Intima, Ziołowy płyn do higieny intymnej - Macierzanka (stara wersja)

Intima, Ziołowy płyn do higieny intymnej - Macierzanka (stara wersja)

Ziołowe płyny do higieny intymnej zostały opracowane na bazie wyjątkowo łagodnych substancji myjących. Dzięki starannie dobranym wyciągom roślinnym posiadają wielokierunkowe działanie profilaktyczne. Każdy z produktów został opracowany z myślą o konkretnych potrzebach kobiet. Opakowania 200 i 500 ml.

p>

Wspaniały płyn do higieny intymnej.

Płyn do higieny intymnej który u mnie nie powoduje uczulenia, ani pieczenia i swędzenia likwiduje jakieś małe stany zapalne oraz pewne "nieprzyjemności" wywołane nadmiarem lub niedomiarem śluzu , wg. mnie zarówno dobry dla kobiet starszych (okres menopauzalny) jak i młodszych dziewcząt.Ogólnie polecam :)

Używam tego produktu od: 5lat
Ilość zużytych opakowań: nie liczę :)

Super

Jestem pod wrażeniem jakości kosmetyków ziaja.... Za naprawdę niska cenę można kupić bardzo dobrej jakości kosmetyk. Teraz zaczęłam doceniać polskie firmy, które niczym nie ustępują tym droższym zagranicznym. Ale do rzeczy: płyn wydajny, bardzo ładnie pachnie, ładnie się pieni. Nie mam po nim podrażnień. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam.

Wszystko byłoby okej, gdyby...

No właśnie...płyn jest całkiem w porządku.
Cena, wydajność, dobre mycie i uczucie świeżości, ale...
naczytałam się za dużo na temat SLSów i to w płynach do higieny intymnej.
Zdecydowanie nie powinno ich tam być!
Gdyby nie to byłby naprawdę jednym z lepszych,ale skład mi zdecydowanie nie odpowiada
Zaopatrzyłam się już w taki nienapakowany chemią :)

PS. Dlaczego moja poprzednia recenzja została skasowana??

Używam tego produktu od:poł roku temu

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

Letnia łąka na skórze

Kiedy znajoma poleciła mi ten żel jako świetny, nie do końca jej uwierzyłam- pomyślałam sobie, że coś co nazywa się ZIAJA i jest tak tanie, nie może być dobre.. Miło się rozczarowałam; ) Płyn jest bardzo wydajny, delikatnie nawilża i nie podraznia skóry, przepieknie pachnie.
Ostatnio użyłam go nawet do mycia całego ciała- bardzo przyjemne doznania.> Bardzo lubię też z tej samej serii płyn konwaliowy i rumiankowy.

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:ok. 20

Rewelacja

Uwielbiam ten płyn. Uzywam produnków Ziaji od kiedy pamiętam, parę razy je zdradzałam z innymi specyfikami ale zawsze pokornie wracałam. Płyn z macierzanka jest REWELACYJNY!!! najlepszy ze wszystkich Zajkowych płynów

+wydajny
+tani
+działa rewelacyjnie

Jest duzo lepszy od zachwalanych emulsji i płynów Lactacyd! Dla mnie KWC wśród produktów do higieny intymnej!

Ilość zużytych opakowań: 2-3

lubie go

Bardzo dobry plyn. Dobrze myje i odswieza, niezle sie pieni, ja lubie jego zapach ;) . Nie podraznia, jest supertani:) No i czego chciec wiecej... :) Polecam!

Używam tego produktu od:zawsze
Ilość zużytych opakowań:duzo

Ziaja na piątkę!

Do tej pory byłam wierna Ziai konwaliowej, ale po tym, jak mi zgęstniał płyn w dużym opakowaniu - kupiłam Lactacyd, tak polecany na KWC. Lactacyd mnie uczulił, więc skruszona wróciłam do Ziai, ale tym razem do macierzanki. Kupiłam małe opakowanie z dozownikiem, głównie dlatego, że to wygodne i zawsze łatwiej zabrać na wyjazd 200 ml a nie pół litra.
Płyn jest naprawdę delikatny, łagodzi podrażnienia, mimo, że się mocno pieni i pachnie intensywnie. Zapach mi odpowiada. Łatwo się spłukuje, dobrze odświeża, myje. Przez jakiś czas uczucie świeżości utrzymuje się na skórze. Jest bardzo wydajny. Nie mam żadnych zastrzeżeń - jakość + cena = naprawdę porządny zakup. Polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Szczerze polecam!

Po kuracji lekami szukałam płynu , który nie zaszkodzi a wręcz pomoze:) Macierzanka spęłniła moje oczekiwania.Płyn mega wydajny , zapaszek na początku wydawał sie dziwny a teraz jestem do niego przyzwyczajona,świetnie odświeża i nie podrażnia.
Czego mozna jeszcze chciec?:)
Polecam!

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Bardzo dobry

Kupiłam go żeby zneutralizować tamtejsze środowisko po dolegliwościach kobiecych ;) Jak się okazało, spełnia wszystkie obietnice producenta. Cena baardzo mi się podoba. Jedynym minusem jest ziołowy zapach, ale przeżyję.

Fajniutki

Bardzo dobry płyn, z resztą tak samo jak jego starsi bracia o zabarwieniu niebieskim. Bardzo lubię tą serię, chociaż żaden z zapachów ziołowych nie dorównuje mojemu ulubionemu migdałkowi. Jednak w tym przypadku liczy się skuteczność. Płyn działa bez zarzutu, odświeża, pielęgnuje, nie wysusza i zapobiega infekcjom. Jest bardzo wydajny i niedrogi - zasługuje na wysokie noty, jak wszystkie płyny Ziaji.

Bardzo dobry i tani

Wszystkie plyny z serii Intima, ktore dotychczas wypróbowalam uważam za Kosmetyk Wszechczasów. Skutecznie zastępuje mydlo, przyjemnie pachnie, dobra polska marka i jest dostępny w niskiej cenie. Każdemu polecam. Ostatnio przerzucilam się na zielone, choć jeśli chodzi o zapach niebieskie są chyba ladniejsze (konwalia, migdal..).

bardzo dobry

chociaż rzeczywiście mógłby być trochę gęstszy i lepiej opakowany (najlepiej dozownik). Mimo wszystko kupuję go już długo i raczej nadal będę. Nie podrażnia, przyjemnie pachnie, dobrze sie pieni.