Ziaja, Wazelina biała

Średnia ocena: 4.84/5

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.81/5

Wazelina biała (Vaselinum album FP V) Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

wazelina
regenerujące, nawilżające, ochronne
w słoiczku

klasyk czyni mistrza

co tu dużo mówić , kultowa i najbardziej klasyczna wazelina - produkt który powinien mieć każdy który ma zastosowanie nie tylko kosmetyczne ale ratuje nawet w kłopotliwych sytuacjach z małym dzieckiem , lub gdy np trzeba zdjąć obrączkę także produkt godny polecenia i warty uwagi na wielu płaszczyznach.
cena oczywiście niesamowicie niska , prudkt rewelacyjny czego chcieć więcej :)

Pomogła mi w kryzysowej sytuacji.

Tani, szeroko dostępny produkt, który pomógł mi w kryzysowej sytuacji - skrajnie wysuszonej skóry rąk.
Produkt jest bezzapachowy, zamknięty w plastikowym opakowaniu. Ma gęstą konsystencję.
Intensywnie natłuszcza skórę. Nie podrażnia jej. Nie zapycha.
Nie używam tego produktu regularnie, a tylko w kryzysowych sytuacjach i sprawdza się świetnie. Polecam.

Klasyk

Wazelina kosmetyczna to już chyba produkt kultowy. Wydaje mi się,że ten produkt ma każdy u siebie. Ma wielorakie zastosowanie. Idealnie nawilża usta,nie wysusza, nadaje im ładny połysk. Natłuszcza suche łokcie i stopy. Naprawdę wazelina ma szerokie zastosowanie. To jak jej użyjemy zależy od naszych potrzeb. Uważam, że warto jest mieć ten produkt w domu. Jest bardzo wydajny i nieprzyzwoicie tani.

Must Have w każdym domu

Wazelina biała kosmetyczna. Działa natłuszczająco. Zapobiega przesuszeniu skóry ograniczając utratę wody. Tworzy warstwę okluzyjną. Gęsta. Niestety bezzapachowa. Świetnie sprawdziła się jako ochrona skóry pod oczami oraz a usta. Tworzy ochronną warstwę na powierzchni skóry. Niezbędna w każdym domu.

Kultowa i niezawodna

Kosmetyk został zamknięty w małym, plastikowym słoiczku o pojemności 30ml . W konsystencji jest treściwy ale łatwo jest go wydobyć. Ma białe delikatne zabarwienie i nie wyczułam żadnego aromatu.
Osobiście zaczęłam używać wazeliny podczas farbowania włosów. W okolicach włosów wsmarowywuje średnią warstwę kosmetyku w skórę dzięki czemu w danym miejscu farba nie łapie. Dodatkowo intensywnie nawilża. Łatwo jest ją również zmyć. Czasem również nakładam ją na usta w celu ich nawilżenia. Tu również świetnie się spisuje. Szybko oraz intensywnie regeneruje suchą skórę ust. Jak na taki kosmetyk równie szybko się zjada i daje w miarę perłowe wykończenie.

Super jakość
Bardzo pomocny kosmetyk, nawilżający i dobry jakościowo. Opakowanie jest proste, a zarazem eleganckie. Na pewno kupie nastepne opakowania. Jest bardzo łatwo dostępne i w przystępnej cenie.

Mój must have do codziennej pielęgnacji ust

Wazelina Ziaja to produkt, który od wielu lat jest niezastąpiony w mojej pielęgnacji skóry.

Jednym z najbardziej zauważalnych efektów po zastosowaniu tej wazeliny jest natychmiastowe natłuszczenie.

Wazelina sprawdza się doskonale jako bariera ochronna przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Stosuję ją na wiatr oraz mrozy. Jest to produkt, który świetnie sprawdza się w okresie zimowym.

Konsystencja jest gęsta, ale jednocześnie łatwo się rozprowadza na skórze.

Bezzapachowa formuła wazeliny Ziaja jest plusem dla tych, którzy preferują produkty kosmetyczne bez intensywnych zapachów. Produkt jest wydajny, a niewielka ilość wystarcza na pokrycie większych obszarów skóry.

Świetny produkt

Wazeliny używam często zamiast maści np. nagietkowej, bo jest jednym ze składników . Jestem z tego produktu bardzo zadowolona i na pewno jeszcze go kupię. Jest naprawdę świetny i sprawdzi się też m. in. do smarowani pękającej skóry pięt. Ma ogromne zastosowanie . Dla mnie jest kosmetykiem numer 1 i nie wyobrażam sobie codziennej pielęgnacji bez tego specyfiku. Bardzo polecam, jest niezastąpiony.

Produkt wszechstronny i bardzo dobry

Wazeliny używano już dawno temu. Myślę, że z pokolenia na pokolenie kobiety przekazywały sobie informacje na jej temat. Ja o niej dowiedziałam się właśnie od mojej mamy.
Bardziej często mam przesuszone dłonie oraz usta, zwłaszcza w okresie zimowym. Używałam różnych produktów z różnym skutkiem, aż właśnie mama mi powiedziała ,,spróbuj wazeliny", tak jak usłyszałam, tak też zrobiłam. Jest to produkt tani, ok. 4zl. I dostępny w większości zwykłych sklepach. Produkt o pojemności 30 ml znajduje się w małym okrągłym plastikowym pojemniku. Tradycyjnie otwierany jak słoiczek. Na wieczku widnieje nazwa firmy I produktu. Jest to biała, gęsta formuła.
Wazelina doskonale nawilża, jest to chyba najlepsza forma nawilżenia stosowna do naprawdę ekstremalnych przesuszeń.
Ja zawsze używam jej na ustach, zwłaszcza zimą. Dzięki niej usta moje nie pękają. Są gładkie I nawilżone.
Doskonale u mnie się sprawdza na łokcie. Tam moja skóra także wymaga nawilżenia, dzięki wazelinie już mniej. W tej okolicy nie mam już problemu suchych łokci, czy jak kto zwie problemu rybiej łuski.
Przed psikanien perfum, również nakładam jej odrobinę w miejsca gdzie spryskam perfumami. Dzięki temu zapach o wiele dłużej utrzymuje się na skórze. I ostatnim moim zastosowaniem jest nakładanie na niesforne włosy. Zwłaszcza gdy robię kok, nie lubię jak mi tam gdzieś wystaję włosek, wolę nałożyć ciut wazeliny i wszystkie włosy są na swoim miejscu.
Produkt ten zawsze będzie w mej kosmetyczce. To jest typowy kosmetyk do zadań specjalnych...do wielu zadań. Może spokojnie zastąpić większość kosmetyków.

Nie mogę bez niej żyć :)

Niepozorne małe, białe pudełeczko a taki skarb! Uwielbiam ten kosmetyk, służy mi od wielu lat. Stosuję do nawilżania ust, nic tak ich nie nawilża jak te małe cudeńko.
Wazelina nie ma zapachu, starcza na bardzo długo. Poza tym cena jest bardzo korzystna. Konsystencja taka w sam raz, nie za wodnista.
Smaruje w ciągu dnia ( jak mi się przypomni) i codziennie przed snem, powiem nawet, że nie zasnę bez posmarowania nią ust! :D
Od kiedy jej używam, nie mam problemu ze spieczonymi, spierzchniętym iczy pękającymi ustami. A na nawilżonych ustach szminka wygląda o wiele lepiej. Polecam każdemu.

Kupiony w: U konsultantki

Tego produktu chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. :)

Ten produkt chyba znany jest każdemu. Ja zazwyczaj kupuję go w internecie, lokalnej drogerii lub po prostu w sklepie Ziaji. Praktycznie zawsze mam go w domu, kosztuje grosze, jest bardzo wydajny. Nie jestem w stanie zliczyć zużytych opakowań - trochę ich było.

Produkt zapakowany jest w małe, plastikowe pudełeczko z nakrywką. Jest to bardzo wygodne, można wyzerować produkt do końca. Produkt jest bezzapachowy, bezbarwny, o zbitej konsystencji, która pod wpływem ciepła dłoni robi się bardziej kremowa i łatwo się ją rozprowadza.

Produkt jest wielozadaniowy, poradzi sobie z suchymi skórkami, piętami, ale ja najczęściej używam go do suchych ust. Wielokrotnie uratował moje usta - szczególnie zimą, kiedy to inne produkty, sztyfty, pomadki itp. nie dawały rady.

Wazelina od Ziaji jest bezpieczna, nie uczula, nie powoduje podrażnień. Jest to produkt po prostu dla każdego!

Klasyk jakich mało

Niepozorna ale jaka skuteczna. Wazelina ziaji pokazuje ze nie wszystko złoto, co się swieci. Nie trzeba sięgać po wysokopółkowe produkty aby osiągnąć super efekt. Warty każdej złotówki i zapasów w szafce, nigdy się nie zawiodłam i wątpię ze taki moment kiedykolwiek nadejdzie. Totalny must have :)