Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Solliden Him Eau de Toilette (Woda toaletowa)

Solliden Him Eau de Toilette (Woda toaletowa)

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 50 ml
Cena 109,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Inspiracją do stworzenia nowego zapachu Oriflame było piękno pałacu i ogrodów Solliden - letniej rezydencji szwedzkiej rodziny królewskiej.
Oryginalna nuta zapachowa Solliden została stworzona ponad 10 lat temu. Perfumy te były początkowo sprzedawane w niewielkich ilościach jako upominek w pałacach rodziny królewskiej oraz sklepach z pamiątkami Solliden na terenie całego kraju.
Nowa wersja Solliden for Her i Solliden for Him powstała w 2003 roku. Po wielu miesiącach prób, testów i zmian zaprezentowane Ich Wysokościom Królowi i Królowej Szwecji nuty zapachowe uzyskały ich aprobatę.
Solliden for Him należy do niezwykle popularnej rodziny świeżych i korzennych zapachów męskich. Górna nuta to mandarynka, pomarańcza i bergamotka, które nadają perfumom lekkość. Lawenda, pieprz turecki i gałka muszkatołowa podkreślają naturalność zapachu i nadają mu oryginalny korzenny charakter. Drzewo gwajakowe i piżmo - umieszczone w nucie serca - zapewniają perfumom moc i trwałość.
Tak szlachetny zapach wymaga kunsztownej oprawy - flakon jest odlany z najwyższej jakości szkła, a jego arkadowy kształt przywodzi na myśl architekturę pałacu Solliden. Butelka podkreśla ponadczasową elegancję zapachu - jest wyrafinowana i jednocześnie zadziwiająco prosta.

Cechy produktu

Nuty
drzewne
Pojemność
50 - 100ml
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 0

Średnia ocena użytkowników: 0 /5

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  10
  produktów

  372
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  358
  recenzji

  4
  pochwał

  9,63

 3. 3

  13
  produktów

  111
  recenzji

  0
  pochwał

  3,02

Zobacz cały ranking