Aromapure, Purification (peeling detoksykujący)

Aromapure, Purification (peeling detoksykujący)

Peeling na bazie naturalnej loofy, o działaniu detoksykującym i dotleniającym, bogaty w czyste naturalne olejki roślinne, w tym geranium. Wspomaga wykonanie mikrodrenażu limfatycznego.
Z polskich sklepów właśnie wycofany :( Ale mam nadzieję na powrót, bo we wszystkich innych krajach, gdzie YR sprzedaje swoje produkty (oprócz Niemiec), można go kupić.

Skład: Aqua, Polyethylene, Glycerin, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Propylene Glycol, Luffa Cylindrica, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Butylene Glycol, Parfum, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Acrylates / C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Myrtus Communis, Pelargonium Graveolens, Allantoin, Cymbopogon Martinii Motia, Panthenol, Ethylparaben, Sodium Hydroxide, Tetrasodium EDTA, Propylparaben, Butylparaben.

Cena: zł / 150 ml

Oj, pięknie było...

Nie mogę uwierzyć, że go wycofali :( :mur: Czasem polityka firm jest kompletnie niezrozumiała, sprzedawczynie w moim lokalnym YR też kiwały ponuro głowami z żalem za "serią zieloną"..

Ukochałam sobie ten peeling bo:
- był drobny, a ostry, naprawdę ścierał;
- zagęszczenie drobinek było bardzo duże, nie rozłaziły się między palcami;
- miał przepiękny, orzeźwiający zapach pelargonii i mirtu, faktycznie działał aromaterapetycznie (oczyszczając ciało i umysł ;) )
Skóra po użyciu była wręcz wypolerowana, przy czym nie musiałam wcale nacierać się godzinami.
Czasem używałam też na twarzy i nic się strasznego nie działo.

Minus za średnią wydajność i jej relację do ceny.

Naprawdę mam nadzieję, że go kiedyś przywrócą do oferty...