Thalgo, Soin du Corps, Descomask Scrub (Peeling do ciała)

Thalgo, Soin du Corps, Descomask Scrub (Peeling do ciała)

Peeling oparty na bazie kremowej, działa delikatnie. Odświeża i wygładza skórę. Dokładnie usuwa zrogowaciały naskórek nie wysuszając skóry. Daje jej miękki i jedwabisty wygląd. Substancją ścierająca są mikrogranulki polietylenu. Może być używany częściowo lub na całe ciało. Regularnie stosowany eliminuje problem wrastających włosków. Masaż w czasie peelingu pobudza mikrokrążenie krwi, dzięki czemu skóra lepiej wchłania preparaty pielęgnacyjne. Descomask Scrub może być używany na biust. Najlepsze efekty daje używany raz w tygodniu przed kąpielą w wannie lub pod prysznicem.

Aktywne składniki:

Wyciągi z malwy (zabezpiecza, nawilża i wygładza), aloesu (nawilża), iglicy włoskiej (odświeża i zabezpiecza), algi Chondrus Crispus (nawilżają), mikrosfery.

Doskonały!

To jest zdecydowanie najlepszy peeling jaki trafił w moje ręce.

Kosmetyk ma idealnej wielkości drobinki. Posiada przyjemny kremowy zapach i kremową konsystencję.

Stosowałam go zarówno na ciało jak i na twarz. Dobrze masuje i odświeża skórę. Najlepsze jest to, że nie spina i nie podrażnia naskórka, ale wręcz przeciwnie - skóra po nim staje się mięciutka i NAWILŻONA!

Jak dla mnie to nie jest zwykły peeling - to jest KREM NAWILŻAJĄCO - PEELINGUJĄCY.

IDEAŁ.

Jedyny minus jest taki, że jest drogi. Ja dostałam go w prezencie od męża.

Używam tego produktu od: właśnie skończyłam używać :(

rewelacja

miałam kiedyś robiony zabieg na ciało z użyciem tego preparatu. nie potrzeba nic więcej nakładać, skóra jest tak dobrze nawilżona i odżywiona po samym peelingu. a jaka gładka! niestety cena mnie odstrasza, sle może kiedyś...

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań:

dobry

Bardzo fajny peeling. Ma przyjemna konsystencje, dość gęstą, przez co jest bardzo wydajny. Nie rozmazuje się na skórze (nie "rozjeżdzą" pod palcami), drobinki ścierające nie są ani drobne ani grube, w sam raz. Nie powoduje wysuszenia skóry, moim zdaniem wręcz ja pielęgnuje, po jego uzyciu skóra nie jest przesuszona ani podrazniona. Znakomity dla osób, których problemem są wrastające włoski po depilacji, świetnie pomaga na ten problem. Po jego użyciu skóra jest miło zaróżowiona - nie mylić z podraznieniem czy podrapaniem, gładziutka i napięta. Zapach delikatny, nie drazniący. Polecam.