Foot Works, Leg & Muscle Rub with Mint & Rosemary (Balsam do nóg z rozmarynem i miętą)

Poleciłabym, zresztą całą, serię Avonu do stóp, przyjemny zapach, orzeźwia, super na upalne dni, jak wracamy do domu skonane. Pełny relaks... troche krótkotrwały.

Cena ok. 17,90 zł / 150 ml

średni krem choć szybko się wchłania

miałam go w trochę innym opakowaniu
przyjemnie lekko chłodzi, ale nie przeszkadza to np. w zimie. konsystencja jest lekka, trochę za bardzo lejąca. zapach mięty nie jest taki najgorszy. spokojnie można smarować nim i stopy i łydki, wchłania się dość szybko, jest też dość wydajny

pozostaje natomiast pytanie czy w jakikolwiek sposób wpływa na skórę... chyba nie

Używam tego produktu od: paru m-c

wysusza

Mialam kiedys ten balsam, ale w troche innym opakowaniu. Pamietam,ze byl tani i wydajny mimo tego, ze byl dosc lejacy sie. Zapach byl troche zbyt intensywny. Dla mnie zdecydowanie za mocny i niesttey dosc dlugo sie utrzymywal. Stosowalam go tylko na lydki.
Co do chlodzenia, to jest, ale nie za duzo. Rzeczywiscie przyjemnie mrowi, ale tez niestety wysusza skore na moich lydkach. Gdyby nie to dalabym 3 gwiazdki, ale wysuszania nie daruje ;/

Używam tego produktu od:2-3lata temu uzywalam.

fajny:)

Uwielbiam wszelkie kosmetyki chłodzące i relaksujące stopy i nogi, jako, ze często mi puchną jak balony:P
Pod tym względem jestem maniaczka i kupuję wszystko co się da:)
Efekt chłodzenia moim zdaniem -tyci tyci,niestety:(
Myślałam że będzie wysuszał skóre, ale się rozczarowałam:)zostawia skórę aksamitną.Trochę śmierdzi to fakt-ale mnie taki zaoaszek zupełnie nie przeszkadza.Gdyby silnioej chłodził dałabym mu 4 gwiazdki:)
Plusik za pojemność, większość tego typu kosmetków jes o połowę mniejsza,
dodam jedna gwiazdke, czuje przyjemne mrowieniei stopy oraz nogi sa aksamitne:)Używam tego produktu od:kilka razy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

zbędne dziwactwo

Na + to, że chłodzi - zgodnie z obietnicą producenta. Poza tym zapachem nie cieszy, ma złą konsystencję - wylewa się z tuby, maże się. Zupełnie zbędny, żalowałam, że go kupiłam.
Dawno temu, gdy miałam fazę na Avon, kupiłam i zmęczyłam połowę, resztę dałam siostrze x czasu temu i kiśnie na jej półce - też go nie lubi.

fajny byl ...

dobrze wspominam ten balsam, chyba jeszcze stoi w szafce, to sobie dzisiaj uzyje. przyjemnie chlodzil, taki chill-out po ciezkim dniu, nogi czuly sie tak lekko i przyjemnie. fajny zapach, choc niektorym moze sie baaardzo nie podobac. fajna konsystencja. ogolnie bardzo mily kosmetyk.

fajny był.....

To był jeden z najoryginalniejszych kosmetyków Avonu głównie za sprawą mocnego chłodzenia nóg.Nie polecałabym używać go w zimę ale i po długiej ciężkiej pracy byłby zbawieniem.Podobało mi się w nim to że bardzo mocno nawilżał skórę.Żaden balsam z czaswó gdy był on jeszcze w sprzedaży nie nawadniał tak intensywnie.Bardzo wydajny i mocno pachnący mentolem-jak dla mnie zapach troche męski ale mi to różnicy nie robiło.Generalnie szkoda że go nie wznowili

Coś okropnego

Tak mi sie dziś przypomniał bo robiłam porządki w kosmetykach i nareszcie go wywaliłam, nie mogłam sie przemóc do niego przez dwa lata pobytu w szafce (tak juz mam że nie lubie wyrzucac ale tu musiałam). Zapach mi nie odpowiada, żadnego ukojenia nie ma, nawilżenia też, z tuby się wylewa, wolę uzyc zwyklego balsamu do ciała na stopy niz to paskudztwo.

bardzo przyjemny

Lekka konsystencja, a po jego użyciu - lekkie nogi ;) Dobrze odświeża i chłodzi zmęczone nogi, ma również świeży zapach. Przynosi wyraźną ulgę. Dobrze się wchłania.

Jak dla mnie- ok.

Przyjemna, lekka konsystencja. Wydajny. Ładny kolor i zapach. Fajnie chłodzi i przynosi ulgę stopom :D. Szybko się wchłania i stopki są po nim piekne. :P Bardzo polecam.

nie polecam

Kremik dziwnie pachnie, ale mi sie raczej zapach podoba :) ale ja lubie takie rozne smierdzidelka :) zapach zapachem - najgorsze ze w ogole nie nawilza! klei sie niemilosiernie, wiec komfort stosowania raczej zaden. Wyrzucilam pol tubki, bo juz nie moglam go zniesc :)

średni

Trochę chłodzi i koi zmęczone i przegrzane stopy. Zapach niezbyt przyjemny. Trochę się klei, ale tylko tuż po nałożeniu. Dla mnie jest za rzadki. No i po kilku miesiącach chyba stracił swoje właściwości bo teraz już wogóle nie czuję żadnego działania.

blehh...

łojejku :D co to jest ? jakis glut wyciekający z tubki :D nic toto nei robi :) oprócz tego ze wkurza, to nie smiem wkurzania relaksem nazwac :D mazidło bez zadnych własciwosci pielegnacyjnych :D dosyc wydajny- na nieszczescie :ppolecam omijac jak najdalej sie da :DUżywałam tego produktu przed 3 laty / Ilość zużytych opakowań: 1 z bólem :D ale dla jakiej idei >?? :D tak sie teraz zastanawiam :)