L'Oreal Professionnel, Power Care Energy Spray

L'Oreal Professionnel, Power Care Energy Spray

Jest to preparat, którym spryskuje się włosy (na moment, po myciu i spłukuje się). A sprawia, ze posiadaczki naturalnie lekko kręconych włosów (i resztek trwałej ponoć też) uzyska piękne, sprężyste loki. A cała fryzura nabierze lekkości i objętości. Do nabycia w salonach fryzjerskich.

Super!

Kosmetyk bardzo praktyczny, nie wymaga przetrzymywania na włosach. Działa! Włosy łatwo się rozczesują, są jedwabiste, lśniące, dobrze się układają. Ta odżywka wcale ich nie obciąża. Dla moich delikatnych i rozjaśnianych włosów jest to ideał. Minusy: trochę droga, ale moim zdaniem warto.

Używam tego produktu od:pół roku

odzywka wszechczasow

mialam strasznie4 zniszczone wlosy po porodzie, pologu i karmieniu piersia. tak suche ze fryzjerka nie chciala mi zrobic balejazu. i ta odzywka zaminenila je w jedwab. sa teraz miekkie i blyszczace. to jedyna odzywka do wloswo suchych ktora nadaje im objetosc. i jeszcze jedno - moje proste z natury wlosy zaczely sie oi niej krecic. rada dla wlascicielek super suchych wlosow - ja jej nie splukuje!!

Oceniam na 5.00

Fantastyczny preparat. Mam naturalnie lekko kręcone i do tego długie (ciężkie) włosy, próbowałam różnych rzeczy z mniejszym lub większym, ale góra jednodniowym skutkiem. Odkšd używa tego „cuda” ładne, sprężyste loki utrzymujš się przez parę dni, do następnego mycia włosów. Do tego nadaje fryzurze lekkoœci i sprawia jakby było więcej włosów na głowie.