Lirene, Samoopalacz w żelu (do twarzy i ciała - stara wersja)

Lirene, Samoopalacz w żelu (do twarzy i ciała - stara wersja)

Zgłaszająca osoba: oskarzona

Rewelacja! żelowa konsystencja, ma bardzo dużą wydajność i nie pozostawia smug, już po pierwszym użyciu widoczny efekt delikatnie, ślicznie opalonej, zdrowej buźki :) Nie wysusza nadmiernie skóry i nie jest drogi. Czego chcieć więcej??

Cena: 15 zł / 75 ml

Hmmm

Najpierw plusy:
żelowa konsystencja pozwala równomiernie rozprowadzić samoopalacz; nie powoduje uczulenia; przystępna cena; wygodne opakowanie.

Minusy:
co prawda jestem ciut opalona, jednak samoopalacz nie wzocnił koloru skóry; skóra po wsmarowaniu żelu jest neico klejąca; smrodek niesttey pojawia się.

Nie wiem czy powoduje smugi, bo jak wspomniałam nie zauwazyłam zmiany koloru skóry. Możę spróbuję zimą???

Nie-zdecydowanie

Niedrogi, dostępny, stosunkowo nienahalnie pachnie, daje efekt zbliżony do naturalnej opalenizny: czyli po aplikacji skóra jest bardziej brązowa niż pomarańczowa. Taki trochę kisielowaty, śliski żel pozwala go dość precyzyjnie nałożyć.
Jeśli się to zrobi niestarannie, owszem, robi smugi. Jeśli się to zrobi wprost przeciwinie, starannie i z oddaniem, opalenizna jest właśnie dośc naturalna. Mnie komplementowano.
Przyciemnia lekko: na pewno jest to lepiej widoczne przy kolejnej aplikacji:
Wady: cokolwiek bym nie robiła, plami bieliznę: biustonosz. Poza tym bywa, że pozostawia ślady na ciele, jak poprzeczne lub pionowe zmarszczki np. w miejscach, gdzie brzuch się marszczy, jeśli siedzę. To bywa frustrujące.
W porównaniu z samoopalaczami Neutrogeny i Nivei wypada gorzej od Nivei (samoopalacz w sprayu) i mniej wiecej podobnie do Neutrogeny: oba mają swoje zalety.
Ja nie zdecyduję się już na niego odkrywszy Niveę. Niestety (czy -stety dla mnie), jest lepsza i wygodniejsza w aplikacji.
Pod prysznicem samoopalacz Lirene schodzi równo. Opalenizna utrzymuje sie wg. opisu na opakowaniu: trzy, cztery dni.

Nr 1 wśród samoopalaczy

Samoopalacz ten kupiłam w supermarkecie - przypadkiem wpadł mi w ręce i postanowiłm go wypróbować. Nastawiona byłam do niego raczej sceptycznie, ponieważ jak do tej pory nie znalazłam idealnego samoopalacza do twarzy, który nie śmierdział i nie wysuszał skóry. Ten jest inny - ma lekką, żelową konsystencję, zapach charakterystyczny dla kosmetyków do opalania Erisu, czyli całkiem miły, no i jak wcześniej wspomniałam nie wydziela odorku i tylko minimalnie wysusza skórę. Jedyną wadę jaką w nim znalazłam jest to, że daje zbyt jasny , prawie niewidoczny odcień opalenizny.