Ziaja, Intima, Ziołowy płyn do higieny intymnej - Macierzanka (stara wersja)

Ziaja, Intima, Ziołowy płyn do higieny intymnej - Macierzanka (stara wersja)

Ziołowe płyny do higieny intymnej zostały opracowane na bazie wyjątkowo łagodnych substancji myjących. Dzięki starannie dobranym wyciągom roślinnym posiadają wielokierunkowe działanie profilaktyczne. Każdy z produktów został opracowany z myślą o konkretnych potrzebach kobiet. Opakowania 200 i 500 ml.

p>

nic do zarzucenia

Dostałam w spadku po siostrze, która uczulił. ale oceniam ja a więc - ładnie pachnie, fajnie sie pienia, dobrze myje i odświeża. Jest tani i bardzo wydajni. nie mam mu nic do zarzucenia i pewnie go jeszcze kupię.

super

Płyn do higieny intymnej Ziaja-macierzanka jest wspaniały. Ma właściwości przeciwgrzybiczne i faktycznie taki własnie jest. Nękały mnie długo takie infekcje, a odkąd zaczęłam o stosować nie ma po nich śladu. Jest super wydajny: duża butla 500 ml wystarcza mi na bardzo długo.

Wspomaga leczenie

Bardzo lubie ziolowa serie Ziaji.Moim ulubionym plynem jest ten z macierzanka.Bardzo ladnie lagodzil podraznienie podczas infenkcji,nie szczypal,bardzo ladnie pachnie i sie pieni.Duzym plusem jest wydajnosc no i cena.Polecam.

Dobry

Uważam ze jest dobry, ale sądzialam że z racji swojego ziołowego charakteru będzie lepszy niż poprzednie produkty do higieny intymnej Ziaji. Oczywiście jest wydajny, ładnie się pieni, nie podrażnia, odświeża, ale jakoś mnie nie powala z nóg. Po prostu dobry płyn do higieny intymnej.

Mój ulubiony

Bardzo, ale to bardzo go lubię, bo:
- ślicznie pachnie
- nie wysusza skóry
- w odczuwalny sposób odświeża
- a jak się przypląta jakaś infekcja, to wyraźnie łagodzi
- jest bardzo wydajny i starcza na dłuuugo (jedną dużą butelkę zużywam przez minimum pół roku)
- jest tani
- i nawet wściekły zielony kolorek mi nie przeszkadza :D (aczkolwiek zgadzam się z jedną z Recenzentek, że przypomina płyn do mycia naczyń)
Jedynym moim zastrzeżeniem jest fakt, że opakowanie jest niestety średnio poręczne i nie mogę go używać przy pomocy jednej ręki :D

Niczym się nie wyróżnia

Jest dobry, ale nie pozostawia takiego uczucia świeżości jakiego bym chciała, ot prosty płyn do higieny intymnej. Jego zaletą jest duża pojemność i wydajność, tylko, że ja mam wersję bez pompki co jest bardzo niewygodne na dłuższą metę i często butelka wyślizguje mi się z rąk. Co do koloru płynu (zielony) to nie mam zastrzeżeń, nie zwracam uwagi na kolor. Zapach świeży, bardzo delikatny i ulotny. Konsystencja średnio gęsto, ale dla mnie może być.

sredniaczek

Calkiem przecietny. Myje delikatnie, ale nie pozostawia uczucia swiezosci. Nie podoba mi sie konsystencja ani kolor - kojarzy mi sie troche z plynem do mycia naczyn ;) Nie ma istotnych wad, ale zalet tez nie. Jest tani, ale nie bardzo wydajny. Nie czuje sie komfortu stosowania. Jak dla mnie - kosmetyk bez duszy ;)

Ok

Duża butla za niską cenę.Trochę zbyt rzadka konsystencja, ale to w końcu płyn, nie żel, mam opakowanie bez pompki, ale myślę,że dozownik niewiele by tu pomógł. Ładnie pachnie, ma fajny zielony kolor, nie wysusza, nie podrażnia, wręcz łagodzi podrażnienia, odświeża. Myślę jednak,że przesadą jest pisanie o jego przeciwgrzybiczym działaniu.Kiedy moja skóra ogłosiła strajk, na wszystko reagowała zaczerwienieniem, używałam go do mycia całego ciała i twarzy, nie podrażniał, ale łagodził. Pomógł mi bardzo.

dobry i tani

Żel nie tylko bardzo dobrze myje, ale także łagodzi podrażnienia i zapobiega infekcjom. Ma średnio przyjemny (rumianek czy szałwia są pod tym względem lepsze)zapach i fajny kolorek. Jest tani i wydajny. Zaletą jest też możliwość kupienia uzupełnienia (bez pompki) w dogodnej pojemności. Szkoda tylko, że nie zapewnia takiego komfortu stosowanie i takiego odświeżenia, jak pianka z Bielendy.

Używałam tego produktu od 2 lat (w różnych wersjach) dopóki nie odkryłam pianki Bielendy/ Ilość zużytych opakowań żelu macierzankowego: pół małego jak na razie

Średni

Nie bardzo mogę się przekonac do płynów do higieny intymnej Ziai. Ten też mi tak do konca nie odpowiada. Plus to z całą pewnością duża pojemność i niska cena, ale juz brak dozownika jest dyskwalifikujący, zwłaszcza ze konsystencja produktu jest bardzo rzadka. Zapach mi sie nie podoba. Płyn dobrze oczyszcza, na szczęście nie podrażnia, ale tez nie łagodzi jakoś nadzwyczajnie, a juz kwestie ochrony przeciwgrzybicznej można między bajki włozyć. Dość dobrze myje i na tym koniec. Nie daje mi tego uczucia odświezenia jakie mam po innych płynach, zwłaszcza AA. W sumie taki przeciętny produkt, poprawny, o niskiej cenie.

bardzo dobry

Jestem z niego bardzo zadowolona. Ładnie pachnie i jest naprawdę wydajny. Dobrze się też pieni Naprawdę polecam - za tą cenę naprawdę warto!!!...

świetny

to moje ostatnie odkrycie i jestem zachwycona zapachem.Miałam już większość niebieskich płynów, z zielonej serii chyba tylko mniszek lekarski, ale zapach macierzanki jest dla mnie zdecydowanie najlepszy.Poza tym tak jak pozostałe płyny z tej serii, łagodzi, nie podrażnia, dobrze się pieni, jest wydajny i tani.Czego więcej chcieć? Zdecydowanie polecam