Silicone Hair Treatment, Balsamo Effetto Luce (Nabłyszczająca odżywka do włosów)

Odżywka zawiera potężną dawkę silikonów. Jest znakomita do włosów suchych i zmatowiałych, nadaje im piękny połysk. Dzięki zawartości D-Panthenolu odpowiednio nawilża i wzmacnia włosy.

Dostępna w sklepach fryzjerskich.

świetna

To nie pierwsza moja przygoda z kosmetykami tej firmy, używam krzemowego szamponu i nabłyszczającego fluidu do stylingu. Jako że byłam szczęśliwą posiadaczką wersji krzemowej, zależało mi na zakupie tej odżywki. Bardzo mi odpowiada, jest znakomita. Przepięknie nabłyszcza i porządnie odżywia włosy, zbytnio ich nie obciążając. Plusem jest zapach i niska cena jak na tę pojemnośc kosmetyku.Używam tego produktu od: tygodnia

obciąża

Na początku stosowałam codziennie - jak zwykłą odżywkę. Po tygodniu moje włosy były potwornie przeciążone, a na skórze głowy zaczął się tworzyć tłusty łupież :(. Dałam sobie z nią spokój na jakis czas. Teraz używam jej mniej więcej raz na tydzień - rzeczywiście włosy wyglądają zdrowiej, są niezwykle błyszczące. Ale od razu lekko przyklapnięte, a już wieczorem przetłuszczone. Odżywka nie ułatwia też rozczesywania.

Do cienkich włosów się raczej nie nadaje, za to myślę, że grube pięknie nabłyszczy i wzmocni. Do tego ma wygodne opakowanie z pompką.

ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego (solidna butla, oj solidna)