Ziaja, Wazelina biała

Ziaja, Wazelina biała

Wazelina biała (Vaselinum album FP V) Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

wazelina
w słoiczku
10 – 50ml

Wszechstronny produkt

Kto by pomyślał, że w małym, poręcznym opakowaniu znajduje się produkt tak wielu zastosowań.Wazelina pozostawia tłustą warstwę, dlatego ochrania naskórek.Nie ma koloru ani zapachu. Ja używam jej na popękane usta, pięty i łokcie. Świetnie sprawdza się także nakładana na rzęsy przy wieczornej rutynie oraz na skórę pod oczami. Jest bardzo tania, łatwo dostępna i meeega wydajna.

Świetna na każdą okazję

Wazeliną kupiłam w desperacji. Miałam problem z przesuszonymi ustami a żadna z kupionych do tej pory pomadek ochronnych czy balsamów nie zdały egzaminu. Wazelina okazała się strzałem w dziesiątkę. Doskonale natłuszcza, łagodzi podrażnienia. Jest też świetną bazą do tworzenia kosmetyków domowym sposobem. Ma naprawdę wszechstronne zastosowanie. Mimo, że pudełko jest niewielkie starcza na bardzo długo.

Uniwersalny produkt!

O uniwersalności wazeliny nie trzeba się rozpisywać- jest przydatna nie tylko w kosmetyczce ale w każdym domu. Wazelina firmy Ziaja jest biała, a po rozprowadzeniu na skórze bezbarwna, tłusta, bezwonna ( lub dla czulszych nosów słabo wonna- zapach tzw. apteczny). Długo utrzymuję się na skórze i dzięki temu doskonale i długotrwale natłuszcza. Jest to czysta wazelina (w składzie tylko jedna pozycja pertolatum-czyli z łaciny wazelina właśnie) dlatego może stanowić świetną bazę do tworzenia kosmetyków w domu! Np. wazelina+ witamina C w kroplach i mamy tłusty krem antyoksydacyjny lub wazelina + olejek z dzikiej róży/ arganowy/ awocado- co kto lubi i potrzebuje.
Uwielbiam ten kosmetyk, bo sam w sobie jest genialny,a takze może stanowić bazę do tworzenia innych kosmetyków według swoich indywidualnych potrzeb. Pudełeczko jest poręczne, wygodne, możliwa wybranie kosmetyku do ostatniego miligrama bez konieczności zabawy w rozcinanie jak w przypadku tubek. Dodatkową zaletą pudełeczka jest to,że po opróżnieniu służy mi jako opakowanie do nowostworzonego mini kremu na bazie wazeliny właśnie!
Do tego taniocha:)

Podstawa w mojej kosmetyczce

Zwykła normalna wazelina to mój must have! Wazelina biała z ziaji dzięki swojemu małemu opakowaniu jest bardzo kompaktowa i zawsze może być przy mnie. Suche usta, suche łokcie, sucha palce - wazelina jest idealna. W zimie bardzo często smaruję twarz wazeliną i wiem, ze mróz mi nie grozi.
Wazelina nie jest produktem codziennego użytku ale każda kobieta powinna mieć ją zawsze w swojej kosmetyczce, w sumie mężczyzna też :-)

Prosty, tani i uniwersany produkt

Wazelina bardzo dobrze się sprawdza i ma szerokie zastosowanie. świetnie nawilża, nie tylko usta ale też np łokcie. Jest bezbarwna i bez zapachowa. Ma proste pudełeczko. Jest tania, wydajna i ogólnie dostępna. Ratowała nie raz mój suchy nos przy katarze :) Dobry produkt.

polecam

Moja ukochana wazelina , ratunek dla mojej skóry i ust. Bardzo dobrze natłuszcza i nawilża . Jest bardzo tania a jej działanie jest rewelacyjne . Jest produktem obowiązkowym w mojej kosmetyczce.

Dobry

Wazelina jest jednym z podstawowych produktów w mojej łazience. Jest bardzo uniwersalna.

Ten produkt ma bardzo proste opakowanie, w środku wazelina jest przeźroczysta, nie ma zapachu i ma średnio gęstą konsystencję.

Używam jej na usta, na suche skórki pięty, łokcie itp. Czasami do peelingu na usta. Jest dobra i się zawsze sprawdza.

Do tego jest tania i wydajne.

Niezbędny

Kupiłam ją w podróży, kiedy licząc na jakieś pomadki w kiosku na dworcu, znalazłam tylko tę wazelinę za grosze... Od tej pory okazało się, że jest dla mnie najlepsza!
Przetestowałam w życiu mnóstwo balsamów i pomadek do ust z różnych firm - żaden nie sprawdzał się tak dobrze jak najprostsza, natłuszczająca wazelina.

spełnia moje oczekiwania

Jak w tytule - wazelina spełnia moje oczekiwania. Dobrze nawilża i chroni skórę. Używam jej głównie w zimie, podczas mrozów - jest ratunkiem na spierzchnięte, popękane usta lub przesuszone dłonie. Produkt jest wydajny, nie zawiera barwników, nie jest perfumowany, nie ma więc żadnego zapachu, co oceniam na plus. Pudełko jest małe i poręczne - wszędzie się zmieści, wolałabym jednak zakręcane wieczko (jest nakładane, na wcisk). Jednym słowem, dobry produkt w atrakcyjnej cenie.

dobry produkt

Czesto przesadzają mi się usta więc wazelona jest u mnie niezastąpiona. Jedyny jej minus to jej bardzo luźna konsystencja. Wygodne, poręczne pudełko i dobra cena rekompensują ten mały minus

Niezastąpiona do suchych ust

Świetnie nawilżający, podręczny, pozbawiony zbędnych substancji kosmetyk, który powinien znaleźć się u każdej z nas. :)
+nawilża
+wydajny
+hipoalergiczny
+bezzapachowy

-opakowanie

Uniwersalność na plus

Bardzo lubię mieć w łazience pod ręką klasyczne kosmetyki. Wazelina Ziaja musiała się wśród nich znaleźć - jest bowiem bardzo uniwersalna, niedroga i ma bardzo wygodne opakowanie z wieczkiem.

Zacznę od tego, że ze względu na jej ochronne oraz natłuszczające działanie, używałam jej nie tylko do ust, ale również do przesuszonej skóry nosa (przy katarze), łokci i kolan oraz po wykonaniu hybrydy na paznokciach, w celu nawilżenia i zmiękczenia skórek w obrębie paznokci (zarówno na dłoniach jak i stopach). I jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Wazelina ma przyjemną konsystencję i bardzo sprawnie rozprowadza się na skórze. Dobrze się wchłania, pozostawiając jedynie cieniutką, lekko tłustą warstwę na skórze. Daje ukojenie i poczucie ulgi dla mocno przesuszonej skóry. Niewielkich rozmiarów opakowanie zmieści się w torebce. Polecam!