Chanel, Le Crayon Yeux (Konturówka do oczu)

Chanel, Le Crayon Yeux (Konturówka do oczu)

Konturówka do oczu pozwalająca osiągnąć efekt dymnego makijażu. Matowa i precyzyjna kredka zaopatrzona w miękką gąbeczkę lateksową pozwalającą na roztarcie narysowanego konturu. W skład kredki wchodzą mikrokrystaliczny wosk, witamina D i wyciąg z rumianku. Dodatkowo do każdej konturówki dołączona jest odpowiednia temperówka.

do temperowania
Efekt
matowe

długo się trzyma, nie rozmazuje, nie znika

Kredka warta polecenia:
- długo się trzyma, nawet na mojej tłustej cerze
- nie rozmazuje się łatwo, pomimo iż czasem mam taki odruch w pracy, że przecieram lekko powieki
- nie wchłania się jak inne kredki
- dobra konsystencja, nie za twarda, nie za miękka, łatwo rysuje się precyzyjną linię

Słaba kredka za tą cenę

Kupiłam ta kredkę bo moja ulubiona przestala byc produkowana a zalezalo mi na konkretnym kolorze. Kredka nie jest najtansza, mimo to, mialam podobne za 5 zł. Oczekiwałam czegoś więcej.
Zalety
- ładne opakowanie
- konturówka gratis
- gąbka do smooky
Wady
- rozmazuje sie
-robi okropne , grube kreski
- wytrzymuje moze 2,3 godziny
- cena
- niska trwalosc

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1, normalne

Mogłaby być tańsza

Dla mnie super:) Nie wyobrażam sobie makijażu bez niej. Jak mi się skończy chyba będę płakać krokodylimi łzami.
Super trwała, ładny efekt przydymionego oka, ładne wzornictwo, dobrze się ją rozciera:) I przedłuża trwałość mojej drugiej kredki (Mon Ami -kosztuje 8zł i lubię ją bo ze względu na głęboką czerń).
Dwa minusy niestety -> cena i kolor nie jest głęboko czarny w porównaniu do tej tańszej, ale mogę jej to wybaczyć bo nie zależy mi na tym szczególnie.

Ilość zużytych opakowań: 1 szt

w miarę dobra dobra

jak to bywa z kosmetykami chanela, niektóre oprócz renomy nie mają nic wielkiego do pokazania.
kredka jak kredka, nie utrwalona zmywa się po kilku godzinach. czerń intensywna, napisy nie ścierają się po czasie-to największa zaleta produktów chanel.
wydajna , jak to kredki mają w zwyczaju .

Używam tego produktu od: rok

Bez excytacji

Kredka Chanel nie spełniła moich oczekiwań. Jestem bardzo rozczarowana ponieważ cena produktu powinna iść w parze z jego jakośćia a w tym wypadku widać, że płaci sie tylko za markę...

Zalety
- głęboka i intensywna czerń
- ładne wykonanie kredki
- atut za gąbeczkę do smoky

Wady
- jest bardzo miekka przez to rysuje gruba kreske i szubko
się łamie a później trudno ja natemperować
- bardzo ciężko ją zetrzeć
- rozmazuje się
- po narysowaniu sostaja grudku, grubsze kawałki kredki

Nigdy za nia nie przepadałam , leży w kosmetyczce i czeka aż ją użyję ale chyba szybko to nie nastąpi...

Najlepsza kredka, jaka mialam!

Same plusy!
Mozna latwo narysowac cieniutka, mocna, precyzyjna, gleboko czarna kreske, mozna tez gruba, roztarta, w kolorze smokey black. Nigdy sie nie konczy! Nie rozciera, nie podraznia, zmywa bez problemu. Jest przy tym mieciutka.
Ideal.

Ilość zużytych opakowań: jedna (ta sama)

Jak dla mnie super :)

Chyba najlepsza kredka, jaką do tej pory posiadałam.

+nie podrażnia mi oczu
+długo się trzyma nawet na linii wodnej
+jest mięciutka
+nie odbija się na powiece
+gąbeczka ładnie rozciera kreskę
+czerń nie jest bardzo intensywna, co jest dla mnie dużym plusem, bo mocne kreski maluje tylko na wielkie wyjścia płynnym eyelinerem
+ucieszyła mnie nawet dodana temperówka, bo moją ostatnią musiałam już wywalić :P

Myślę, że już przy niej zostanę

Najlepsza!

Po raz pierwszy wpadła mi w ręce jak dostałam ją na urodziny od przyjaciółki. Niewielką resztę mam jeszcze dziś! A nowa czeka już kupiona na zapas, bo nie wyobrażam sobie makijażu bez tej kredki! Uwielbiam ją:

+ ma mocny, dobry czarny kolor, ale tez bez przesady (mam jasną oprawę oka i ta czerń jest perfect)
+ długo utrzymuje się (podkreślam nią dolną powiekę)
+ gąbeczka ułatwia dobre rozmazanie kredki dla bardziej subtelnego efektu
+ bardzo podoba mi się idea dodawanej temperówki
+ kredka jest niesamowicie wydajna - na lata!
+ nie uczula, nie podrażnia
+ dobra dla osób stosujących soczewki
+ łatwa w usunięciu płynem micelarnym lub nawet żelem (Bioderma Sebium Moussant daje sobie radę)

Uwielbiam i bardzo polecam! Mimo ceny warto ;)

Minusem może być tylko brak wodoodporności... ale ja tego nie oczekuje ;)

Używam tego produktu od: ponad 1,5 roku

nigdy więcej konturówek Chanel

Kosmetyk kupiłam pod wpływem pozytywnych ocen na Wizażu.
Kredka jest koszmarna: zamiast czarnej kreski jest jakiś szara (kolor kredki to czerń), makijaż nietrwały, a na dodatek zaczęła się wałkować. Nie pomaga baza. Nie polecam nawet za 10 zł, a co dopiero za 100.

Używam tego produktu od:2 m-cy

Spełnia oczekiwania

W końcu mam kredkę, której używam. No i pewnie za to zapłaciłam te 60 zł w promocji. Licząc ile wydałam na kredki, których NIE używam, to doprawdy drobiazg :) Mam delikatne, łatwo naciągające sie powieki ruchome, i (oł maj got)opadającą powiekę górną. Większośc kredek odbija mi się natychmiast, ew. nie jestem w stanie ich w jakikolwiek sposób rozprowadzić i schną w towarzystwie innych "kamiennych" pisaczków. Ta kredka jest inna. Ma właściwie kremową konzystencję ale przy tym udaje się narysować coś co nie tylko przypomina kreskę ale nią jest. Nie rozmazuje się. Dobrałam ładny chłodny odcień brązu odealnie współgrający z tuszem w tym kolorze innej marki, co ładnie podkreśla szaroniebieski odcień tęczówki. Gąbeczki na końcu nie używam bo jest dla mnie za twarda, kredkę w razie potrzeby rozcieram pędzelkiem i efekt też jest fajny zwłaszcza pod cień. To dobry produkt. Drogi jak to Chanel ale nie wiem czy mam ochote na dalsze eksperymenty.

Używam tego produktu od: 3 tyg

kredka prawie idealna

Mam kolor srebrny.
-kolor jest mocno nasycony
-nie podraznia
-robi oczy i to jak :)
-trwalosc taka sobie, ale sie nie rozmazuje
-w tej cenie mozna kupic 2-3 kredki o porownywalnej jakosci, jednak trudniej o ten sam kolor :/
-gumki nie uzywam wcale, wiec rownie dobrze moglabym miec wersje bez o kilka zet tansza ;).

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 wciaz uzywana

Kredka Mistrz!

Bardzo polecam!
Miękka, bardzo łatwo i precyzyjnie się nakłada. Po jednym temperowaniu można się nią spokojnie malować kilka dni. Sama temperówka też jest bardzo miłym bonusem.

Jedyne co - nie każdy tusz do niej pasuje, trzeba iść raczej w pogrubiające, wtedy jest perfekcyjnie!

Używam tego produktu od: 5 mscy