Herbal Care, Szampon z odżywką 2 w 1 do włosów bardzo suchych z mleczkiem sojowym i orzechem brazylijskim

Produkt zawiera mleczko sojowe i wyciąg (uważać!!) z orzecha brazylijskiego. Składniki te nawilżają oraz odżywiają bardzo suche wręcz przesuszone włosy. Szampon i odżywka sprawiają też że włosy stają się bardziej miękkie, gładkie, odzyskują dawną witalność.

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, methyl gluceth-10, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, cetyl alcohol, glycol distearate, polyglyceryl-3 laurate, polyquaternium-10, peg-6caprylic/capric glycerides, methylparaben, disodium edta, cirtic acid, magnesium nitrate, mel, glycerin, peg-40 hydrogenated castor oil, guar hydroxypropyltrimonium chloride, methylchloroisothiazolinone, magnesium chloride, sineadipe lac, pentylene glycol, methylisothiazolinone, bertholletia excelsa seed extract, phenoxyethanol, propylene glycol, glycine soja oil, diazolidinyl urea, propylparaben, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, tocopherol.

Cena: zł / 200 ml

kpina nie szampon

Na szczescie wycofali go. Uzywalam jako nastolatka kiedy nie bardzo dbalam o wlosy i uzywalam tylko szamponu i odzywki nienajlepszych jakosci. W efekcie wlosy byly zniszczone i suche. Kupilam ten szampon skuszona obietnica nawilzenia. Nic z tego. Szampon okropnie przesuszyl mi wlosy! Puszyly sie tak, ze ni moglam nad nimi zapanowac. Szampon w zadnym stopniu nie nawilzal. Co do wyciagu z orzecha brazyliskiego-jest ale w tak sladowych ilosciach (patrz sklad), ze to zenada.

Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:1 cale w wielkich bolach

hmm..

+ faktycznie włosy są miekkie i tak jakby odżywione
+ zapach jak najbardziej mi odpowiada, wszystkie szampony avonu mają ładny zapach...
- ta konsystencja mnie odstrasza, a jak już się kończy to nie da się go z opakowania "wyciągnąć"

męczący zapach i...

muszę się przyznać, że w butelce zapach mnie urzekł... poza tym w wakacje miałam troszę zniszczone włosy, więc pomyślałam, że je odżywi no i zaoszczędzę rano czas - nie będę nakładać odżywki. Jednak w trakcie okazało się że zapach staje się bardzo mdły i męczący, a włosy niestety są splątane po nim i jakieś takie sianowate no i domagają się jednak odżyweczki. No cóż, nie jestem nim zachwycona.

Avon Mark - relacja

a mnie pasuje

Szampon faktycznie nie powala zapachem, ale bez przesady - nie jest to smród :) Mi - mimo, że mam włosy mieszane jak najbardziej podpasował - zmiękczył ja i odżywił, choć nie obyło się bez odżywki. Nie zauważyłam żeby ten produkt był niewydajny. Za tą cenę jak najbardziej polecam. Jedyne co mogę mu mieć do zatzucenia to fakt, że włosy nieco szybciej mi się po nim przetłuszczają, ale na dobrą sprawę nie powinnam mieć o to pretensji, bo jest to specyfik do włosów SUCHYCH. Jeszcze nieraz go kupię. Kurcze, coś ostatnio mam szczęście do Avonu :) (żebym tylko nie wykrakała do jasnej Anieli.. ;) )

śmierdziel!!

Na wstępie napisze że mam _suche_ włosy.
Kupiłam ten szampon bo zachwalała go koleżanka mojej mamy. Pomyślałam wtedy - 'czemu nie spróbować' - i zamówiłam go. Wówczas przyjaciółka mojej siostry powiedziała że szampony z tej serii są kiepskie i żebym później nie żałowała... No i wykrakała!
Szampon ten nie pachnie ale śmierdzi :( Dosłownie nie mogłam znieść tego smrodu! Po raz pierwszy w życiu szampon sklejał moje włosy! Nigdy mi się takie coś nie przytrafiło a używałam mnóstwa różnych szamponów! Ciężko było włożyć we włosy grzebień. Po wysuszeniu na głowie miałam pióra sterczące we wszystkich kierunkach :( które były sztywne i nieprzyjemne w dotyku. Szampon ten jest tragicznie NIEWYDAJNY, nie chciał się pienić, był dość rzadki.
Obietnice producenta to brednie!

Słowem - nie polecam!

ilość zużytych opakowań: 3 razy umyłam nim włosy