AA Plus Age Expert, Aksamitny tonik bezalkoholowy

AA Plus Age Expert, Aksamitny tonik bezalkoholowy

Z kompleksem rozświetlającym Subliten do cery dojrzałej i skłonnej do alergii. Skuteczność połączona z przyjemnością stosowania - tonik pozostawia skórę idealnie oczyszczoną, odświeżoną i promienną. Wzbogacony o Kompleks rozświetlający Subliten, który nadaje skórze świeży, naturalny i zdrowy wygląd. Ekstrakt z mącznicy lekarskiej ma działanie przeciwzmarszczowe, rozjaśnia plamy pigmentacyjne i zmniejsza przebarwienia skóry. Kwas hialuronowy działa intensywnie nawilżająco. D-pantenol i alantoina łagodzą podrażnienia.

Przyzwoity

Kosmetyk po 30tce.... Lekka formuła, zapach z początku mnie dziwił, potem go nawet polubiłam.
Szybciutko się wchłania chociaż wyczuwa się coś w rodzaju subtelnej gumowatej powłoczki.
Według mnie dobrze spełnia swoje zadanie, aczkolwiek mógłby być bardziej wyczuwalny ,że działa tuż po nałożeniu na skórę ( takie uczucie lekkiego przyjemnego mrowienia, a tu nic takiego się nie dzieje)- ale formuła do cery wrażliwej tłumaczy brak takiego odczucia po aplikacji.
Genialne opakowanie z atomizerem! Wreszcie tona toniku nie wylewa się niepotrzebnie z opakowania i plus dla antybakteryjności dzięki temu technicznemu rozwiązaniu.
Nie podrażnia,można powieki też przemywać,nic się nie dzieje złego
Jak dla mnie opakowanie wystarcza na bardzo długo ( ponad miesiąc).
Tonik ma uzupełniać pielęgnację kremami i według mnie spełnia swoją rolę przyzwoicie.
ilość zużytych opakowań: 1

lubię go

Lubię ten tonik za zapch, łagodnośc i poręczne opakowanie z pompką. Jest bardzo wydajny. używam go pod olejek Lotus Clarinsa i jestem bardzo zadowolona z efektów. Tonik nawadnia mi skórę a olejek tę wilgoć zatrzymuje. Jest godny polecenia ipewnei go jeszcze kupię.

Zwykły tonik

Tonik jakich tysiące, niczym szczególnym się nie wyróżnia a obietnice producenta są grubo przesadzone. Zużyłam całą buteleczkę i nie zauważyłam ani rozświetlenia cery ani rozjaśnienia przebarwień... Nie podrażnia, ładnia pachnie, zasługuje na trzy * :)