AA Plus New Skin DHEA, Bogaty krem na noc na twarz, szyję i dekolt

AA Plus New Skin DHEA, Bogaty krem na noc na twarz, szyję i dekolt

Krem do cery dojrzałej wrażliwej i skłonnej do alergii z AlgaDHEA i witaminą E5.

br />Bogaty w cenne składniki odżywcze krem wspomaga naturalne procesy odnowy skóry, działając intensywnie przeciwzmarszczkowo. AlgaDHEA - substancja aktywna pochodzenia roślinnego skutecznie opóźnia procesy starzenia się skóry. Duża dawka dermolipidów aktywnie regeneruje naskórek, będąc swoistym "zastrzykiem energii". Ekstrakt z białej i czarnej masy perłowej, bogaty w substancje organiczne i mineralne o nadzwyczajnych własnościach zagęszczających, pobudza i wzmacnia wewnętrzną strukturę komórek skóry, przywracając im młodość i dynamiczną aktywność. Krem został opracowany, aby aktywnie reagować na potrzeby nie tylko skóry twarzy, lecz także szyi i dekoltu.

Może być

Krem ma bardzo gęstą, tłustą wręcz zbitą konsystencję. Pachnie średnio przyjemnie jakby ogórkiem. Ciężko go się rozprowadza, trzeba wklepywać. Zostawia ochronny film na skórze, ale jako,że to krem na noc to mi nie przeszkadza. Rano twarz wygląda nieźle, jest gładka i dobrze odżywiona, jedynie nie wiem dlaczego minimalnie zaczerwieniona. Piękne opakowanie może być ozdobą łazienki. Minus odejmuję ze cenę, która wg mnie jest wysoce nieuzasadniona, zwłaszcza,że krem ma zaledwie 30 ml a nie standartowe 50, drugi minus- za te poranne zaczerwienienia.
Reasumując- ja go nie kupię, za tak wysoką cenę i małą pojemnośc powinnam spodziewać się rewelacji, a takowych nie zauwazyłam.