Wazelina biała

Wazelina biała

Wazelina biała (Vaselinum album FP V) Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

uniwersalne
w słoiczku
Struktura
bogate
<50ml

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 15

Niezastąpiona

Wazelina jest niezastąpionym kosmetykiem w wielu sytuacjach. Genialnie nawilża spierzchnięte usta, pomaga podczas leczenia opryszczki. Dodatkowo można smarować ją zaczerwieniony nos podczas choroby. Jest bezzapachowa, co w tym wypadku jest atutem, bo może stanowić bazę pod wysuszające szminki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218423].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 24

Napisanych recenzji: 131

Przyjazny klasyk

Klasyk, który nigdy nie zakończy swojej kariery. Wielofunkcyjny - dba o nasza skórę podczas okropnych mrozów, dobrze natłuszcza, pielęgnuje usta, regeneruje, jest bezbarwna więc widać tylko połysk, idealnie nadaje się jako baza do przemieniania starych szminek w pomadki nadając im drugie życie. Jest to produkt, który każdy powinien mieć przy sobie, bo wazelina może zdziałać większe cuda niż nam się wydaje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217768].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

fajna:)

Kurcze, nawet się nie spodziewałam ze taka tania wazelina może być wybawieniem dla moich ust. są nawilżone, pełne i w końcu bez suchych skurek . szkoda ze tak późno ja wynalazlam. będę jej używać napewno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214518].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 2

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 16

Najlepsza

Kupuję wazelinę z tej firmy od kilku lat. Jest to wspaniały i uniwersalny produkt o wielu zastosowaniach. Pierwszym z nich jest oczywiście pielęgnacja i ochrona ust gdy są spierzchnięte lub podczas zimy, a nawet pod makijaż ust. Sprawdza się ona cudownie także przy stosowaniu na skórę np podczas jesienno-zimowego kataru, gdy mam podrażnioną skórę pod nosem. Pomaga w takich sytuacjach niezawodnie. Kolejnym ciekawym odkryciem było smarowanie stóp przed założeniem niewygodnych, obcierających butów w miejscu przewidywanego obcierania, zazwyczaj okolice kostki lub za piętą. Cudownego działania wazeliny można wyliczać. Myślę, ze każdy powinien ją mieć , gdyż jest niezawodna i pomaga w wielu sytuacjach. Cena wazeliny to ok 2 zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1208633].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Najlepsza!

Najlepsza wazelinka na rynku! Nic tak nie nawilża mi ust jak ona. Jestem uzależniona. Nie rozstaję się z nią ani na minutkę. Mam kilka opakowań. W każdej torebce, przy łóżku, w łazience - zawsze pod ręką ;) Próbowałam wielu droższych i tańszych balsamów do ust i wszystkie są daleko w tyle za zwykłą, tanią wazeliną z Ziaji. Może moje usta tak sobie ją upodobały? Czytałam kilka opinii i nie mam pojęcia jak na kogoś taki tłuścioch może działać wysuszająco :o Stosowałam również przed i po makijażu permanentnym ust i moja lingerystka była bardzo zadowolona z kondycji moich ust. Do tego nałożona cieniutką warstwą nadaje się idealnie pod matowe pomadki, które jak wiadomo niemiłosiernie wysuszają. Bez niej pomadka matowa na moich ustach wygląda fatalnie, usta są momentalnie wysuszone i pomarszczone. Myślę, że każdy powinien spróbować, bo kosztuje kilka złotych, a opakowanie duże.

Plusy
+ świetnie nawilża
+ regeneruje
+ bezbarwna, ale daje zdrowy połysk ustom
+ baza pod wysuszające pomadki

Minusy
- mało higieniczne opakowanie ( mogłoby być chociaż mniejsze)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1197868].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

polecam

jako jedyna pomogła na moje spękane usta i na pewno zostanie w mojej kosmetyczce na dłużej

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1161781].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 111

wybawienie dla moich ust

Jest to póki co najlepszy produkt na moje wiecznie suche bardzo wymagające usta, kiedy to żadne pomadki nie dawały sobie rady. Wpadłam wtedy na pomysł zakupu wazeliny i to był strzał w 10tkę. Nawilża i natłuszcza, lubię używać grubszą warstwą na noc wtedy w ciągu dnia już tylko zwykła pomadka i jest ok. Na pewno jeszcze kupię , ale chciałabym także wypróbować wazeliny innych marek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1147236].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

idealna na wszystko!

Idealna na wszystko, sucha skóra, spękane usta, drobne podrażnienia, często stosuje zimą na całą twarz, aby sobie ją dobrze natłuścić i nawilżyć. Po prostu nie zastąpiona!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1126606].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Niezastąpiona

Wystarczy jedno słowo, by oddać sedno jej działania: UNIWERSALNA.
Używam na spierzchnięte usta, skórki paznokci, jakieś otarcia.
Tania i wydajna. Mam ją zawsze w torebce i łazience.

Ilość zużytych opakowań: 3 normalne opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124221].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 76

wazelina dobra na wszystko

Tam gdzie już nic nie pomaga, wazelina zawsze da sobie radę - czy to przewlekle suche skórki, czy podrażnienie, czy suche skórki przy paznokciach, czy popękane usta... Uniwersalna, wszędzie dostępna i tania, czego chcieć więcej? Można się oczywiście przyczepić że tłusta, że słabo się wchłania, tylko po co - ilość dobrego nad złym jest dużo większa :-)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka/naście?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1124016].usefull || 0 }}% pomocna.