Oriflame, Swedish Care, Light Radiance Revitalising Balm

Oriflame, Swedish Care, Light Radiance Revitalising Balm

Zgłaszająca osoba: neuilly

Balsam rewitalizujący błyskiwcznie przywraca skórze promienny wygląd pełen blasku, wygładza ją i zmiękcza. Stymuluje odnowę komórkową i zapobiega zmarszczkom. Kwasy AHA delikatnie oczyszczają skórę i wspomagają jej naturalne funkcje ochronne. Witaminy C i E neutralizują wolne rodniki, a proteiny pozyskane z pszenicy odzywiają i ujędrniają skórę. Można stosować balsam na dzień pod makijaż lub wieczorem jako 10 minutową maseczkę.

Skład: aqua, glycerin, caprylic triglyceride, cetyl alcohol, butylene glycol, ethylhexyl stearate, dimethicone, petrolatum, lactic acid, butyrospermium parkii, sorbitan stearate, sodium acrylate, sodium hydroxide, isohexadecane, larrea divericata, hydrolyzed wheat protein, glyceryl stearate, peg - 100 stearate, phenoxyethanol, peg - 8, parfum, glycolic acid, tocopheryl acetate, polysorbate 80, xanthan gum, methylparaben, disodium edta, sodium chloride, ethylparaben, butylparaben, edta, propylparaben, chondrus crispus, isobutylparaben, glucose, ascorbyl potassium sorbate, sodium methylparaben, sodium metabisulfate, sodium sulphite, CI 19140 Yellow 5, CI 15985 Yellow 6

Cena: 39 zł / 50 ml

2x tydzień na noc

moja konsultantka poleciła mi uzywać tego czegoś 2 x w tygodniu na noc. tak czynię i bardzo mi to odpowiada. Do mojej cery pasuje bardzo. odpowiada mi zdecydowanie zapach, konsystencja i uczucie nawilżenia skóry. Kupuje toto w promocji. Opakowanko takie sobie - plastikowe i mało wygodne. Ale smarowidło fajniutkie.

Zarówno sam produkt jak i jego nazwa są zupełnie dla mnie pozbawione sensu . Balsam ma lżejszą konsystencję od kremu , wchłania się szybciej - pod warunkiem , że nałożymy cieniuteńką warstwę . Jako maseczka produkt jest zupełnie nietrafiony - potrzebuję dwóch warstw by zastosować ten ,, balsam '' jako maseczkę . Po zmyciu - efektów nie ma . Po prostu nie ma . Twarz jest w takim samym stanie jak przed nałożeniem tego kosmetyku . Ani błyskawicznie nie zmiękcza , ani nie wygładza , o rozświetleniu mowy nie ma . Dodatek AHA jest symboliczny ( a to też za dużo powiedziane ) . Bardzo niewydajny , zapach tej linii taki sobie ( z cytrusami nic wspólnego nie ma ) . To był mój pierwszy i jednocześnie ostatni zakup kosmetyków pielęgnacyjnych tej firmy .