Lady Speed Stick, Antyperspirant w żelu (stara wersja)

Lady Speed Stick, Antyperspirant w żelu (stara wersja)

Dezodoranty Lady Speed Stick to nowoczesne kosmetyki dla aktywnych, młodych kobiet. Zawierają system przedłużonej ochrony, który pod wpływem sygnałów wysyłanych przez ciało, stopniowo uwalnia składniki antyperspiracyjne. Dzięki temu dezodoranty Lady Speed Stick skutecznie chronią przed potem i jego zapachem oraz zapewniają uczucie świeżości przez cały dzień.

Skład: Aqua, Aluminum Zirconium Tetrachlorohydrex GLY, Cyclomethicone, Alcohol Denat., Tripropylrnr Glycol, Dimethicone, Propylene Glycol, Phenyl Trimethicone, Dimethicone Copolyol, Parfum

Cena: ok. 11zł / 65g

nie wiem czemu tak długo się z nim męczyłam…

Używałam dosyć długo, bo ok. roku ten antyprespirant i wydawał mi się rewelacyjny dopóki nie zetknęłam się z garnierem i nie poczułam różnicy. Żel nie jest taki fantastyczny jak mi się wydawało: klei się po nim ciało, potliwość się zwiększa, zamiast zmniejszać. Zapach dezodorantu jest niezbyt przyjemy (taki ziołowo-chemiczny), a konsystencja w ogóle się nie wchłania, więc cały czas pod pachami miałam dziwne uczucie ślizgania się…Antyprespirant zapewnia średnią ochronę, zobaczyłam, żę są lepsze od niego. Jest dosyć wydajny i niewiele kosztuje – to na pewno są ważne plusy. Samo używanie go także nie było jakieś straszne, po prostu to chyba nie mój typ kosmetyku.

Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Kto to wymyślił?

Kupiłam kiedyś w liceum jedno opakowanie i od tamtej pory pamiętam, żeby omijać z daleka.

Żelowa maź, która wyskakiwałam po przekręcaniu korbki, po rozmarowaniu na skórze wchłaniała się niebotycznie długo, nigdy do końca.
Albo robiły się z niej takie na wpół zaschnięte, klejące granulki, które przy każdym ruchu ramion brudziły ubrania albo trzeba było po prostu wytrzeć skórę, bez względu na dozowanie zawsze wydawało się, że kosmetyk nakładany byłw nadmiarze.
Nie mogłam znieść tego dyskomfortu.

Na plus cena, zapach, +/- wydajność -> to okropieństwo nie mogło się skończyć.

nieporozumienie

Antyperspirant? W ogóle nie chroni przed potem, a nawet mam wrażenie wzmożonego pocenia, ponieważ zostawia na skórze mokre, lepkie plamy, które nigdy do końca nie znikają. Dozowanie jest niewygodne, bo przez dziurki najczęściej wylatuje zbyt dużo produktu. Jedynym plusem jest delikatny zapach oraz to, że widać ile produktu zostało w opakowaniu.
Zdecydowanie nie polecam, nie robi NIC.

Używam tego produktu od: rok

Makijaż Maybelline

dno dna!

Niestety nie moge napisac o tym dezodorancie za wiele pozytywnego.
Z tego co wiem dezodorant jest chyba jeszcze dostepny w sieci Rossmann, ale i tak nie polecam.
Skuszona promocja i niska cena ok 6 zl pod koniec 2012 roku zakupilam produkt w wersji aloe vera (dokladnie ten co na zdjeciu przy zgloszeniu).
Zapach w opakowaniu piekny, delikatny.

Niestety na tym koniec plusow.

Podstawowa wada jest fakt, iz w zaden sposob deo nie chroni i nie maskuje potu! Okropny dyskomfort mokrych plam pod pachami nawet jesli tylko stosowalam go po domu (w zadnym wypadku na wielkie wyjscie!!!).
Juz dawno takiego gniota nie mialam...lalo sie z opakowania jak z zadnego innego w zelu.
Tym sposobem dno ujrzal juz po 2 miesiacach, dwukrotnie szybciej niz konkurencja...

ale dobrze, bo ja sie zrazilam do tej marki na zawsze

Używam tego produktu od: uzywalam przez 2 miesiace i zuzylam 2 tygodnie temu
Ilość zużytych opakowań: jedno cale

Świetny

Dla mnie najlepszy, najbardziej ufam temu dezodorantowi. Nie bardzo rozumiem opinie, że "całe opakowanie jest upaprane żelem" :-)))) widać nie każdy wie, że wykręca się odrobinę a nie pól opakowania, żeby aż się lało po dłoniach :-))))))

+ bardzo długo działa, skoro u nie wszystkich to może te, u których działa krótko i słabo mają problem z potliwością, hormonami, lub się niezbyt dokładnie myją :-))))
+ szybko się wchłania, oczywiście u tych, którzy są na tyle rozgarnięci by nie nakładać połowy opakowania :-))))
+ nie brudzi ubrań
+ ładnie pachnie, ja używam od lat Fruit Splash

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

super super super

LSS W ŻELU nie brudzi ubrań , jest bardzo wydajny i skuteczny. Cena przystepna czasami można naprawdę kupic tylko za parę zł. minusów nnie widzę, jest zdecydowanie najlepszy dla mnie!!! z czystym sercem polecam.

Używam tego produktu od: 8 lat i nadal będe
Ilość zużytych opakowań: zużyłam juz setki opakowań

Koszmarek

Kupiłam zachęcona przez koleżankę i znowu przekonałam się, że warto polegać tylko na swoich obserwacjach. Kupiłam nawet 2 opakowania na promocji w Kauflandzie. Co mam mu do zarzucenia?

- nie chroni mnie wcale przed poceniem się
- sam pachnie ładnie, ale po kilku godzinach nie mogę wytrzymać
- BRUDZI UBRANIA - co dla mnie jest wielkim dyskomfortem, ponieważ ubieram się na czarno od prawie roku
- całe opakowanie obklejone jest tym żelem

+ można kontrolować stopień zużycia.

Niestety nie mogę polecić.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Słaby

Nie lubię tego antyperspirantu.

- bardzo długo schnie, przez co nie można się ubierać, bo na ubraniu zostaną ślady (jeśli nie pokażą się od razu, to po jakimś czasie)
- klei się; nienawidzę tego, gdy dotknę nie do końca wyschniętego dezodoranrantu i na moicg palcach pozostanie lepka warstwa - koszmarne uczucie
- niezbyt praktyczne dozowanie - dezodorant sam \'wyrzuca\' żel po przekręceniu kółeczka, nie możemy więc w pełni kontrolować ilości żelu, która pojawia się pod naszymi pachami
- nienajlepiej chroni przed potem

+ przezroczyste opakowanie, przez które widać, ile kosmetyku pozostało
+ łatwo dostępny, chociaż tą zaletę posiada mnóstwo innych, o wiele lepszych produktów

Do najtańszych nie należy, a dobry nie jest. Użyłam go kilka razy i nigdy już do niego nie wrócę. Słaby.

Używam tego produktu od: kiedyś tam
Ilość zużytych opakowań: wywaliłam pierwsze

średniak

Jest to mój pierwszy antyperspirant - stosowałam go nieprzerywalnie przez mniej więcej 10 lat, w tym w trudnym okresie dojrzewania. W zasadzie to bardziej z przyzwyczajenia niż ze względu na cudowne właściwości. Od pewnego czasu stosuję inne kosmetyki tego typu, ponieważ mam wrażenie, że już kompletnie na mnie nie działa (ale też i moje oczekiwania znacznie wzrosły).

Zalety:
+ dostępność (praktycznie w każdym markecie i drogerii)
+ cena (do 10zł)
+ wydajność (1 opakowanie starczało mi na około 3 msce codziennego stosowania)
+ zapach (bardzo delikatny, niezbyt nachalny)
+ forma żelu
+ opakowanie (widać ile produktu nam jeszcze zostało, co jest bardzo praktyczne)
+ nie uczulił mnie

Wady:
- średnio chroni przed potem - na co dzień się sprawdza, ale już w jakichkolwiek szczególnych sytuacjach spowodowanych stresem, upałem czy wysiłkiem fizycznym pod pachami ma się dosłownie "zacieki" a i zapach nie należy do najprzyjemniejszych
- długo schnie - ponad 10 min
- niemiłosiernie brudzi ubrania - zostawia nieestetyczne ślady, a w przypadku białych ubrań to już mamy masakrę - przy dłuższym stosowaniu pod pachami bluzki żółkną i proszek sobie z tym nie radzi
- zakrętka jest wiecznie upaprana preparatem
- alkohol w składzie - nie radzę stosować na skórę zaraz po depilacji - może piec

Jeśli chodzi o inne preparaty z Lady Speed Stick w żelu to miałam także wersję Invisible, ale ta również mi nie podpasowała - również jak wersja aloesowa zostawiała ślady na ubraniu i raczej słabo chroniła przed potem.

Podsumowując, produkt nie dla mnie, ale wiadomo, że każda z nas kosmetyk musi dobrać do własnych potrzeb.

Używam tego produktu od: około 10 lat
Ilość zużytych opakowań: chyba z 40, także bardzo dużo :)

REWELKA

miałam 2 z serii zelowych : Aloe i chyba light perfum.
Light perfum o wiele lepszy.
Plusy :
+ zpach
+ opakowanie
+ konsystencja
+ uczucie świezości przez cały dzień
+ nie klei sie

- mało wydajny ( przy codziennym stosowaniu 2 miesiace, w spreu starcza mi na 4 miesiace np. z Nivea)

Mój ulubiony.. :)) Używam tego produktu od: 7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie TRZECIEGO
i wciąż kupuje nowe :D

Okropny!

Dezodorant miałam, niestety się nie spisał, jest okropny, zostawia białe ślady na koszulce, po czym, gdy się człowiek spoci, wydziela ochydny, wręćz odrażający smród... W życiu nie kupię go ponownie, jestem zawiedziona tą firmą, nie polecam.

Używam tego produktu od: Używałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

...

W sumie ani na tak ani na nie....

Plusy
+przystępna cena
+nie podrażnia
+nie "wałkuje się"
+forma żelu
+na chwilę obecną się sprawdza

Minusy
-w moim przypadku mało wydajny
-opakowanie ciągle umazane
-brudzi ubrania
-nieco się klei

Używam tego produktu od: ponad miesiąca