Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy
Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Oriflame, Solliden Him Eau de Toilette

Oriflame, Solliden Him Eau de Toilette

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 109,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Inspiracją do stworzenia nowego zapachu Oriflame było piękno pałacu i ogrodów Solliden - letniej rezydencji szwedzkiej rodziny królewskiej.
Oryginalna nuta zapachowa Solliden została stworzona ponad 10 lat temu. Perfumy te były początkowo sprzedawane w niewielkich ilościach jako upominek w pałacach rodziny królewskiej oraz sklepach z pamiątkami Solliden na terenie całego kraju.
Nowa wersja Solliden for Her i Solliden for Him powstała w 2003 roku. Po wielu miesiącach prób, testów i zmian zaprezentowane Ich Wysokościom Królowi i Królowej Szwecji nuty zapachowe uzyskały ich aprobatę.
Solliden for Him należy do niezwykle popularnej rodziny świeżych i korzennych zapachów męskich. Górna nuta to mandarynka, pomarańcza i bergamotka, które nadają perfumom lekkość. Lawenda, pieprz turecki i gałka muszkatołowa podkreślają naturalność zapachu i nadają mu oryginalny korzenny charakter. Drzewo gwajakowe i piżmo - umieszczone w nucie serca - zapewniają perfumom moc i trwałość.
Tak szlachetny zapach wymaga kunsztownej oprawy - flakon jest odlany z najwyższej jakości szkła, a jego arkadowy kształt przywodzi na myśl architekturę pałacu Solliden. Butelka podkreśla ponadczasową elegancję zapachu - jest wyrafinowana i jednocześnie zadziwiająco prosta.

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  114
  produktów

  217
  recenzji

  170
  pochwał

  10,00

 2. 2

  99
  produktów

  255
  recenzji

  59
  pochwał

  8,90

 3. 3

  115
  produktów

  172
  recenzji

  149
  pochwał

  8,32

Zobacz cały ranking