Green Tea EDT

Green Tea EDT

Woda toaletowa` The Healing Garden Green Tea` o właściwościach aromaterapeutycznych harmonizująca Twoje ciało, umysł i ducha o zapachu zielonej herbaty. Zawiera esenscję Waterborn uzyskane dzięki zastosowaniu uprawy hydroponicznej, pozwalające odkryć prawdziwy zapach aloesu. Nasycona naturalnymi olejkami bergamotki i pomarańczy pomaga uzyskać wewnętrzną równowagę oraz spokój ducha.

Zapach mojego dzieciństwa

Ten zapach kupował mi Tato, kiedy byłam nastolatką. Kojarzy mi się ze szkołą podstawową, pierwszymi, młodzieńczymi miłościami i maturą. Do dziś mam buteleczkę, którą trzymałam na półce przez długie lata po śmierci Taty - używałam tej wody toaletowej tylko na specjalne okazje, łącząc ją z innymi perfumami, ponieważ zapach sam w sobie wydaje mi się nie dość ekskluzywny i "bogaty". W połączeniu z innymi, prawdziwymi perfumami dobrej jakości tworzył harmonijną, wyjątkową i niebanalną całość.

Zalety?
To piękny, klasyczny zapach zielonej herbaty. Słodki i świeży, a jednak łagodny i nie duszący. Idealny dla młodych dziewcząt. Kiedyś sprzedawano z tej serki równiez olejek herbaciany do aromaterapii. Magia...

Na skórze utrzymywał się średnio, jednak na ubraniach, szalikach, kurtkach i czapkach trwał tygodniami.

Wady?
Chciałabym, by znów go produkowano i aby był dostępny dokladnie w tej wersji, co kiedyś. To byłby dla mnie powrót do dzieciństwa, cudowny ślad po dawnych czasach i Tacie.

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

lekkosc, zwiewnosc i przyjemnosc :)

jednen z moich ulubionych zapachow niestety osttanio trudno dostepny

plusy
-niska przystepna cena
-urocze male, poreczne opakowanie idealne do torebki
-delikatny ale trwaly lekki zapach swiezosci :))

polecam na codzien i na wiosne

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 małe 1 duze

Lekki i świeży

Zapach świeży i lekki .Idealny na lato oraz do pracy
w grupie.Z przyjemnością jest podejść do osoby używającej tego zapachu.Nie odrzuca , nie odpycha , lecz przyciąga.Niestety , nie utrzymuje się długo na skórze , a szkoda.Dlatego co jakiś czas trzeba powtarzać aplikacje.Z chęcią kupiłabym go ponownie , ale jakoś nie mogę trafić na ten zapach w drogerii.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:2 szt.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

dla dziewczynek

To były jedne z moich pierwszych perfum, bardzo dobrze je wspominam, pachniały ładnie , ożywczo. Zapach trzymał się jako tako, perfumy z wyższej półki są niestety dużo trwalsze, a poza tym to już nie mój typ Używałam tego produktu około 10-12 lat temu

Cudny

Te perfumy poznałam dzięki siostrze, która ich używała i sie po prostu zakochałam. Ten zapach jest cudowny, naprawde koi zmysły. Zawsze jak wącham mój niestety pusty już flakon to się uśmiecham i zawsze sięgam po niego gdy potrzeba mi takiego zastrzyku czegoś pozytywnego. Naprawde serdecznie polecam wszystkim, ogólnie uwielbiam zapach zielonej herbaty we wszystkim balsamach, żelach pod prysznic, kremach do rąk ale ten zapach jest inny, niepowtarzalny, cudowny. Niestety jakoś nie moge na niego trafić, zakupiłam na Allegro ale zapach jest zupełnie inny niż ten posiadany przeze mnie, ale wierze że kiedys go gdzieś zakupie.

Używam tego produktu od:nie wiem

Magia

Całą serię The Healing Garden można określić jako magiczną. Zielona herbata była zdecydowanie najbardziej charakterystyczną pozycją tej serii - skradła moje serduszko na długo ;)
Sam zapach jest najwspanialszym odwzorowaniem perfumowym zielonej herbaty, jakie kiedykolwiek przyszło mi wąchać. Zupełnie delikatny, spowijał ciało orzeźwiającą mgiełką. nadawał się na letnie dni, ale też na zimne miesiące. Nieprwdopodobnie uspokajał zmysły, pozwalał się odprężyć. Był jak magiczne lekarstwo poprawiające humor. Miałam okazję wąchać również wersję wprowadzoną na amerykański rynek - z zaskoczniem musiałam przyznać, że wersja polska (europejska) była o niebo wspanialsza.
Flakonik był ładny - tak samo delikatny, jak zapach.
Nie wiem czy jeszcze produkują w ogóle serię The Healing Garden. Juz od dawna nigdzie nie mogę jej znaleźć :(

Używam tego produktu od:kilka lat temu

Subtelny zapach

Zapach - dla mnie bomba :) Subtelny i delikatny :)
Ten, po prostu ten :)
Nie wiem czy kupię kolejną już Herbatę, bo chciałabym spróbować czegoś nowego, w końcu pachnę nim już całe studia :) a trzeba się rozwijać,
Generalnie coś między 4 a 5 gwiazdek :)

Używam tego produktu od:3 lata jak nic :)
Ilość zużytych opakowań:3 :)

Anti stress :D

Kupiłam tą wodę dopiero we włoszech na wakacjach. niewiem czemu nigdy nie wzielam jej u nas w polsce,kręciłam się obok niej długo. ogolnie podoba mi sie linia zapachowa zielona herbata. jest to ładny świeży zapach.
Woda jest jednak nie trwała, taki dodatek :)

na poprawę humoru

Ten zapach za mną chodził już od ponad 4 lat i tak się zastanawiam dlaczego go wcześniej nie kupiłam... Hmm... Sama nie wiem... Napierw wąchałam go w sklepie z testerów i już mi się spodobał, potem miała go jedna z współlokatorek, z którą mieszkałam na I roku i spodobał mi się jeszcze bardziej, ale jakoś nie chciałam, żebyśmy pachniały tak samo, potem podobał mi się nadal, nadal od czasu do czasu testowałam go na sobie w perfumeriach, ale jakoś nadal go nie kupowałam. Aż do teraz, kiedy to ni stąd ni zowąd na niego zachorowałam. Dosłownie. Stwierdziłam, że muszę go mieć i już. I gdy już miałam kupować go na allegro, wypatrzyłam go na Rossmann'owej półce za 32,95zł (30ml). I nie była, a raczej nie jest to żadna promocja, ten zapach właśnie tyle tam kosztuje (wszędzie widziałam za jakieś 55-60zł). Oczywście takiej okazji przepuścić nie mogłam i w końcu stałam się posiadaczką Green Tea :) A jaki jest ten zapach??? Hm... Nie jest to do końca czysta zielona herbata, gdyż ma w sobie pewną słodycz - zapewne tej pomarańczy oraz bardzo zwiewny chłód aloesu. Niemniej jednak na pewno działa aromaterapeutycznie od razu poprawiając humor. Może to dziwne, gdyż zielone zapachy pasują zwykle na lato, ale jak dla mnie Green Tea jest idealny na jesień i związaną z nią jesienną deprechę ;) Fakt, zapach nie otula ciepłą kołderkę, ale koi i uspokaja i to mi w nima bardzo pasuje. I może nie trwa na ciele od rana do wieczora, ale i tak jest dość trwały - nawet pod wieczór czuć jeszcze słabą nutkę,a jeśli w ciągu dnia psikniemy się ponownie to już naprawdę nie ma na co narzekać. Zresztą ja mogę psikać się nią dla przyjemności :)
Co do buteleczki to mam nową jej wersję, która co prawda jest ładna, ale czegoś jej brakuje. Jest taka zwyczajna, prosta... za prosta... 10-centymetrowy walec z przezroczystego szkła zakończony srebrną otoczką z napisem "the healing garden" i plastikową zatyczką na atomizer. O wiele ładniejsza była poprzednia, przypominająca wyglądem mini-słoiczek ze zwężąjącą się szyjką zakończoną atomizerem. Ta kojarzyła się ze starą zielarnią czy apteką i bardziej mi pasowała do tego zapachu.