Eva Natura Zioła Polskie, Odżywka do włosów blond i po rozjaśnianiu z rumiankiem

Zapewnia zdrowy wygląd i jedwabisty połysk włosów. Ekstrakt z ziela rumianku działa łagodząco i przeciwzapalnie. Proteiny z kiełków pszenicy wygładzają włókna włosów nadając im większą sprężystość, a D-pantenol przywraca włosom utraconą wilgoć. Włosy nie elektryzują się, doskonale rozczesują i dobrze układają.

Cena: ok. 5 zł / 300 ml

Dobry, polski produkt

Używałam tej odżywki przez kilka miesięcy 1,5 roku temu i żałuję, że nie mogę na nią znów natrafić. Jest tania, ma bardzo dobre działanie, nawilża włosy, pomaga w ich rozczesaniu, odżywia.
Gwiazdkę odejmuję tylko za kiepskie opakowanie (niestabilne) oraz mocny zapach. Wydajność jest średnia, ale przy tej cenie to nie gra roli :)

Bardzo polecam! :)

Używam tego produktu od: używałam przez około 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań:jedno

dobre papu dla wlosow

Idealna odzywka do codziennej pielegnacji wlosow. Nie mam wlosow bardzo zniszczonych jednak bez odzywki ani rusz. Ta jest bardzo dobra - pieknie pachnie, nie obciaza moich klaczkow, staja sie miekkie i latwiej mi je rozczesac oraz ulozyc.

Jest jej duzo i nie kosztuje wiele.

Mozna stosowac na dwa sposoby - jako odzywke bez splukiwania lub wieksza ilosc jako typowa odzywke do zostawienia na pewien czas na wlosach i splukania.