Avon, Advance Techniques, Dry Shampoo (Suchy szampon)

Avon, Advance Techniques, Dry Shampoo (Suchy szampon)

Suchy szampon marki Avon Advance Techniques z serii , który absorbuje sebum, dodaje włosom objętości, ułatwia stylizowanie oraz odświeża między kolejnymi myciami głowy.

oczyszczające
w spray'u
100 – 250ml

Szału nie ma

Uwielbiam kosmetyki firmy AVON, więc bardzo często je kupuję. Jakiś czas temu, skusiłam się na ten suchy szampon i to był błąd. Włosy po nim są oklapnięte i bardzo posklejane. Wygląda to po prostu bardzo nieestetycznie. Nie polecam.

Ta wersja u mnie nie działa

Kupiłam, bo tak zachwalali, ale jakoś u mnie ta wersja nie działa. Nowa formuła sprawdza się o wiele lepiej. Niby pryskam na włosy, a nie działa wcale tak jak powinien. Dalej są niemiłe w wyglądzie i dotyku. Poza tym ma duszący zapach. Ale na krótkich włosach sprawdza się doskonale, a na moich dłuższych nie działa.

Ta wersja u mnie nie działa

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Niezbyt

Kosztuje prawie tyle co batist, a do pięt mu nie dorasta. Jest bardzo mało wydajny i trzeba wypsikać pół butelki, żeby otrzymać zadowalający efekt. Działa, ale bardzo mało wydajny.

O nie!

Absolutnie nie spełnia swojej funkcji, w najmniejszym stopniu nie odświeża włosów, pozostawia na nich tylko łupież i nieprzyjemny biały proszek.Trudno się aplikuje i ma duszącą konsystencję. Po nałożeniu pachnie jednak nieźle.

Szkoda pieniędzy.

Mam szybko przetłuszczające sie włosy, myje je codziennie ale wiadomo czasem sie zdarzy coś co spowoduje, źe nie bede miała jak ich umyć np. Choroba, awaria i brak wody itp itd. No i wtedy suchy szampon jest wybawcą. Dlatego zawsze musze mieć taki kosmetyk u siebie w łazience. zazwyczaj wybieram stary sprawdzony Batiste... Tym razem przez to, że mam konsultantke Avon w towarzystwie skusiłam sie na to cudo. No i niestety jestem rozczarowana.
Plusy:
-ładny dising
-dobrze sie rozpyla
-stosunkowo wydajny
-fajny zapach
Minusy:
-nie odświeża włosów przez pochłaniają anie sebum tylko przez maskowanie brzydkiego zapachu
-cena
Ocena końcowa 2,5.....
Hmmmm.... Szkoda.

Fatalny

Mam włosy przetłuszczające się u nasady, kiedy reszta włosów jest w porządku. Jak każdej, zdarza mi się mieć bad day hair kiedy to włosy jak na złość przetłuszczą się szybciej niż zwykle lub po prostu czasem zdarzy się coś nagłego i nie ma czasu na mycie i godzinne suszenie włosów. W takich sytuacjach ratuje mnie suchy szampon.

Jednak ten nie wyratował mnie ani razu. Cały produkt zamknięty jest w wygodnym opakowaniu, które pozwala rozprowadzenie całego produktu dokładnie tam gdzie chcemy. Zapowiada się dobrze, ale brakuje jednej rzeczy - efektu. Tutaj nie ma żadnego efektu. Każda jak już sięga po suchy szampon to chce szybko doprowadzić włosy do stanu używalności, ładne zaczesać i wyjść. Tutaj co najwyżej można doprowadzić te włosy, ale do szybszego spotkania rączką od prysznica i szamponem do mycia. Efektu nie ma żadnego. Tak jakby tego produktu w ogóle nie było. Producent tutaj obiecuje, że produkt ten będzie absorbował sebum, doda włosom objętości, ułatwi stylizowanie i oczywiście odświeży. Absorbowania nie było, bo włosy nadal wyglądały na przetłuszczone, objętości nie zauważyłam, a szkoda, bo cenię sobie produkty dodające objętości, odświeżenia żadnego nie było, bo kompletnie stan włosów nie zmienił się, a w tym układzie ułatwianie stylizowania siłą rzeczy jest nie na miejscu. Plusem jest fakt, że nie zauważyłam, żeby ten produkt pozostawiał biały osad, ale co z tego jak w ogóle ten szampon nie działa. Zapach jest prześliczny i aż szkoda, że nie pozostaje długo we włosach. Wydajność jest słaba, bo jak produkt nie chce działać to siłą rzeczy stosujemy go w dużej ilości z nadzieją, że wreszcie coś zrobi. Jeśli chodzi o cenę to porównywalna jest do suchych szamponów innych marek - jednak jakość jest kompletnie inna.

Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia w suchych szamponach i jedynie spotkałam się z marką Batiste i mam jeden zaufany suchy szampon, który stoi na półce i na razie go nie zmieniam. W porównaniu do mojego zaufanego szamponu to ten jest fatalny. Na moich włosach nie zdał ten produkt egzaminu. Produkt długo stał na półce, kilka razy dawałam mu szansę, a w ostateczności wyrzuciłam.

Fatalny !!!!

Fatalny produkt, który w żadnym stopniu nie nadaje się do użycia. Nie ma żadnego efektu użycia, jedynym plusem produktu jest fajny zapach, ale włosy w żaden sposób nie są odświeżone. Kategorycznie odradzam.

Nie robi nic ;(

Niestety, szampon nie spełnia moich oczekiwań i zapewnień producenta. Włosy po użyciu wyglądają tak samo. Ma intensywny zapach, jak dla mnie męczący ;/ Nie polecam i następnego na pewno nie kupię.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: Zużyłam niecałe jedno opakowanie

NIE polecam

Ma bardzo ładny zapach, za co otrzymał jedną gwiazdkę - i to by było na tyle ;)

W ogóle się nie sprawdził, moje włosy są takie jak przed użyciem produktu. Cena porównywalna do Batiste, a jakość nie do porównywania. Ogólnie pieniądze wyrzucone w błoto.

Używam tego produktu od: Użyłam 2 razy
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

U mnie się sprawdzili jestem na tak

Mnie zaciekawiła ta nowość i na przetestowanie zamówiłam. Nie mam dobrych doświadczeń z tego typu produktami i uważam, że szampon i ciepła woda są najlepsze. Ale czasami jest to ale.... Bo nie ma czasu , bo nie zdażę itd. itp. Można wyliczać. To jest produkt na taki okazje. Ja jestem zadowolona. Włosy są odświeżone, odtluszczone, lekkie, pełne blasku i oczywiście pachnące. Przetestowałam też na długich włosach córki, która potwierdziła moja opinię. Wydajność dobra. Do końca nie wiem, uzyłam 5 razy i wciąż jest.

Używam tego produktu od: Od 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

do NICZEGO

Nie będę się rozpisywać więcej niż trzeba nt. tego produktu, bo szkoda na niego czasu.

Ma piękny, naprawdę piękny zapach.
Opakowanie jest wygodne, kolory energetyczne, mi się nawet podoba.

NIE DZIAŁA.
Kompletnie nie odświeża fryzury.
On "po prostu" nie robi nic z tego, co suchy szampon powinien.

Stosowałam do tej pory z suchych szamponów: Klorane, kilka wersji Batiste, Aussie Rene Furterer, Clean, i zdaje się, że coś jeszcze, ale nie pamiętam marki.
Ten z Avonu przy nich jest DRAMATYCZNIE ZŁY.
Nic nie pomaga, a wydajność? Zużyłam całe na 3 razy, ale tak naprawdę, to nie wiem, po co go używałam za 2 i 3 razem, bo już za pierwszym NIC nie pomógł dla fryzury. Zużyłam chyba dla pewności i żeby jak najrzetelnej wystawić recenzję.

Dno.

Używam tego produktu od: 3 razy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe