Eye Colour Duo

Eye Colour Duo

Pudrowe cienie o przyjemnej, aksamitnej konsystencji umieszczone w poręcznym pudełeczku z lusterkiem i dwustronnym aplikatorem o szerszej i węższej gąbeczce. Pudełeczko zawiera w sobie dwa pokrewne odcienie co umożliwia wykonanie pięknego makijażu. Trwałość cieni i łatwość aplikacji nie pozostawiają nic do życzenia.

Cena/Pojemność:

Lubię :)

Mam wersję EC 02 Sophisticates -

* czyli fiolet i w parze kolor, który trudno określić jednym słowem :) to jest taka jasna beżowo-brzoskwiniowa złamana biel lekko opalizująca na fioletowo, tyle się dopatrzyłam ale naprawdę ciężko bardziej wiernie oddać ten kolor, summa summarum jest świetny ;)

* bardzo dobrze się rozprowadza, nie osypuje, nie odbija na powiece;

* czepiacie się już tego pudełeczka, nie jest wcale takie złe :)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Niezłe

Szukałam cieni na dzień, na lato, plażę, czegoś co nie rzuca się nadmiernie w oczy jak reszta moich kolorowych cudeniek.

Kupiłam odcień Nocturne, średni brąz z brzoskwinio-pomarańczą, ładnie się razem komponują.

Nie zawiodłam się. Cienie są idealne na słońce, lekko opalizują ale naprawdę niewiele, odcienie nie są nachalne, fajne do machnięcia na szybko i wyjścia z dzieckiem na spacer. Mam bardzo jasną cerę, ładnie się z nią komponują.

Świetnie się rozprowadzają, nie kruszą w załamaniach powiek, nie zmieniają koloru. Nie trzeba ich nakładać zbyt wiele, są wydajne.

Patyczek do nakładania ma 2 końce, jeden do zrobienia kreski (ale w tym przypadku to bez sensu, moje kolory są zbyt jasne), drugi normalny.

Opakowanie, jak pisały koleżanki, w środku toporne ale mi to nie przeszkadza.

Ogólnie, duży plus.

Ilość zużytych opakowań: Trochę z pierwszego opakowania, wydajne

randka w ciemno

Fundnęłam sobie przez sieć w ciemno zestawik tych cieni w odcieniu EC 09 Clear Blue. Kolory dość intrygujące, intensywne - chłodny ciemny błękit w typie szkolny granat z mikrodrobinami srebra+ odcień powszechnie znany w wielu markach jako "blue sky" lub "aqua" błękit chlorowanej wody. Całość potrzebna mi była jako dodatek do smokey /oczy szare/. Cóż, jak to z randkami w ciemno bywa pierwsze wrażenia były nieszczególne. Jako, że nie miałam wcześniej do czynienia z opakowkami Kanebo doznałam szoku. Plastik rodem z PRL-u lekki jak piórko w w kolorze brudnego beżu a z wierzchu lansik w stulu Giordani Oriflama. WOW. Tragedia jak na kosmetyk w takiej cenie. No ale postanowiłam nie oceniać książki po okładce i zrozumiałam wtedy czemu te cienie maja tu takie oceny a nie inne. Co tu dużo gadać zyskują przy bliższym poznaniu znacznie. Nakładanie, konzystencja extra. Ja nie miałam zamiaru ich kłaść na oko samodzielnie, a już w prezentowanym zestawieniu to na pewno bo bałam się efektu Halinki z GS-u, co zdarzyło mi się z cieniem w podobnym odcieniu z HR. A tu proszę - jakby na przekór okazuje się że są super jakbym ich nie nakładała i jakbym ich nie łączyła w zależności od ilości nałożonych warstw. Nawet palcem i na światłach .W sumie miałam wiele cieni ale te są jakieś inne i trudno mi je do czegokolwiek porównać. Dają satynową, błyszczącą powłokę - jakby mokrą ale nie ma mowy o perle. Dodatkowo granat opalizuje i zachowuje kolor na oku nie szarzejąc jak szkolna bluza po 10 praniach. No i kwestia trwałości szokująca, nie do zdarcia. Cień ledwo złazi starty palcem.
\\nNo naprawdę udana randka :-) i chyba to będzie coś poważniejszego.

Niewidoczna kreska na powiece

ładne po kilku godzinach

Oceniam odcień EC 01 Violet. Pierwszy raz spotykam się z cieniami, które dopiero po kilku godzinach pięknie wyglądają na powiekach, jakby dopasowują się do powiek. Na początku efekt jest za bardzo intensywny, gdyby wyglądały tak subtelnie i pięknie od razu po nałożeniu, a nie po kilku godzinach dałabym wyższą ocenę. A tak wolę cienie Chanel, które od razu po nałożeniu dają taki efekt, subtelnej elegancji.
Cienie Kanebo ładnie się rozprowadzają i ogólnie są ok., jednak jako jedyne z wszystkich posiadanych przeze mnie cieni zbierają się w załamaniu powieki.
Pudełeczko mogłoby być ładniejsze.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

doskonałość

po prostu doskonale, jedyne, ktore lubie i na pewno nie przestane uzywac.
Rozprowadzaja sie idealnie, sa lekkie, jedwabiste, nie roluja sie na powiece, doskonale wtapiaja sie w podklady i korektory. Niemal bezzapachowe, polysku tyle, ile trzeba, bez nachalnego flesza na powiece. Genialnie dobrane kolory i generalnie piękna paleta. piekne designerskie opakowanie, plus za lusterko. POLECAM!!!

Używam tego produktu od:1 rok
Ilość zużytych opakowań:trzy jednoczesnie

Brdzo je lubie

Po pierwsze piękne kolory, błyszczące, ale nie za bardzo - dokładnie tyle ile trzeba. Po drugie cienie, dzięki zawartości jedwabiu, bardzo łatwo się rozprowadzają po powiece (nie trzeba "szarpać" pędzelkiem po oku, żeby uzyskać równomierne pokrycie) i przyjmują na niej bardzo fajną konsystencję - jakby czegoś między cieniem sypkim, a takim lekkim musem (ciężko to opisać - ale użytkowniczki tych cieni na pewno wiedzą, co mam na myśli :-) ). Trzymają się dobrze - ale mogły by lepiej - i za to, oraz za toporne opakowanie (ale to raczej charakterystyczne dla Kanebo) odejmuję jedną gwiazdkę.

Ilość zużytych opakowań: 2 (w trakcie)

swietne

uzywalam zestawu niebieskiego - piekne kolory i jeszcze fajniejsze slodkie nazwy. Bardzo ladnie sie rozprowadzaja. Opakowania praktyczne i trwale, ale moglyby byc troszke ladniejsze.
Bardzo wydajny produkt, wlasciwie chyba nigdy si enie konczy.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:jedno

Śliczne!!!

Kupiłam zestaw 010 Chic. Są piękne. Taki srebrzysty grafit i biały z drobinkami. Dają niesamowity efekt na powiece. Bardzo długo się utrztmują. Rozświetlają. Nadają się na dzień jak i na nocne wyjście.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:

sliczne

W zasadzie wszystko zawarlam w opisie :), bardzo lubie te cienie, jak dla mnie znacznie wyrozniaja sie jakoscia na tle innych. Mam duet Sunny, miedz z cieplutkim lekko brzoskwiniowym bezem.
Jedyne co mi sie nie podoba to kolor pudeleczka, lecz coz, nie mozna miec wszystkiego ;-), poza tym to pudeleczko bardzo latwo sie otwiera i generalnie jest poreczne.