Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Wazelina biała

Ziaja, Wazelina biała

Wazelina biała (Vaselinum album FP V) Ziaja:
- skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry,
- doskonale regeneruje uszkodzony naskórek,
- ma działanie natłuszczające i ochronne.

wazelina
w słoiczku
10 – 50ml

Przydatna

Po wazelinę sięgam w skrajnych przypadkach, gdy moja skóra jest wyjątkowo przesuszona, np. na łokcie lub na okolice nosa, gdy jestem chora i mam katar. Produkt silnie natłuszcza skórę i chroni ją przed nadmiernym wysuszeniem. Lubię również używać wazeliny zimą, dobrze chroni przed przesuszeniem skóry spowodowanym niskimi temperaturami i wiatrem. Produkt dosyć szybko się ściera, trzeba więc pamiętać o regularnym stosowaniu. Dodatkową zaletą jest wydajność, niska cena i dostępność.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1600291].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry produkt

Wazelina sprawdza się na popękane wargi, używałam również na suche łokcie i kolana, gdzie również świetnie sobie radziła. Usta po niej są przyjemne nawilżone, miękkie. Świetnie nadaje się również do mieszania z innymi półproduktami celem robienia własnych kosmetyków.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1576581].usefull || 0 }}% pomocna.

Podstawowe wyposażenie domu.

Jestem bardzo zadowolona z tej wazeliny. Jak dla mnie do wszystkiego. Na spierzchnięte usta, na suche ręce i łokcie. Nie uczula, stosuje u mojego rocznego dziecka. Zdarzało mi się nawet, by używać jej do uszczelnienia uszczelek ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1574271].usefull || 0 }}% pomocna.
Powiększanie ust domowym sposobem - wasabi

Tak

To jest coś to trzeba mieć przy sobie . Używam do spękanych ust, przesuszonej skóry twarzy , też czasem na łokcie i kolana . Silnie natłuszcza i chroni. Do tego kosztuje naprawdę bardzo mało. Polecam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569906].usefull || 0 }}% pomocna.

Must HAve

To już produkt wielofunkcyjny, mój najtańszy błyszczyk ;) od czasu do czasu wracam o niego i pewnie wracać będę. Wszystkim mogę polecić, bo za te parę groszy trzeb go mieć w torebce ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1569746].usefull || 0 }}% pomocna.

Ponadczasowa

od wielu lat stosuję tę wazelinę i pomimo eksperymentowania z innymi preparatami zawsze do nie wracam. Wszechstronne zastosowanie, zarówno na skórę rak , stóp jak i innych części ciała. Doskonale natłuszcza.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1559471].usefull || 0 }}% pomocna.

Wazelina

Rewelacyjnie sprawdza się w okresie zimowym gdy nasze usta wysychają i pękają. Zawsze mam ją ze sobą w torebce bo przynosi natychmiastową ulgę. Jest mega wydajna i jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558501].usefull || 0 }}% pomocna.

Niezawodna

Używam jej do pielęgnacji, ochrony ust. Po kilku tygodniach stosowania- brak suchych skórek. Już podczas pierwszego użycia czuć wyraźne wygładzenie. Zdarza mi się wklepać jako bazę pod szminkę, pomadkę. Podbija kolor, przedłuża trwałość. Od czasu do czasu swoją porcją oberwie łokieć, kolano- działa regenerująco, niweluje podrażnienia i zapobiega przesuszeniom. Śmiesznie niska cena, nie ma problemu z otwarciem plastikowego słoiczka, poza tym produktu dostajemy dużo, bo 30ml- starcza na długo :) Jestem bardzo zadowolona.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1550086].usefull || 0 }}% pomocna.

spełnia swoją rolę

Już od bardzo dawna nie używałam tego produktu, jednak moja córka miała ostatnio straszne problemy z palcem. Skóra jej pękła, wdało się zakażenie... Jak oczyściliśmy ranę, smarowałam jakimiś maściami i innymi cudami, a palec dalej był suchy, skóra popękana. Walka trwała z dobry miesiąc. Poszliśmy do lekarza, a on na to "smarować wazeliną i niczym innym". No to kupiłam. Po trzech dniach intensywnego smarowania palec jak nowy:-) Także powrót po latach do wazeliny Ziaji uważam za udany. Jednak to opakowanie to jakiś koszmar. Strasznie ciężko się otwiera.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1549401].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna na pękające usta

Zaczęłam stosować na początku zimy, bo moje usta są bardzo podatne na pękanie. Ponieważ opakowanie jest duże, można jej używać bez końca ;) Po pierwszym zastosowaniu usta były zregenerowane i miękkie. Po ładnych paru miesiącach są gładkie i w 100% zregenerowane. Polecam nie tylko na zimę, ale również jako bazę pod szminkę, bo dzięki niewielkiej ilości, pomadka rozprowadza się równomiernie i pozostaje na ustach nawet godzinę dłużej:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529591].usefull || 0 }}% pomocna.