Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Wazelina biała

Ziaja, Wazelina biała

Wazelina biała (Vaselinum album FP V) Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

wazelina
w słoiczku
10 – 50ml

Tak

To jest coś to trzeba mieć przy sobie . Używam do spękanych ust, przesuszonej skóry twarzy , też czasem na łokcie i kolana . Silnie natłuszcza i chroni. Do tego kosztuje naprawdę bardzo mało. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569906].usefull || 0 }}% pomocna.

Must HAve

To już produkt wielofunkcyjny, mój najtańszy błyszczyk ;) od czasu do czasu wracam o niego i pewnie wracać będę. Wszystkim mogę polecić, bo za te parę groszy trzeb go mieć w torebce ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569746].usefull || 0 }}% pomocna.

Ponadczasowa

od wielu lat stosuję tę wazelinę i pomimo eksperymentowania z innymi preparatami zawsze do nie wracam. Wszechstronne zastosowanie, zarówno na skórę rak , stóp jak i innych części ciała. Doskonale natłuszcza.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559471].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Wazelina

Rewelacyjnie sprawdza się w okresie zimowym gdy nasze usta wysychają i pękają. Zawsze mam ją ze sobą w torebce bo przynosi natychmiastową ulgę. Jest mega wydajna i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558501].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodna

Używam jej do pielęgnacji, ochrony ust. Po kilku tygodniach stosowania- brak suchych skórek. Już podczas pierwszego użycia czuć wyraźne wygładzenie. Zdarza mi się wklepać jako bazę pod szminkę, pomadkę. Podbija kolor, przedłuża trwałość. Od czasu do czasu swoją porcją oberwie łokieć, kolano- działa regenerująco, niweluje podrażnienia i zapobiega przesuszeniom. Śmiesznie niska cena, nie ma problemu z otwarciem plastikowego słoiczka, poza tym produktu dostajemy dużo, bo 30ml- starcza na długo :) Jestem bardzo zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550086].usefull || 0 }}% pomocna.

spełnia swoją rolę

Już od bardzo dawna nie używałam tego produktu, jednak moja córka miała ostatnio straszne problemy z palcem. Skóra jej pękła, wdało się zakażenie... Jak oczyściliśmy ranę, smarowałam jakimiś maściami i innymi cudami, a palec dalej był suchy, skóra popękana. Walka trwała z dobry miesiąc. Poszliśmy do lekarza, a on na to "smarować wazeliną i niczym innym". No to kupiłam. Po trzech dniach intensywnego smarowania palec jak nowy:-) Także powrót po latach do wazeliny Ziaji uważam za udany. Jednak to opakowanie to jakiś koszmar. Strasznie ciężko się otwiera.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549401].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna na pękające usta

Zaczęłam stosować na początku zimy, bo moje usta są bardzo podatne na pękanie. Ponieważ opakowanie jest duże, można jej używać bez końca ;) Po pierwszym zastosowaniu usta były zregenerowane i miękkie. Po ładnych paru miesiącach są gładkie i w 100% zregenerowane. Polecam nie tylko na zimę, ale również jako bazę pod szminkę, bo dzięki niewielkiej ilości, pomadka rozprowadza się równomiernie i pozostaje na ustach nawet godzinę dłużej:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529591].usefull || 0 }}% pomocna.

zadowolona

Jestem zadowolona z tej wazeliny. Plusami dla mnie są:
+ wydajność
+ neutralny zapach
+ dobre nawilżenie
+ łatwość w użyciu
+ wygodne opakowanie
+ niska cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1525736].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie do ust!

Używanie tego produktu do ust to chyba najgorszy z możliwych pomysłów w moim wypadku. Pamiętam jak kiedyś, zachęcona opiniami praktycznie wszystkich ludzi na świecie, posmarowałam wazeliną spierzchnięte usta i liczyłam na cud. Przeliczyłam się.
Niestety w moim przypadku wazelina jest najgorszym co mogę zrobić moim ustom, nie wiem dlaczego, ale ten produkt dodatkowo je wysusza.
Dlatego próbowałam szukać innych sposobów na zużycie tego produktu.

Sprawdził się idealnie do nawilżania skórek przy paznokciach. Odratował moje przymarznięte w zimę dłonie . Moja kuracje nocna, raz w tygodniu: gruba warstwa wazeliny, rękawiczki, a rano - dłonie jak marzenie.

Wbiłam sobie do głowy też nawyk smarowania wazeliną punktowo stóp, gdy zakładam nowe, skórzane buty, lub takie, który mnie po prostu obcierają na krawędziach (sandałki, szpilki) - idealnie zapobiega odciskom.

Nie cierpię tego opakowania. Zawsze mam problem z jego otwarciem i pewnie dlatego więcej do niego nie wrócę i poszukam innej wazeliny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1522041].usefull || 0 }}% pomocna.

jak dla mnie hit !

Jak dla mnie to podstawa w mojej kosmetyczce.
Jest dobrym sposobem nie tylko na miękkie i odżywione usta , sama nie wierzyłam że pomaga aż w tylu sprawach tak tani kosmetyk.
Od zawsze miałam problemy z suchymi kolanami i łokciami i muszę przyznać nie wyglądało to zbyt przyjemnie.Jednak kiedy zaczęłam smarować wazeliną na prawdę mi pomogło.Produkt sprawdza się także do zrobienia sobie szybkiego i taniego peelingu .Wystarczy do wazeliny dodać łyżkę soli morskiej lub brązowego cukru i gotowe :).
Oprócz linii kosmetycznej można wazeliną wypolerować buty czy skórzaną torebkę.To dobre rozwiązanie kiedy nie mamy lub nie lubimy używać pasty do polerowania.Tak niewielki i tani produkt ma o wiele więcej zastosować w róznych kategoriach.Ja osobiście uwielbiam wazelinę. W szczególności za młae i praktyczne opakowanie oraz za jej funkcjonalności:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1517231].usefull || 0 }}% pomocna.