliwej i suchej tej firmy, myślałam po prostu ze to nowe wcielenie tego toniku...
muszę powiedzieć że nie jest ani rewelacyjny ani zły...jego podstawową zaletą jest przepiękny zapach i dobre nawilżenie, natomiast bardzo nie lubię uczucia lepkości w chwili natrzepywania wacikiem twarzy ale rozumiem że takie właściwości mają wszytskoe żelo-toniki, bardzo szybko się wchania pozostawiajac cerę gładziutką.Co do rozświetlenia nie zauważyłama ale delikatne odprężenie na pewno następuje, jakby twarz była odstresowana, orzeźwiona (ahhh szkoda ze nie chłodzi!) to mi się podoba :) za taka cenę warto spróbować , kiedyś moze kupię ponownie ale chyba powróce jednak do starej wypróbowanej klasycznej wersji tego toniku,powoli zaczynam tęsknić...