AA Plus Age Expert, Krem na noc z kompleksem BOTOX-like (bez botoxu)

AA Plus Age Expert, Krem na noc z kompleksem BOTOX-like (bez botoxu)

Krem na noc z kompleksem BOTOX-like (bez botoxu) do cery dojrzałej i skłonnej do alergii.
Zaawansowany technologicznie, nowoczesny preparat o intensywnym działaniu przeciwzmarszczkowym. Pozostawia skórę gładką, jędrną i elastyczną. Kompleks BOTOX-like stanowią biologicznie aktywne surowce, których synergiczne działanie wygładzające i uelastyczniające skórę jest zbliżone do efektu uzyskiwanego po stosowaniu toksyny botulinowej. Ponadto zawarty w kremie Avocadin działa nawilżająco, ujędrniająco i wygładzająco.

48 zł / 30 ml

Nigdy więcej

Dałam się nabrać na ten krem. Nie dość że śmierdział to żadnych efektów na skorze nie zauważylam. wymęczylam jedno opakowanie mając nadzieję, że cierpliwość będzie wynagrodzona ale niestety... Żadnego działania, nawet nawilżenie nie poprawiło się. Pomagalam sobie jeszcze takim serum z niby Botoxem - ale tam przedewszystkim silikon był głównym składnikiem

Absolutnie nie !

Jak dla mnie masakra! Krem ma bardzo dziwną, żelowatą , tłustawą i jakby sliską konsystencję. Przypomina mi bazę pod podkład Lumene:) Dobrze się rozprowadza ( to pewnie zasługa strasznej ilości silikonów), szybko wchłania. Niestety w ogóle nie nawilża, nie odżywia, ja czułam na twarzy " ściąganie" i jakieś dziwne napięcie. Podoba mi się jedynie opakowanie kremu, ale pojemność 30 ml przy tej cenie to chyba kpina. Odradzam za tę kwotę mozna kupić 50 ml o niebo lepszego kremiku:)

niespodzianka

Jestem naprawdę mile zaskoczona tym kremikiem :) i zadowolona, że jest w opakowaniu 30 ml , bo pewnie gdyby miał "normalne 50 ml " i kosztował ok. 80zł. nie skusiłabym się na testowanie :)
Kupiłam bo lubię silikon :) tzn . efekt wygładzenia jaki daje, ale do rzeczy. Krem dobrze się wchłania, "rozprostowuje" zmarszczki, rano buzia wygląda na wypoczętą. Zapach delikatny. Przez wiele lat nie używałam kremów z AA, dawno temu jakiś mnie uczulił i miałam "głęboki uraz" :) Ten jednak jest łagodny nie spowodował żadnych podrażnień, jest przyjemny w stosowaniu.
Przy suchej skórze jednak za słabo nawilża i konieczne jest wspomaganie się serum nawilzającym lub jeszcze innym kremem. Gdyby dostatecznie nawilżał dałabym mu 5 * , a tak "tylko" 4 *

Salon fryzjerski

:D

Kupiłam w promocji i bez przekonania (30 ml). Teraz jestem pełna uznania- firma zadbała, aby kosmetyk sprawiał przyjemność (ładniutkie opakowania całej serii, znakomity, ale dyskretny zapach). Krem ma dobry poślizg, znakomicie się wchłania, zapach poprawia humor. Na twarz działa zgodnie z obietnicami. I mimo niedużej pojemności jest wręcz niesamowicie wydajny. Łącznie- produkt, którym firma może się pochwalić. Brawo!

Wspaniały krem

Jeden z najlepszych kremów jakie miałam okazję używać. Znakomicie się rozprowadza, szybko sie wchłania, rano twarz jest promienna i wypoczeta. Polecam!!!!!!!!!!!!!!

mój uluiony

Witam, stosuje na raz krem na deń i na noc, więc pokuszę się o wspólną opinię. Seria jest rewelacyjna!!!! Wchłania się bosko (ma w składzie silikony, które ułatwiają rozprowadzenie kremu), buzia sie po nich nie świeci, jest wygładzona, rozjaśniona i zmarszczki się zmniejszyły. Czego chcieć więcej? Ja na razie już nie szukam.. Szczerze wszytkim polecam tą serię!!! P.S. dodoam, ze mam 26 lat, mieszaną skórę, którą czasem opalam...

podobał mi się

Dla mojej 25 - letniej skóry ten krem okazał się doskonały. Po kilku tygodniach stosowania wygłądził mi skórę na policzkach (chodzi mi o bruzdy nosowo-wargowe, chybataka jest ich nazwa). Dobrze nawilża, odżywai, ma miły zapach, jest wydajny. Jego konsystencja jest gęsta, treściwa ale nie obciąza skóry nadmiernie. Rano wstawałam z twarzą wypoczętą i promienną. Mimo, że w jego składzie aż kipi od silkonów to naprawde silnie pielęgnujacy kosmetyk. Ma piękne opakowanie. Daję mu 4 gwiazdki ponieważ nie podoba mi się zaniżanie pojemności (30 mL zamiast standartwoej 50 mL). Samo opakowanie wygląda na co najniej 50 mL. Wolałąbym, żeby kosztował dorżej ale miał "nie-oszukaną" pojemność. Myślę, że kupie go niebawem.