Sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy na pasku, które wyglądają bardzo naturalnie i delikatnie.
Są to rzęsy wielokrotnego użytku na podstawce, z dołączonym klejem.

Cena: ok. 12zł

Polecam!

Bardzo trwałe rzęsy!Miałam je na sobie na wielu imprezach, może już się troszkę zniekształciły na trzonie, ale myślę, że nadal się nadają do użycia. Są na prawdę wyjątkowe, nie są sztywne, a giętkie, włoski mają delikatne, wyglądają bardzo naturalnie mimo teatralnej długości i gęstości :) Minusem jest klej, za nic nie mogłam ich na nim przykleić, w końcu go wywaliłam i kupiłam inny.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 para :)

Prawie KWC

Doskonałych sztucznych rzęs można szukać z świecą. Często firmy uraczają nas rzęsami z sztucznych sztywnych włosów plus kiepski klej. Po długich poszukiwaniach znalazlam w sklepie tejże firmy i zakupiłam. Byłam sceptycznie nastawiona , ale rzęsy okazały się super. Rewelacyjnie przylegają do oka, mają cieniutki miękki pasek na którym są przyczepione rzęsy, więc nie ma problemów z przyklejaniem. Mam model bardzo teatralny, długie i gęste sięgające do brwi.
Można je użyć wielokrotnie wystarczy oskubać klej i spowrotem włożyć je do pudełeczka. Nie mogę dać im 5 gwiazdek ponieważ do przyklejania stosowałam klej z inglota , bo często czytałam, że te dołączone są kiepskie. Polecam ten produkt ja go kupie ponownie:)

Używam tego produktu od: od paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

dobre i latwe

bardzo podobalo mi sie kiedy mialam takie piekne dlugie rzesy.. czulam sie naprawde kobieco i pieknie zwlaszcza ze moje wlasne rzesy sa krociotkie i takie jakies sztywne :/
sztuczne rzesy uzywalam tylko w wakacje kiedy praktycznie nie uzywam makijazu. nie mialalm jakich specjalnych problemow z przyklejeniem. duzo trudniej bylo z kepkami rzes ktore kupilam sobie za pierwszym razem.. co prawda te musialam odrobinke przyciac aby pasowaly do oka..
rzesy trzymaly sie ladnie przez pierwsze dwa dni a pozniej trzeba bylo doklejac koncowki. najgorzej bylo spac z tymi wachlarzami :)

napewno jeszcze kupie kiedy najdzie mnie jakas chandra i bede chciala poczuc sie ladniejsza

Używam tego produktu od: ostatnio w wakacje

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

bleee

oj masakra- nie da sie nikogo nabrac :) rzesy sztuczne fajnie wygladaja na reklamach tv lub na fotkach retuszowanych... ewentualnie w półmroku lub w bardzo zaciemnionych dyskotekach :) z calą pewnością te rzesy sa niedopasowane do żadnego oka :)- tzn trzeba je uciąć- ja musiałam skrócić długość oraz podciąć rzeski gdyz byly az komicznie za dlugie :) Kolejna wada to klej ktory brudzi skore-jest silikonowy- ciezko mu zaufac "przez cała noc" -człowiek boi się mrugac okiem :D- ogólnie jak ma sie sztuczne rzesy to trzeba o nich myslec i sprawdzac i poprawiac- to raczej ta kiepska i stresujaca wersja imprezowania a nawet ryzyko obciachu :D- bo koncowki niestety mogą sie podniesc w najmniej oczekiwanym momencie oraz samo "zamocowanie" tzn. żyłka- zawsze jest uświniona od kleju... zawsze cos tam sie roluje... wiec widok taki sobie

Używam tego produktu od:kilka godzin i kilka razy oraz wiele prób nieudanych

Kupiłam i nie załuje:) są naprawde super.. Nie dostałam tylu komplementów jednego wieczora jakie to ja mam piękne oczy :P
Bałam sie ze nie przykleje ale udało sie w nieczałee 10min :P Klej nie jest zły .. trzymałysie całą imprezke:P
POLECAM

Używam tego produktu od: 27 styczen

Bardzo skomplikowane...

Hm... zapomniałam dodać w opisie, że rzęsy występują w różnych wariantach: krótsze, dłuższe, cienkie, mieszane różnej długości i takie jakby wypełniające. Ja miałam dwa rodzaje i zaraz wam opiszę moje przygody z nimi ;).
Pierwsze rzęsy niestety mi się zmarnowały z powodu totalnego braku umiejętności przyklejania. Podejrzewam też, że dużą winę ponosi klej bo jest kiepściutki (kolor biały, który zmienia się w przezroczysty). Według instrukcji na opakowaniu należy nałożyć go na rzęsy, odczekać minute i przykleić. Niestety... różnie to bywa bo środek rzęs ładnie się trzyma, ale boki odpadają prawie natychmiast. Jak odpadają to trzeba je przytrzymywać a wtedy reszta się przesuwa :( no i pozostaje już tylko rzęsę odkleić, zmyć resztki kleju (co idzie dość opornie bo robią się takie glutki i rzęsa się niszczy) i nakleić ponownie. Raaaany... w ten sposób zniszczyłam jeden komplet bo jak mi się klej nie zmywał to go odrywałam paznokciami... :/
Z drugim kompletem szło podobnie: znowu kiepski klej, odrywanie "glutów" od rzęs (i od własnych powiek niestety :( )... no ale po około 45 minutach zmagań przykleiłam (hurrraaa!!!) i pomalowałam i było ładnie :)) . Niestety mimo imponującej długości koleżanki nie zauważyły, że to nie moje własne (dobrze - bo to znaczy, że wyglądają naturalnie; źle - skoro nie zauważyły to co to za efekt ??? ). Poza tym cały czas czułam ich "ciężar" na moich rzęsach... Imprezę i poimprezowy sen przetrwały, przy odrywaniu wyrwało mi się niestety kilka własnych rzęs :( , ale klej ładnie poschodził i nie było uczulenia.
W sumie polecam tylko osobom, które opanowały do perfekcji sztukę przyklejania bo wymaga to duuużej wprawy i cierpliwości.
Ps. Nie miałam tej specalnej pęsety do mocowania rzęs z Kursu Makijażu, ale używałam zwyklej a dociskałam trzonkiem od pędzelka i drewnianym patyczkiem do usuwania skórek. Może nie są to rewelacyjne narzędzia, ale trochę pomogły :D