Gosh, Maximum Volume Mascara (Tusz pogrubiający)

Gosh, Maximum Volume Mascara (Tusz pogrubiający)

Odżywia i pogrubia rzęsy, nadaje im zmysłowości. Szeroko rozstawione włosie szczoteczki zapewnia dokładne nałożenie tuszu na każdy włosek. Nie skleja rzęs. Zawiera keratynę, która ochrania i wzmacnia rzęsy oraz nawilżający wosk candella, który zapobiega wysuszaniu i porowatości rzęs. Bezzapachowy. Dostępny w kolorach: czarny, ciemny brąz.

Cena: ok. 22 zł / 10 ml

uwielbiam :)

bardzo lubię ten tusz pomimo tylu złych opinii :) może nie jest to rewelacją, ale jeśli ktoś szuka mocno pogrubiającego tuszu to polecam Gosha Volume Maximum :) jest trwały, nie spływa i nie kruszy się :) mocno pogrubia oraz daje zniewalający efekt :) jest wydajny oraz ma dużą pojemność - 10 ml :):):) szukałam wiele tuszy pogrubiających, ale tylko do tego powrócę :] lubię mocny makijaż oczu, a ta maskara wzmacnia cały efekt, cóż więcej dodać?:)

Używam tego produktu od:3-2 lata temu

słaby

Nie daję jednej gwiazdki, bo jakoś tam da się nim pomalować, ale żeby było to estetyczne i ładne, nie mogę powiedzieć.. skleja rzęsy, szczoteczka nabiera tyle tuszu, że nie wyobrażam sobie nałożyć go na rzęsy bez uprzedniego wytarcia szczoteczki.. maskary z targu lepiej się sprawdzają. Ten jest nic nie wart, jedynie kolor ma ładny intensywny, ale co z tego.. rzęsy nie są ani podkręcone, ani wydłużone ani zagęszczone, wręcz przeciwnie, są sklejone, niewyszczotkowane, przez co wyglądają po prostu źle..

Używam tego produktu od: używałam go parę razy

beznadziejny

Kupiłam ten tusz bo wydawało mi się, że jego szczoteczka doskonale spełni swoją rolę - myliłam się. Niestety.

W produkcie widzę same wady:
* sklejał rzęsy,
* szybko wysycha w pojemniku
* zła konsystencja

Jedyną zaletą, którą widzę w tym tuszu jest opakowanie w szarym kolorku ;)

Używam tego produktu od:nie używam już wcale!
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

tragedia :(

Używałam ten tusz przez kilka miesięcy.
Same wady

gęsta jak pasta konsystencja
ciężko go z opakowania wydobyć
gęsta szczota nie ułatwia rozczesania rzęs
skleja rzęsy a nie pogrubia
osypuje się
tworzy podkowy pod oczami <wow>
szybko wysycha w opakowaniu

zalety?
chyba nie posiada!

Używam tego produktu od:grudzień 2006

słabizna jak na renomę GOSHA !

Skusiłam się na gosha, bo jest to renomowana firma, szanowana (!), cena tuszu jest po prostu idealna... Jednak tusz strasznie się sciera, pod koniec dnia ma sie tylko cienie pod oczami, a po tuszu ani sladu !!! zreszta jest bardzo ciezki, po zalotce nie ma sladu po pol godziny... szczoteczka niewygodna, nie ma szans wymalowac sie tak, zeby nie bylo plackow na gornej powiece :| Strasznie latwo sie zmywa, wiec mozna to zaliczyc zarowno do wad jak i zalet. Jak przyszlo mi sie kiedys poplakac, to cale moje policzki byly CZARNE !!! jak z jakiegos teledysku :P
cena nie wymaga wiele, ale renoma zobowiązuje, dlatego tylko 2 gwiazdki, ani ani mnie nie zachwycił, wręcz przeciwnie, raczej nic z gosha wiecej nie kupie, a zwlaszcza tuszu !

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno, jak zawsze mama po mnie konczy ;)

beznadzieja

tusz nie pogrubia wrecz przeciwnie skleja rzesy nawet wielokrotne malowanie nie przynosi efektu. konsystencja nie jest zla uwazam ze problemem jest szczoteczka poniewaz zamienilam ja z inna i bylo troszke lepiej lecz nie za takie pieniadze .

Używam tego produktu od: juz nie uzywam

Porażka

Ten tusz to jakaś pomyłka, wysycha masakrycznie szybko, okropnie skleja rzęsy (jeżeli na tym ma polegać ich pogrubienia to ja dziękuje...) jest taki jakiś ..ciężki..;| w ogóle nie polecam, jeden z moich najgorszych zakupów w życiu!

Używam tego produktu od:nie używam już

zawiodłam się

Ten tusz ma jeden plus: ma bardzo dobrą szczoteczkę, która ładnie rozdziela rzęsy. Poza tym lista minusów jest dłuższa:
- mam długie rzęsy, a tusz nie maluje ich do końca (są mniej więcej pomalowane w 2/3, końcówki są jaśniutkie żebym nie wiem jak starała się je umalować)
- efektu pogrubienia wogóle nie widać
- kruszy się okropnie. Już po pół godziny, przy nałożeniu jednej warstwy mam czarne kropeczki pod oczami.

Kosmetyk ten dostaje u mnie tylko jedną gwiazdkę, bo nie spełnia swojej roli.

zwykly

Ot, taki tuszyk. Dla osob ktore jak ja maja dlugie i geste rzesy, moze byc do dziennego makijazu. Miewalam gorsze - na pl;us nalezy zaliczyc mu to, ze nie skleja rzes. Efekt jest naturalny, dla niektorych moze byc niewystarczajacy. Chyba go nie zuzylam do konca, nawet nie pamietam. Aha, w promocji kosztowal jakies 16 zl.

Używam tego produktu od:dosc dawno temu

do tej pory ideał

Pomimo wielu złych opinii ja twierdzę że jest naprawdę dobry. Przy moich (niekrótkich) rzęsach sprawował się wspaniale. Cudownie je wydłużał (mimo że to tusz pogrubiający) i nadawał objętości. Miał odpowiednią konsystencję i nie sklejał. Jak do tej pory KWC, jeśli znajdę coś lepszego, to zmniejszę ilość gwiazdek :) pozdrawiam

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Nie polecam !

Zachęcona radą koleżanki, która pracuje w drogerii, dałam sie namówić na zakup tego tuszu. Moje rzęsy są dosyć długie, ale z ich ilością marnie. Tusz miał być pogrubiający i innych efektów po nim się nie spodziewałam. Po pierwszym zastosowaniu - rozczarowanie. Tusz daje efekt naturalnego makijażu oka, ale z całą pewnością nie pogrubia ( brak efektu po dwóch nałożonych warstwach). Podczas malowania rzęs upaciałam okolice oka dokumętnie, nie ma innego sposobu, aby tą szczoteczką dokładnie rozłożyć tusz. Za plus mogę uznać dobrą jakość tuszu, nie rozmazuje się i nie kruszy, ale nie o to mi chodziło. Zapłaciłam za kosmetyk coś około 16 zł i to co dostałam, jest mniej więcej adekwatne do jego ceny, ale ...jest to cena promocyjna i docelowo tusz ma kosztować w granicach 40 zł. Podsumowując: cena za wysoka, obietnice producenta nie spełnione, nie polecam !

Pomyłka

Dla mnie tusz jest nieudany ,nie wydłuża ,nie pogrubia (a chyba to miał własnie robić),niestety kompletna klapa ,bardzo się rozczarowałam .Zreszta przyznaję, że nie czytałam recenzji na wizażu ,poleciła mi ten tusz koleżanka która jest nim oczarowana -zupełnie nie mogę zrozumieć dlaczego ....Całe szczęście że jest go łatwo zmyć i zapomnieć o nim ....