Wosk do precyzyjnej depilacji twarzy

Wosk do precyzyjnej depilacji twarzy

Wosk w tubce marki Veet został opracowany specjalnie z myślą o depilacji delikatnych partii twarzy. Praktyczne opakowanie ułatwia precyzyjną aplikację produktu w okolicy łuku brwiowego, górnej wargi i podbródka, a efekt gładkiej skóry utrzymuje się nawet do 28 dni.

w tubie
krem
<50ml

Skuteczne, szybko i w dobrej cenie :)

Używam tego wosku i plastrów od kilku miesięcy. Są łatwe i wygodne w użyciu i przede wszystkim depilacja nie zabiera dużo czasu. Pęsetą jednak bawiłam się dużo dłużej. Depiluję nim włoski nad górną wargą i brwi.
Wosk jest w małej tubce, dzięki czemu można go bardzo precyzyjnie nałożyć, nawet w okolicy łuków brwiowych, bez obawy, że usunie zbyt dużo włosków. Ma dobrą konsystencję, łatwo się rozprowadza i nie spływa. Nie ma drażniącego chemicznego zapachu. Paseczki dołączone do opakowania są wytrzymałe, nie rwą się, świetnie spełniają swoją rolę. Po depilacji skóra jest lekko zaczerwieniona, ale bardzo szybko dochodzi do siebie. Jedna taka depilacja wystarcza mi na 3-4 tygodnie, więc jedno opakowanie tego wosku wystarcza naprawdę na długo. Koszt nieporównywalnie mniejszy od comiesięcznych wizyt u kosmetyczki, a efekt ten sam. Ze swojej strony mogę zdecydowanie polecić :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Stanowcze nie!

Po użyciu pierwsze plastra czułam jakbym miała wyrwaną skórę! Nie było to przyjemne uczucie. W dodatku chusteczka dołączona do opakowania która miała służyć do zmycia resztek wosku w ogóle się nie sprawdziła. Niczym innym nie mogłam go zmyć.

bardzo dobry

Jestem szatynką mam więc dosyć widoczny wąsik. Muszę go często usuwać.
Stosowałam różne plastry.
Tylko Veet usuwa włosy skutecznie, na dość długo(ok 3 tygodnie).
Depilacja tym woskiem boli mniej niż innymi plastrami.
Polecam!

Warte polecenia

Teraz nie ma tubki z woskiem, jest on nałożony bezpośrednio na plastry. Ja rozgrzałam jedną część prostownica bo nie dowierzałam że bez temperatury mają one w ogóle prawo zadziałać, ale przy porównaniu z paskiem który zastosowałam "na zimno" wyszło bardzo podobnie. Strasznie długo stałam w sklepie wybierając po raz pierwszy coś do depilacji twarzy, ponieważ sporo produktów miało źle oceny + moja skóra jest w tych rejonach dość skłonna do podrażnień. Plastry - szok, nawet zaczerwienienie było minimalne, co bardzo mnie zadziwia, bo po użyciu pęsety trzyma że do 2 godzin.. Działanie jak najbardziej skuteczne, jestem 2 tygodnie po 'zabiegu' i nie widać jeszcze konieczności powtórki;)

depilacja bikini rodzaje

nigdy wiecej!!!!

Nikomu nie zycze zeby mial z tym doczynienia, oderwal plaster z woskiem.. Wraz ze swoja skora! Usuwalam sobie baczki i teraz po obu stronach twarzy mam wyrwana skore...

świetny

Używam tych plastrów od ponad roku. Wcześniej stosowałam tego typu produkty innych marek, niestety większość z nich miała w moim przypadku jakieś &quot;skutki uboczne&quot; - najczęściej było to po prostu podrażnienie skóry, którą mam wyjątkowo wrażliwą.
Mogłam się depilować tylko i wyłącznie w dni w których siedziałam cały dzień w domu, ponieważ skóra po próbach depilacji innymi plastrami czy pęsetą była przez kilka godzin czerwona, pomimo stosowania zimnych okładów czy maści.

Po plastrach z Veet\'a miałam oczywiście lekkie zaczerwienienia, jednak znikały one po maksymalnie godzinie. Skóra powracała bardzo szybko do kondycji sprzed depilacji, myślę że zasługą tego jest po prostu naturalny skład tego produktu.

Polecam każdemu ten produkt. Nie różni się on od innych plastrów pod względem cenowym a jest naprawdę skuteczniejszy i delikatniejszy od innych.

Ilość zużytych opakowań: 6 małe

Bardzo dobry produkt

Długo już używam różnych plastrów do twarzy, ale ostatecznie zostaję przy tej marce. Są bardzo wydajne, nie mają drażniącego mnie zapachu, ani pozbycie się wosku nie jest szczególnie uciążliwe. Dla mnie dużym atutem jest też brak zaczerwienienia i krostek rano po zabiegu robionym wieczorem. Spory atut, bo makijaż jest mniej czasochłonny. Niezdecydowanym - polecam.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: zużyte całe opakowanie, zaczęte następne

świetny

Stosuje te plastry z woskiem od niedawna na początku bałam się zaryzykować na samą myśl wosk robiło mi sie słabo. Ale jak spróbowałam to nie mogłam uwierzyć że to zrobiłam prawie nic nie bolało i raz dwa za jednym zamachem tak oto pozbyłam się niechcianych włosków na podbródku i przy brwiach. Skóra teraz jest gładka i przyjemna w dotyku;) I jeszcze zostało mi plastrów na kolejne depilacje jak za ta cenę to się opłacało. Teraz to nie muszę chodzić do kosmetyczki tylko w domu raz dwa i więcej czasu mam dla siebie.

ten wosk sie sprawdził

Bardzo długo przekonywałam mamę, że skubanie pęsetą włosków z twarzy jest mało przyjemne i dość pracochłonne. Nie chciała nawet słyszeć o nowocześniejszych metodach jak np wosk. W końcu postawiłam ją przed faktem dokonanym i kupiłam jej te plastry Veet tak żeby pokazać jak prosto się to robi.
Zestaw zawierał tubkę z woskiem, szpatułkę i 20 pasków, które sa jednorazowe. Radzi sobie z każdym włoskiem, zarówno miękkszym meszkiem na górnej wardze jak i ze sztywniejszymi włoskami brwi. Moim zdaniem to dobre rozwiązanie dla kobiet w każdym wieku. Nie podrażnia, zostawia skórę delikatną i działa nawet do miesiąca. Zarówno ja, jak i mama korzystamy z nich systematycznie i jesteśmy obie bardzo zadowolone z efektów.

Ilość zużytych opakowań: 4 małe