Pierre Arthes, Nail Hardener (Utwardzacz płytki paznokcia

Pierre Arthes, Nail Hardener (Utwardzacz płytki paznokcia

Pojemność 12,5 ml

Ma za zadanie utwardzać lakier i płytkę paznokciową. Chroni przed łamaniem się paznokci, oraz przed schodzeniem lakieru z paznokci.

Cena: ok. 9zł / 12,5ml

Całkiem dobry.

Cena: no niestety w mojej drogerii jest wyższa - 12 zł

Plusy:
- zdecydowanie wydłuża czas noszenia lakieru,
- zamywa lekkie smugi przeciętnych lakierów, bądź małych wpadek;)
- daje świetny połysk,
- buteleczka jest bardzo wydajna,
- utwardzacz może stać naprawdę długo i nie gęstnieje
- przystępna cena.

Minusy:
- dość długo trzeba suszyć (jednak po nałożeniu dwóch warstw lakieru plus trzeciej to naturalne)

Używam tego produktu od:6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1,5

Oj nie!

Mam nową chyba wersję tego produktu-opakowanie ma białą,a nie granatowa zakrętkę,poza tym wygląda podobnie i nazwa ta sama.

Utwardzacz przedłuża żywotność lakieru na paznokciach,ale tylko tych,które się kiepsko trzymają.
Z innymi kompletnie nie działa.
Bardzo długo schnie na paznokciach-pierwszy raz się z czymś takim spotykam...
Paznokcie pięknie się błyszczą i rzeczywiście są utwardzone.

Nie polecam i nie odradzam,bo produkt jest przeciętny.Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:cały czas pierwsze

Edit 6,07,2008
Ten preparat to kpina! Nałożyłam na inny lakier(który trzyma się dobrze bez utwardzacza) i zrobiły mi się po kilku godzinach od nałożenia wzorki!!
absolutnie nie wysycha,pazury są miękkie,a nie utwardzone!

Anty KWC!!

Nigdy wiecej

Ten produkt to poprostu kpina. Nie spelnia zadnej funkcji i w dodatku nie wysechl na paznokciach przez 5 godzin. Malowalam o 18.00 poszlam spac o 23.00 a rano na paznokciach odciski od poscieli.
Lepiej wyrzucic pieniadze do smieci niz kupic ten niby utwardzacz, przynajmniej nie trzeba leciec do sklepu.

Manicure - velvet nails

Nie działa kompletnie

Kupiłam ten produkt, bo szukałam jakieś preparatu nawierzchniowego, który by przedłużał żywot lakieru na paznokciach, a to rzekomo ma być jedna z funkcji tegoż. Niestety, zawiodłam się bardzo - po prostu z nim czy bez niego - lakiery trzymają się tak samo długo (a raczej króko w moim przypadku). Paznokcie nie są też wcale utwardzone. Jedynie troszkę bardziej się błyszczą (tzn. lakier na nich), no ale jakby nie o to mi chodziło.

RACZEJ NA NIE

No cóż zgłosiłam więc oceniam, żadna rewelacja... Zacznijmy od tego że b. długo wysycha na paznokciu pomalowanym uprzednio lakierem, na samym paznokciu troche krocej, nie poprawia stanu twardości płytki, ani trwałości lakieru a wręcz ją skraca. Co ciekawe po pomalowaniu nim "suchego" paznokcia jest on w miarę twardy, ale zaraz po zmyciu lakieru znowu staje sie mięciutki.....