Jedwabiście gładkie, Szampon do włosów niesfornie falujących, kręcących się

Jedwabiście gładkie, Szampon do włosów niesfornie falujących, kręcących się

Szampon Sunsilk Satin Proteins nie tylko oczyszcza włosy, także dzieki specjalnej recepturze sprawia, że są one gładkie i nie odstają.

włosy kręcone

Szampon był mi bardzo pomocny, gdy miałam krótkie włosy, wtedy kręciły mi się bardzo i nie mogłam ich "ogarnąć". Teraz jak mam dłuższe, to pod ciężarem trochę prostują, więc już nie muszę tak zaciekle z nimi walczyć.

Plusy:
+ pomaga rozplątać i "ujarzmić" burzę małych i krótkich loczków;
+ ułatwia rozczesywanie;
+ wygładza włosy;
+ ułatwia dalszą stylizację;
+ włosy delikatnie się błyszczą po nim;

Minusy:
- sprawia, że włosy szybciej mi się przetłuszczały; wcześniej myłam głowę co 2-3 dni. ten szampon zmusił mnie do codziennego mycia, ale coś za coś;
- słabo nawilża włosy, które po wysuszeniu są trochę przesuszone, a nie miękkie czy delikatne;
- nie pielęgnuje włosów; jedynie je oczyszcza;

Polecam w walce z lokami, natomiast w kwestii zachowania zdrowych włosów i codziennej pielęgnacji raczej nie jest to numer 1.

Ilość zużytych opakowań: z kilkanaście na pewno

Średni.

Szamponu używałam około 10lat temu razem z odżywką i kremem wygładzającym z tej samej serii.
I żadnego z tych kosmetyków nie mogę ocenić wyżej, niż na 2,5 gwiazdki.
Owszem, kosmetyki te nie obciążały mi włosów, nie przesuszały ich ani nie kosztowały majątku, co było ważne dla piętnastolatki (ba, dalej jest to dla mnie ważne).
Jednak miały wygładzać, a nie robiły tego, żaden z kosmetyków z tej serii z osobna ani wszystkie razem nie poradziły sobie z moimi niesfornie falującymi włosami.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 10lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nigdy więcej

Gdy włosy zaczęły mi się kręcić, chciałam je jakoś przywrócić do dawnego stanu. Oczywiście nadaremnie, bo teraz mam całkowite loki. Trafiłam na ten szampon przez reklamy. To była tragedia. Włosy mi się posklejały, były jakieś twarde, plątające się, nie prostował ich wcale - kompletny bubel. Do tego wszystkiego mnie uczulił. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: pół

depilacja ciąża

Koszmar!!!

Nie dostrzegam żadnych pozytywnych stron tego kosmetyku! Jak dla mnie bubel roku!

Nie dość, że obciąża włosy, wysusza końcówki, faszeruje włosy silikonami, to jeszcze skóra głowy swędzi niemiłosiernie... Dostałam po nim łupieżu. Wystarczyły dwa mycia, a białego proszku nie mogłam się pozbyć przez dłuższy czas.

Absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od: rok temu

Oceniam na 2.00

Cóż, może każde włosy potrzebują innego kosmetyku, ale moim ten zdecydowanie nie podpasował. Ładnie pachnie, to prawda, ale nic poza tym. Dorobiłam się po nim łupieżu, zniszczył i zmatowił moje loki, a nie prostował ni w ząb.
Do kręconych włosów się przekonałam i takie teraz noszę, ale dalej są lekko zniszczone (a szamponu zaprzestałam używać daaawno temu :()

Używam tego produktu od: już nie używam, używałam kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: chyba 2

bd:):)

Ten szampon jest bardzo dobry,kupiłam go kiedyś w rossmanie w promocji z odżywką,byłam mile zaskoczona włosy były bardzo milutkie i proste,błyszczące i ładnie pachniały,kupiła bym go jeszcze raz ale go nigdzie nie widzę.Szampon naprawdę godny polecenia:)

Używam tego produktu od:dawno temu

Dobry

Kupiłam całą fioletową serię Sunsilka. Mam falowano-kręcone włosy.
Dobrze sie pieni, ma przyjemna konsystencję i zapach. Tani i wydajny.
Sam szampon nie daję żadnych efektów chyba że używa sie go z kremem i odżywką wtedy włosy są miękkie i lśniące.

Nie kupię ponownie bo jest jak każdy inny przeciętny szampon a pozatym przekonałam sie do moich loczków.

Używam tego produktu od:używałam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Nie dla mnie...

Kupiłam razem z fioletową odżywką i się zawiodłam:(
Nie widzę żadnych dobrych efektów po stosowaniu tego szamponu. Nawet przy prostowaniu włosów nie odczuwam żadnego ,,ułatwienia". Włosy matowe.

Używam tego produktu od: 1 rok

Dla ładnego połysku ;)

Nie mam wprawdzie niesfornie falujących włosów, są tylko lekko podwinięte na końcach, ale często wracam do tego szamponu, ponieważ dobrze oczyszcza włosy, nadaje im ładny połysk i obficie się pieni. Włosy są gładkie, lepiej się układają, nie odstają i przyjemnie pachną.
Najlepszy efekt uzyskuję w duecie z odżywką z tej samej serii.
Dobry, niedrogi szampon, tylko szkoda, że mało wydajny.

Używam tego produktu od: używałam przez ok rok (?)
Ilość zużytych opakowań: kilka

Dobry

Szukałam szamponu do kręconych włosów. I wpadłam na ten.Spodobało mi się opakowanie i zapaszek.Po umyciu włosy są gładsze i nie kręcą się tak jak przed użyciem.Nie jest także za drogi chyba 6 czy 7 zł :) Używam tego produktu od: roku

może być..

Kupiła mi go mama przez przypadek... w poszukiwaniu żelu pod prysznic.... (wąchała po kolei i ten zapach najbardziej się jej spodobał.. szkoda ze nie sprawdziła że jest to szampon a nie żel) Ale okazał się bardzo fajny... włosy miękkie.. i na tym mi zależy... jednak szału nie było... mam małe fale... tzn loczki... ale nie podkreślił moich niesfornych fal.. a szkoda...

Używam tego produktu od:nie pamiętam.. było to dawno

POLECAM!!!!

świeeeeeeeeeeeetny szampon mam z nim same dobre wspomnienia, nie przetłuszczał włosów chronił przed promieniami UV, i ten zapach.... Okropnie żałuję zę zostal wycofany z produkcji, bo to właśnie po nim miałam prześliczne lejące się włosy, nawet po traktowaniu prostownicą.

Używam tego produktu od:PÓŁ ROKU