Ziaja, Wazelina biała

Ziaja, Wazelina biała

Wazelina biała (Vaselinum album FP V) Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

uniwersalne
w słoiczku
Struktura
bogate
<50ml

Znasz skład tego produktu?

Must have w mojej kosmetyczce

Wazelinę dostałam od dermatologa. Stosowałam ją podczas kuracji retinoidami na spierzchnięte do granic możliwości usta. Radziła sobie jak żaden inny kosmetyk. Smarowałam nią także okolice nosa, skórki przy paznokciach. Wazelina jest uniwersalna, bezzapachowa. Ma super konsystencję. Jest bardzo wydajna, tania i łatwo dostępna. Moim zdaniem wygrywa z wazeliną Vaseline.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1277461].usefull || 0 }}% pomocna.

Zawsze w mojej kosmetyczce

Cudeńko za 2,50. Aż nie chce się wierzyć, że tak dobry produkt kosztuje takie grosze.
Ja używam wazeliny do ust- radzi sobie z nimi nawet podczas dużych mrozów, stosuję ją także do suchych skórek i generalnie do okolic paznokci, szczególnie po użyciu zmywacza. Generalnie nadaje się do wszystkich przesuszonych miejsc, na dłoniach, łokciach i reszcie ciała. Przynosi prawdziwe ukojenie, świetnie nawilża i natłuszcza skórę. Jest bezzapachowa i bezbarwna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271866].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem na tak

używam każdego wieczoru na usta i muszę przyznać, że nie są tak podatne na zimno, są ładniejsze, miękkie oraz nie są spierzchnięte
wazelina nie ma zapachu jednak jest bardzo wydajna, swoją mam już rok, a nie zużyłam nawet połowy opakowania ;)
sprawdza się świetnie w roli błyszczyka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266521].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja brwi

NIe zastąpiona

Wazelinka nie zastąpiona i zawsze w kosmetyczce powinna być.
Przeważnie uzywam na noc ,smarując nią usta. Rano są miekkie i bez suchych skórek.

Sporadycznie wmasowuję ją w skórki , również na noc, efekt widoczny od razu.

Stosuję ją także na twarz, a w zasadzie punktowo na wysuszone miejsca (np. po korektorze, czy po krostce)

No i oczywiście na suche łokcie, a nawet pięty.

Używam jej też do innych rzeczy w domu np. do butów, do suwaka od kurtek jeśli źle chodzą.

Tania, wydajna i nasza Polska :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265483].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra!

U mnie sprawdza się świetnie na przesuszone i podrażnione dłonie. Często zimą lub po myciu okien mam podrażniona skórę dłoni wszystkie kremy i balsamy wtedy nic nie pomagają , a do tego szczypią po aplikacji a wazelina, która kosztuje grosze pomaga rewelacyjnie. Zawsze mam jej zapas w domu i torebce. Po aplikacji skóra jest bardzo tłusta ale efekt jest tego wart.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1262783].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia swoją funkcję

OBIETNICE PRODUCENTA:
Spełnione, gdyż:
*nawilża miejsca na które aplikujemy
*natłuszcza i chroni moim zdaniem przed różnymi czynnikami zewnętrznymi (mróz wiatr słońce)
*w przypadku popękanych ust u mnie zwłaszcza zimą powoduje że skórki niwelują się
ZALETY:
-spełnia w 100% swoją funkcję
-jest bezzapachowa co w jej przypadku jest zasadne
-bezbarwna i dzięki temu możemy aplikować ją w różnych przesuszonych miejscach na ciele
-bardzo tania
- łatwo dostępna
-wygodna w aplikacji
-dosyć wygodne opakowanie
WADY
brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258851].usefull || 0 }}% pomocna.

Moja ulubiona

Ciężko cokolwiek powiedzieć na temat zwykłej wazeliny. Po prostu bardzo ją lubię, jest tania i dobrze spełnia swoje zadanie, zabieram ją ze sobą wszędzie. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1252008].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezastąpiona

Wazelina jest niezastąpionym kosmetykiem w wielu sytuacjach. Genialnie nawilża spierzchnięte usta, pomaga podczas leczenia opryszczki. Dodatkowo można smarować ją zaczerwieniony nos podczas choroby. Jest bezzapachowa, co w tym wypadku jest atutem, bo może stanowić bazę pod wysuszające szminki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1218423].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjazny klasyk

Klasyk, który nigdy nie zakończy swojej kariery. Wielofunkcyjny - dba o nasza skórę podczas okropnych mrozów, dobrze natłuszcza, pielęgnuje usta, regeneruje, jest bezbarwna więc widać tylko połysk, idealnie nadaje się jako baza do przemieniania starych szminek w pomadki nadając im drugie życie. Jest to produkt, który każdy powinien mieć przy sobie, bo wazelina może zdziałać większe cuda niż nam się wydaje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1217768].usefull || 0 }}% pomocna.

fajna:)

Kurcze, nawet się nie spodziewałam ze taka tania wazelina może być wybawieniem dla moich ust. są nawilżone, pełne i w końcu bez suchych skurek . szkoda ze tak późno ja wynalazlam. będę jej używać napewno.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1214518].usefull || 0 }}% pomocna.