AA Plus New Skin DHEA, Lekki krem na dzień do cery normalnej, mieszanej, dojrzałej

Krem do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii z AlgaDHEA i ekstraktem z masy perłowej oraz z filtrami UVA/UVB.
Krem działa intensywnie przeciwzmarszczkowo, odnawiając i odbudowując skórę. Efekt ten jest możliwy dzięki zastosowaniu substancji aktywnej nowej generacji algaDHEA, która aktywnie opóźnia procesy starzenia się skóry. Jej działanie wspomagane jest przez ekstrakt z masy perłowej, który został opracowany w celu pobudzenia i wzmocnienia wewnętrznej struktury komórek. Ekstrakt z Hibiskusa białego zapewnia widoczny efekt liftingujący i długotrwale nawilża skórę. Dodatkowo skóra jest stymulowana do aktywnej odnowy, dzięki zastosowaniu Exfocellii o działaniu złuszczającym, wygładzającym i depigmentacyjnym. Lekka, nietłusta konsystencja kremu oraz zawarty w nim czynnik matujący zapewniają komfort cerze normalnej i mieszanej.

Bardzo dobry:)

Zupełnie nie mogę zrozumieć, dlaczego Oceanic wycofał to cudeńko z rynku:( Taki dobry produkt! Krem ma leciutką konsystencję, ślicznie pachnie- jakby delikatnie kwiatowo. Rozprowadzenie go po twarzy to kwestia kilku ruchów ręką. Matuje subtelnie ( zwolenniczki silnego matu mogą być zawiedzione) ale skutecznie, nie ściągając przy tym cery. Ładnie wygładza i wyrównuje koloryt skóry, pomimo swoich zaledwie 30 ml w słoiczku bardzo wydajny. Opakowanie to mistrzostwo świata- różowy, przeźroczysty słoiczek był prawdziwą ozdobą mojej łazienki.

Używam tego produktu od: używałam przez 2-3 miesiące

Ilość zużytych opakowań:1 + wcześniej próbki

dobry +

Bardzo fajny kremik. Lekka konsystencja, delikatny zapach i ładne pudełeczko zachecają do używania kremu. Pojemność 30 ml to niedużo. U mnie na nieco ponad miesiąc.
Krem dośc szybko się wchłania, co u mnie jest jednym z prioryetów, bo nie mam czasu biegać rano z niewchłoniętym kremem. Makijaż na nim utrzymuje się przez długie godziny. Przy czym skóra (mieszana) jest dobrze nawilżona.
Nie zapycha, nie podrażnia, jest a jakby go nie było ;) Jestem z niego zadowolona i na pewno jeszcze kiedyś po niego sięgnę.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:kończę 1