Wazelina biała (Vaselinum album FP V) Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

wazelina
w słoiczku
10 – 50ml

Niezbędnik w każdej kosmetyczce

Chyba wszyscy znają wazelinę z Ziaji, jest tania i bardzo dobra. Jej zastosowań jest tyle, że aż szkoda wymieniać. Ja najczęściej używam na wieczór jako balsam na usta. Po jej użyciu usta są nawilżone i mięciutkie cały dzień.

Ziaja, Wazelina biała

Fajny produkt, mam już drugie opakowanie, świetnie łączy się na ustach z pomadkami. Lubię kupować wazelinę i dodać jej kolor ulubioną pomadką, ta sprawdza się idealnie. Polecam.

Ok

Wędlina jak wazelina. Nie ma zapachu. Nie nadaje się do leczenia spierzchnięte Chust tylko raczej do ochrony. Denerwuje mnie opakowanie do którego trzeba wkładać palce, i potem Są całe tluste. Ogólnie średni produkt.

Anna Małecka masaż twarzy

Przyjemna

Jest OK. Pudełeczko okej, pojemność też. Takich produktów nie używamy zbyt często, małe opakowanie jest wygodne, możemy nosić je przy sobie.
Przyjemna w konsystencji, jednak mało estetyczna jeśli chodzi o wkładanie palców do produktu.

Poprostu wazelina

Fajna zwykła wazelina, bez zapachu smaku i koloru, fajna na usta rzęsy brwi jako ochrona, na rozstępy zastosowań dużo, cena niska fajna wydajna, opakowanie mogło by być lepsze, generalnie taki podstawowy kosmetyk.

może być

Wazelina nie przekonała mnie w stu procentach, od dłuższego czasu leży w szufladzie i używam jej niewielką ilość jak mi się przypomni po zmyciu makijażu. Mocno natłuszcza. Nie ma zapachu. Wolę zdecydowanie inne tego typu produkty, ale nie mogę powiedzieć że produkt ten szkodzi. Moje odczucia- pół na pół

Idealna na chłodne dnI

Niestety zimą moje usta potrzebują mocnego nawilżenia. Ziaja nie raz uratowała moje usta przed pękaniem.Słoiczek jest zakręcany,bardzo łatwo się ją nakłada.
Dodatkowym atutem wazeliny jest cena..około 6-7 zł za opakowanie a starcza na około 2-3 miesiące codziennego użytkowania

przydatna

mocno nawilza spierzchniete usta, jest wydajna. byloby fajniej gdyby byla choc lekko perfumowana. opakowanie jest malo higieniczne i latwo otworzyc je przez przypadek

Nawilża ale jest bez rewelacji.

Kupiłam, bo moje usta potrzebowała natychmiastowej regeneracji. Niestety z moimi ustami nie zrobiły nic, prócz chwilowego natłuszczenia. Niestety lezy w kącie nie używane, produkt trafi do kosza.

Super

Bardzo dobrze nawilża, świetna na spierzchnięte usta. Idealnie sprawuje się w zimie, ratuje moje usta przed mrozem. Jest dobrym zamiennikiem pomadki nawilżającej. Do tego ma małe poręczne opakowanie, które zmieści się wszędzie.

Bardzo dobra cena i jakość.

swietna

Regeneruje spierzchniete usta, chroni je przed mrozem , świetnie radzi sobie z przesuszona skóra na lokciach. Super cena i jakość.
Bardzo wydajna, poręczna, zmieści się w każdej torebce , zastąpi pomadke ochronna.

Super

Uniwersalna-uratuje spierzchnięte usta i suche łokcie.Natłuszcza,nawilża i chroni.Jest tania,wydajna i ma poręczne opakowanie w sam raz do torebki.Warto ją mieć.