Envy Me EDT

Envy Me EDT

Perfumy Gucci Envy Me to wspaniały, piżmowy zapach dla młodych, seksownych kobiet. Perfumy te zapewnią ci wspaniałe samopoczucie, orzeźwienie oraz magiczną uwodzicielskość. Wyjątkowa kompozycja perfum Envy Me została stworzona specjalnie dla kobiet, które chcą być w centrum uwagi. Delikatne, aromatyczne nuty różowej piwonii oraz wodnego jaśminu są prowokacyjnie przyprawione różowym pieprzem. To figlarne połączenie przepełni cię pozytywną energią oraz pewnością siebie. Serce zapachu jest misternie skomponowane z najczystszych esencji słodkich owoców, orzeźwiającej białej herbaty oraz nut białych kwiatów. Podstawa zapachu opiera się na nutach drzewa sandałowego i teakowego, które dopełnia zmysłowe, upajające piżmo.
Perfumy Envy Me znanej na całym świecie marki Gucci dodadzą ci pewności siebie oraz poczucia wyjątkowości!

Głowa: pieprz, piwonia, jaśmin
Serce: owoc granatu, ananas, herbata, -, liczi, piżmo
Podstawa: piżmo, drzewo sandałowe, drzewo

50 - 100ml, <50ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Zazdrościsz mi?

Pamiętam ten dzień jak dziś. On, szczupły i wysoki brunet. Ja drobna i niewinna blondynka. Poznaliśmy się jak wiele innych par, na imprezie. Wiosną, w maju. Oboje w dobrych humorach, bo wakacje za pasem. I koniec szkoły. I stało się, trafiło w nas piorunem z jasnego nieba. Oboje bardzo mocno przeżyliśmy jego wyjazd. Do pracy, na wakacje. Lecz rozstania na początku miłości, bywają rozstaniami na zawsze.
Zazdrościsz mi?

Tak w skrócie mogę opisać historię tego zapachu. Jest różowy i słodki. Wydaje się, że niczego mu do szczęścia nie potrzeba, że złapał Boga za nogi. Tymczasem jest w nim jakiś smutek i gorycz. Życie to nie tylko róże piwonie i jaśmin, ananas, herbata i liczi, to także pieprz. Jakże wyraźny. Jakże dosłowny.

Zapach jest trwały. Pudrowo- owocowy, Czuję frezje, piwonię i różę.
Soczyste nuty liczi, granata i ananasa łagodzą nieco pudrowość zapachu. Pieprz dodaje charakteru.

Hmm.

Zapach jest ładny. Lekko słodki, kwiatowy. Typowo kobiecy. Jednak jest nietrwały i tutaj jest duży minus. Opakowanie ładne, solidne. Jak za tę cenę, nie wiem, czy było warto. Używałam ponad rok, ale do zapachu już nie wrócę.

Zakochana, zaczarowana!

Zapach, choć już stary, poznałam niedawno zachęcona opinią znajomej z uczelni. Pierwsze promienie marcowego Słońca to zdecydowanie idealna pora na nowy zapach i Envy Me wyprze moje ukochane od lat Acqua di gioia Armaniego (które także polecam na ciepłe dni).
Zapach Gucciego jest bardzo intrygujący, będę sprzeczać się z opiniami, że niby pachnie, jak tani perfumik z rynku. Nieprawda, jest bardzo oryginalny, mało spotykany na ulicy, bardzo świeży, a jednocześnie kobiecy, po prostu piękny! Polecam dla młodych kobiet, piękny, energetyczny, a co najważniejsze nie jest mdły i męczący.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

nie

Gucciego używałam zawsze od dawna i to był mój nr 1. Zawsze pachniał cudownie, jak marzenia, letni słodki zapach, jednak ostatnio się już z nim nie lubię niestety. Po 1 jest nietrwały, bardzo szybko ulatnia się zapach, pachnie mocno i ostro, nie tak jak kiedyś, ciągle daje mu szansę ale on ciągle mnie zawodzi i zapach nie jest już piękny.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Jest tak piękny jak drogi

Zakochałam się w tych perfumach już bardzo dawno temu, a miłość ta trwa do dzisiaj.
Są tak czyste i nieskazitelne, że aż ma się ochotę powiedzieć &quot;sterylne&quot;. Czy zdarzyło się Wam czuć kiedyś powietrze? Jeśli nie, zachęcam do powąchania Envy Me, bowiem ja czuję w nim powietrze, poranną rosę i delikatne, białe i różowe kwiaty.
Przede wszystkim czuć peonię i jeśli ktoś zna serię pur desir de pivonie z Yves Rocher to śmiało może je porównać, z tą jednak różnicą, że u Gucciego peonia to tylko jeden ze składników. Poza tym mamy bardzo wyraźny jaśmin, liczi, białą herbatę, delikatny różowy pieprz i różowe (a jakże) piżmo.
Zapach idealny dla tych, które lubią surowe, krystaliczne piękno, orzeźwiający, pozbawiony wszelkiej słodyczy zapach pozostaje z nami na bardzo, bardzo długo.
Piękny flakon, cena wysoka, ale uzasadniona.

Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego flakonu

O, jak ja go nie lubiłam:(

Perfumy kupiłam około 13 lat temu, były to jedne z pierwszych markowych zapachów.Miły dla oka był flakonik.Zapach sztuczny i plastikowy, niczego dla siebie w nim nie znalazłam.Przeciętniak, jak pachnidełko z bazarku za 15 zł.Dużo pomieszane, a nie ma niczego:)Ktoś chciał dobrze, a przedobrzył.Taka różowa sztuczna krateczka:)

Ilość zużytych opakowań: 0 i nie kupię

nijaki świeżak-nie ma czego zazdrościć...

wydaje mi się ze znikła moja recenzja tego produktu, więc postaram się go dokładniej opisać
\\n
\\nLekki, świeży zapach, w sam raz na lato lub dla osób nie lubiących narzucających się zapachów. Niestety jak dla mnie to za mało.
\\nNie ma nic wspólnego z envy, co jest w tym przypadku wadą, ponieważ nie ma w sobie żadnych charakterystycznych i niepowtarzalnych nut, które dałoby się zidentyfikować, i które nadałyby mu &quot;to coś&quot;.
\\n
\\nNiestety zapach jest nijaki, podobny do wielu tanich zapachów, w których jest wszystko i nic. Zupełnie niewarty tej ceny. Trwałość również daleka od ideału (i od envy).

uwodzicielski zapach :)

Zapach jest ze mną już kilka lat i co jakiś czas do niego wracam:)
Często kupuję go wiosną i dlatego jego zapach dobrze mi się kojarzy;)
Jest świeży i lekki, ale mam wrażenie, że mało wydajny bo zawsze jakoś szybko mi się kończy i nie wiem czy to z powodu częstego używania czy może średniej trwałości....
Flakonik jesł ładny i poręczny:)
Polecam, na pewno nie będziecie rozczarowane...

Ilość zużytych opakowań: około 3 (100 ml)

perfumy, których sie nie pamięta

Zapach zabawny, radosny i lekki. Zupełnie jak jego trwałość. Lekka i ulotna. Czuć go najwyżej 3 godziny. To zbyt krótko, jak na produkt o takiej cenie.
Zapach dla młodych, drobnych, energicznych pań. Ubranych w zwiewną sukienkę i sandały. Nieodpowiedni do teczki i spodnium.

Skończyłam flakonik i natychmiast o nim zapomniałam. Raczej nie wrócę.

Używam tego produktu od: mordowałam kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 x 100ml

Letnie cudeńko

Envy Me jest zabawny i słodki, kwiatowo-owocowy dla młodych dziewczyn lub kobiet, które są młode duchem.

Wyczuwalne nuty to: piwonia, liczi, róża i mango. Zapach ten dodaje życia jest piękny, uroczy i kobiecy. Nowoczesny, swieży, letni, słodki, atrakcyjny, owocowy, figlarny i uwodzicielski w tym samym czasie.

Różowy pieprz, mango i ananas wprowadzają świeżość do kwiatowego serca zapachu z piwonii, róży, jaśminu, a do tego wszystkiego dodano jeszcze liczi. Tytoń miesza się z piżmem i bobem tonka w miękkiej i gładkiej podstawie. To pachnie tak miło jak swieży i ciepły dzień wiosny i moim daniem jest wspaniałym zaskoczeniem jeżeli chodzi o GUCCI.

Te perfumy są dobre na wiosnę i lato, piękne do noszenia w pracy i na co dzień.

Zapach jest bardzo przyjemny i daje dużo radości z noszenia go. Polecam go młodym kobietom, które szukają perfum na co dzień.

nijakie

jestem miłośniczką protoplasty tego zapachu - &quot;envy&quot;. dlatego też, gdy skończyła się moja ukochana buteleczka, zaczęłam szukać czegoś podobnego. i natknęłam się na &quot;envy me&quot;. i rozczarowanie. nowy zapach w niczym nie przypomina poprzednika. brak mu tej głębi, zapachu rozgrzanej skóry, erotyzmu, jaki posiadał pierwowzór. szkoda. ten zapach jest taki, jak ta butelka. kanciasty, zimny, zwykły. kojarzy mi się z którąś z popularnych kostek łazienkowych. nic specjalnego. zapach płaski, dziwnie wiercący w nosie. kanciasty. używałam obydwu zapachów z cyklu envy me, ale oba nie przypadły mi do gustu. trwałość taka sobie. 2 - 3 godziny. jak dla mnie, to za mało. porażka.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 x 30 ml

Romantyczne

Zapach ten jest przyjemny , lekki ,troche zadziorny , ale nienachalny w sam raz do pracy, do szkoły.
Raczej dla mlodych dziewczyn co sugeruje juz sama slodka butelka trafiajaca w gust nastolatki .
Mimo , ze sama nastolatka juz nie jestem to te perfumy wprost uwielbiam

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka