Color Trend, Twinkle Liquid Glitter Eyeliner (Błyskotliwy eyeliner w płynie)

Color Trend, Twinkle Liquid Glitter Eyeliner (Błyskotliwy eyeliner w płynie)

Pojemność 3,5 ml

Tusz do kresek z brokatem. Wystarczy przeciągnąć eyelinerem nad linią rzęs, a powstanie migotliwa kreska i olśniewający efekt.
Myślę, ze świetnie się sprawi podczas karnawału i wieczorowych imprez.
Na razie w Avon oferuje jeden kolor - srebrny.

***

mam srebrny kolor, jest ładny, ale za delikatny
to jakby żel z drobinkami srebra, nie da się uzyskać intensywnej kreski - chyba że nałozymy kilka warstw ale wtedy dochodzi problem ze schnięciem i tak wolnym (ja zamykam oczy na minutę) i kruszeniem się
pędzelek dość wygodny, cena ok
ale można sie zawieść wybierając go na podstawie katalogu gdzie modelka ma piękną, mocną srebrną kreskę, efekt jest zupełnie inny w naszym domu :(

Używam tego produktu od: rok

Warto.

Ja tam nie miałam żadnych problemów z nakładaniem i nie rozmazywał się właściwie w ogóle. Nie jest drogi, a za tą cenę to błyszczy się przepięknie. :) Minusem jest strasznie mała zawartość. Nie wiem czy ja go za często :D używałam, ale wystarczył mi na niecałe 2 miesiące. Polecam bo warto!

Używam tego produktu od:roku

CO TO JEST?

co to w ogole jest?????

okropny eyeliner

uzywam ich tylko wiec nie mozna powiedziec ze nie umiem go nakladac

kupilam za 16,90 i to w promocji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pojemnosc 5 ml

okropnie ciezko sie rozprowadza,a po godzinie nie widac ze w ogole bylo cos nakladane na oku

jedyny plus za fajne kolory

ale niestety to za malo

nie polecam

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowańtroche 1 i :wyrzucilam

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

bardzo ładny

Chyba mam jakąś straszą lub nowszą wersję. Tak samo się nazywa tylko ma troszkę inne opakowanie. KWC? No nie wiem. W sumie bardzo sympatyczne mazidełko, jednak... żeby efekt był dosć wyrazisty trzebas nałożyć kilka warstw, co powoduje lekkie kruszenie się i osypywanie. Oprócz tego- bajka. śliczny błysk na powiece, przyjazny dla oka- nie podrażnia ani nie uczula, ma neutralny zapach (nie śmierdzi chemią), wydajny. Warto się z nim zaprzyjaźnić. Idealny na imprezowe szaleństwa, jak i na elegancko, lub na codzień. Lubię, jednak czy jeszcze kiedyś kupię? Nie wiem. Być może do czasu kiedy skończy mi się ten egzemplarz wycofają ten eyeliner ze sprzedaży. Serdecznie polecam, dla "wrażliwych oczu" także!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wciąż jedno

super efekt!

trawalosc, efekt, pomyslowosc , konsystencja wszystko na plus, nie dostanie 5 bo szczypia mnie powieki przez kilka pierwszych minut :/ kolorki bardzo fajne, szybko i wygodnie sie nakłada

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

malo wydajny

Ogolnie dobry kosmetyk. Kupilam go dawno i mam jeszcze wersje w starym opakowaniu. Ladnie sie swieci i mieni do swiatla. W sumie to jest odpowiedni na kazda okazje. Dlugo schnie na powiecie i trzeba dosyc dlugo czekac zeby moc zamknac oko - inaczej eyeliner sie odbije. Jest strasznie malo wydajny. Przy codziennym uzywaniu bardzo szybko sie konczy.

Używam tego produktu od: kilku lat

Śliczności!

Jest to kosmetyk niepotrzebny, niepraktyczny, efekciarski, tandetny i w odpustowym stylu.
Ale za to jaki śliczny!
Nałożony tuż przy linii rzęs, czy nawet na kości policzkowe wygląda tyleż jarmarcznie, co urzekająco. Kupiłam go na jedną, jedyną kosmiczną imprezę i nie jestem w stanie wyobrazić sobie okazji do użycia go ponownie. A szkoda...
Wypada dodać jeszcze, że nie podrażnia nawet delikatnych oczu, nie uczula, nie osypuje się, nie wpada do worka spojówkowego i w ogóle aż korci, żeby się znów nim pomaziać ;)

Używam tego produktu od: użyłam okazyjnie

****

Rzadko uzywam tego tuszu- czasem gdy gdzies wychodzę. nie lubię używać brokatu w codziennym makijazu.
Tusz jest trwały, brokat jest na swoim miejscu, nie osypuje sie. Pędzelek jest wygodny, łatwo zrobić nim kreskę.

Odejmuje jedna gwiazdkę za to, że aby uzyskać efekt jak na zdjęciu w katalogu trzeba nalózyć dużo warstw:/

Jest ok ;]

Kupilam go juz bardzo dawno i dalej go amm tylko ze mam inne opakowanie niz jest na zdjeciu nowsze :) Bardzogolubie bo lubie delikatny makijaz a on sie do tego nadaje. Ladnie wyglada kiedy sie go nalozy na cale powieki szczegolnie w sloneczku super sie blyszczy. Nadaje sie do wyjscia na codzien, na randke, do kosciola czy na dyskoteke bardzo praktyczny :) Nie daje max poniewaz czasem po nalozeniu spada moze dlatego z emoj juz jest tak stary :D :D:D:D

Używam tego produktu od:hohohoh
Ilość zużytych opakowań:jedno i jeszce mam hoho :]

Interesujący efekt :-)

Kupiłam ot tak i spodobał mi się :) bardzo fajnie wieczorem wygląda na oku :) skrzy sie na srebrno i podkresla kolor zielonej mojej tęczówki, przez co oko sprawia wrażenie wypoczetego i bystrego ;)
Można dozować, zazwyczaj nakładam jedną lub dwie warstwy. Nie ma problemu nawet średni wprawna reka z nałożeniem. Efekt nie jest tandeciarski ani nachalny, wszystko jst subtelne i interesujące, bo inne niż zwykła czarna kreska.
Niestety jest dość nietrwały i po kilku godzinach znika, czasem lekko się troszkę na twarz osypując.
Ale efekt mi się podoba i za to ma gwiazdki :)

Używam tego produktu od: ok.2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Taki sobie...

Można nim uzyskać naprawdę wspaniałe efekty, ładnie migocze i podkreśla makijaż oka. Niestety jest według mnie nietrwały...Wystarczy lekko dotknać i już się rozmazuje/wykrusza.

Jak gwiezdny pył...:)

Śliczniutki! Cudnie wygląda na oczętach, nie rozmazuje się i trzyma się cały dzień. Kolor jest prześliczny i wogóle! Świetnie nadaje się na dyskoteki, imprezy. Dodaje uroku każdej dziewczynie. :) Ta buteleczka jest malusieńka, a mimo tego jest bardzooo wydajny. POLECAM