Retroactive+ Day Defence SPF 15 (Krem wzmacniający na dzień SPF 15 `Żródło Młodości` )

Krem, wskazany po 25 roku życia, wzbogacony proteinami wzmacnia skórę i podnosi jej odporność na zagrożenie z zewnątrz.

Nowa technologia oparta na proteinach wspomagana technologia rejuvi-cell repair z fitosanem jako głównym składnikiem, wzmacniają siły obronne skóry powstrzymując oznaki starzenia, takie jak zmarszczki, zaczerwienienia czy przebarwienia.

Wysoka skutecznosc działania:

- wzmacnia - skórę i podnosi jej odporność na szkodliwe czynniki zewnętrzne,

- stymuluje - naprawę uszkodzonych komórek na poziomie molekularnym,

- wzmacnia - naczynka, zmniejsza zaczerwieniania,

- chroni skórę przed objawami fotostarzenia.

Cena: 64,90zł / 50ml

Dla mnie bomba ;)

Może nie nawilża tak jak bym tego chciala, ale za to moja skóra, zgodnie z obietnicami producenta, wydaje się mocniejsza, bardziej napięta, gładka i wypoczęta.
Nie zapycha, nie powoduje świecenia.
Mam cerę mieszaną i nie zauważyłam żeby przetłuszczał strefę "T". Raczej ujednolica i za to duuuży plus ;)
Oczywiście filtry są dodatkowym, bardzo dużym atutem.
Niewielkie u mnie jeszcze zmarszczki wokół oczu wyraźnie sie spłyciły, skóra wygląd młodziej i bardziej świeżo. Jest wyraźnie rozjaśniona i ujednolicona także pod względem przebarwień.

Gdyby nie sporna kwestia nawilżenia, co jest dla mnie bardzo ważne, krem ten zostałby moim KWC. Niestety, z tego właśnie powodu - tylko cztery gwiazdki (ale za to mocne) :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

nie dla mnie

hmm skusiłam sie na niego jak był w promocji (na szczęście), jak na mój gust nie nawilża , nie poprawił wyglądu mojej skóry wręcz miałam po nim zaczerwienienia. Nie podoba mi sie jego zbyt lekka konsystencja nawet jak na krem na dzień, o tego czasu nie ma kremu którego nie sprawdziłabym najpierw poprzez probki :D

Polubiłam go

Na początku też miałam złą opinię o tym kremie.Przede wszystkim nie podobał mi się duszący zapach i świecąca twarz po jego zastosowaniu.Ostatnio jednak zmieniłam zdanie ,ponieważ wyraźnie poprawił się wygląd mojej cery.Nawet nie muszę nakładać podkładu.Nie mam zaczerwienień,koloryt jest równomierny.Skóra jest aksamitna w dotyku.Wyglądam na wypoczętą.I czego chcieć więcej?
Opakowanie ma dosyć nieekonomiczne.Trudno wydobyć resztki z dna,ale ogólnie wydajny.Wystarczył mi na cztery miesiące.
Z pewnością jeszcze go kupię.

Avon Mark - relacja

przeciętniak

Kupiłam, bo myślałam, że będzie to odpowiednik wycofanego już ze sprzedaży kremu z tej samej serii Anew - Biologie + (czy jak tam się on nazywał, taki w przezroczystej butelce z pompką), bo z tamtego byłam zadowolona. Ten natomiast nie bardzo mi pasuje, bo buzia jest po nim jakaś taka przetłuszczona, więc w ogóle odpada jako krem pod makijaż, poza tym żadnych rewelacyjnych efektów nie widzę, choć muszę przyznać, że używam go raczej na noc i to sporadycznie. Nie jest to przy tym krem tani, jeżeli weźmie się pod uwagę jego jakość. No i właśnie dlatego więcej niż dwie gwiazdki ode mnie nie dostanie. Na pewno go więcej nie kupię.