Podkład Aksamitny SPF 8

Podkład Aksamitny SPF 8

Kosmetyk świetnie się rozprowadza i wchłania równomiernie, nie pozostawia uczucia "maski", ciekawa paleta kolorów, lekka konsystencja, delikatny.

p>

BYŁ NAPRAWDĘ REWELACYJNY

Szkoda, że już go od dawna nie produkują, bo po nim już tyle podkładów wypróbowałam i żaden nie był taki fajny jak on i miał taki piękne kolory ja miałam najjaśniejszy beige porcelane bodajże i był idealny jaśniutki jak porcelana i lekko różowy jak pastel...
Świetnie krył wszystkie niedoskonałości jakie w tym wieku miałam a trochę ich było...
jak go pierwszy raz kupiłam miałam 17 lat a podkład był aksamitny i sprawiał że moja cera wyglądała super świeżo i pięknie przez cały dzień, i był meega wydajny gęsty odrobinka wystarczyła by być piękną...

Używam tego produktu od: chyba 10 lat temu
Ilość zużytych opakowań: tylko 3 opak.

Lubiłam go:)

Był to na prawdę jeden z lepszych produktów,typu podkład marki Avon.Cena przystępna,opakowanie wygodne i praktyczne.Zapach neutralny.
Jakościowo bardzo dobry,dobrze się rozprowadzał,nie pozostawiał "zacieków",nie tworzył efektu maski.Efektem był ładny,naturalny makijaż dzienny.
Nie kupię już więcej,bo jak wiadomo,nie ma go już w sprzedaży, a szkoda,bo swojego czasu kupowałam:)

Używam tego produktu od:Oj kiedy to było...:)

To byl jeden z lepszych

Szkoda ze juz go nie ma bo byl to pierwszy podklad jakiego zaczelam uzywac i pamietam ze byl bardzo fajny. Idealnie paswoal mi kolor (warmest beige czy jakos tam ;)). Cera byla jednolita, matowa, wygladala zdrowo jak na okres dojrzewania ;)
Gdyby go wprowadzili ponownie napewno zakupie :)

Używam tego produktu od: hoho dawno :D
Ilość zużytych opakowań: 3-4

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

nigdy więcej!!!

Jedymi zaletami tego podkładu jest to ze matuje, chociaz na krótko, nawet niegłupio sie rozprowadza, ale niestety pozostawia delikatną maskę na twarzy, czego nie jestem w stanie przetrawić, buźka w sumie nie wyglądała głupio na początku...a potem koszmarek-każdy por podreślony;w każdym porze podkład sie zbierał i miałam ciemnobrązowe, drobne plamki na twarzy, ile porów tyle kropeczek. Wyglądało to makabrycznie i jednocześnie przekomicznie ;) No i do tego skoro moje pory tak wyglądały to musiał je nieźle zapychac. DO NICZEGO!!! nie polecam

ok

zuzylam jedno opakowanie. moze nie jest najlepszy jaki dotad uzywalam ,ale nie mam wiekszych zastrzezen

nie robi maski na twarzy, troche kryje(ale z wiekszymi defektami sobie nioe poradzi). stosuje go na krem matujacy i jest ok, nie swiece sie dosc dlugo.

jak bedzie znowu w promocji to kupie,ale po cenie niepromocyjnej to sie nie oplaca

Nie jest zły

Mógłby być lepszy, ale nie jest zły. Trochę kryje, nie zostawiając jednoczesnie maski, nie wysusza (jak np. Perfect Wear) i nie spływa. Uważam, że do skóry normalnej i mieszanej, także do lekko trądzikowej, jest dobry. Łatwo się rozprowadza i wygląda naturalnie, chociaż - niestety - przy uszkodzeniach skóry typu wysuszone strupki i łuszczenia brzydko je zaznacza.

Przy okazji: sama używam odcień Natural Cream i polecam go przetestować wszystkim tym, którzy używają Natural Fawn. Początkowo używałam N.F., ale okazało się, że N.C. jest o niebo lepszy, mimo że na oko mi nie pasował (daje zdrowszy wygląd skóry).

Co do matowienia/świecenia - jest ok, jeśli pod podkładem mam krem (stosuję Effaclar K). Bez kremu po godzinie zaczynam świecić.

Atrakcyjna cena. Uważam, że podkład ten może się równać z podkładami rzędu 50 zł, a wiele z nich przebija. W klasie cenowej do 60 zł wiele podkładów ze mnie spływa, a te, co nie spływają tworzą maskę. Z tym nie mam takich problemów.

nie dla cery mieszanej

mysle, ze zadowolone z niego beda posiadaczki cery normlanej czy suchej. cera tlusta i mieszana na pewno bedzie sie po nim swiecic. jednak kryje calkiem niezle, a kolor natural fawn jest idealny.w dodatku starcza na dlugo i cena tez ok.

Taki dziwny

Początkowo byłam nim zachwycona, jednak zmieniłam zdanie. Nie nadaje sie do cery z problemami, mam wrażenie, ze uwydatnia zmarszczki, nierówności czy pory na skórze. Na mnie tworzy po prostu maske nawet jeżeli użyję go bardzo mało. Dobry na światło dzienne i tylko w promocji w sztucznym zachowuje sie tak jak opisałam wyżej

ilość zużytych opakowań: 2

dobry

Ten podkład jest po prostu rewelacyjny!!!! Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii...Dobrze stapia się ze skórą- nadaje cerze aksamitną gładkość (naprawdę). Poza tym wydaje mi się ,że negatywne opinie wynikają często ze złego dobrania podkładu - złego odcienia, lub do rodzaju cery (ten podkład nie nadaje się do cery tłustej, lub bardzo suchej)mam cerę normalną>mieszana - i faktycznie , czasami po całym dniu da się zauważyć lekkie przesuszenie w niektorych miejscach na twarzy . To jedyny minus! Wydaje mi się że dla cery większości polek odpowiedni jest odcień: Natural Fawn .Tuz po nalozeniu wydawal sie dość ciemny ale po 15 min. ladnie stapia sie ze skórą(nie byl różowy ani pomarańczowy )

Buuuuu ....

Wrółcił na wstecznym do siedziby Avonu.. co to ma być?? Kupiłam najjaśniejszy kolorek, myslałam, ze będzie idealny. ALE ON JEST RÓŻOWY !! Wyglądałam na twarzy jak prosiaczek i na prawdę nie przesadzam, zauważył to nawet mój chłopak, a on za bardzo spostrzegawczy jeśli chodzi o kosmetyki nie jest. Poza tym podkłąd jest ciężki, źle się nakłada, gdyż robią się smugi. Na twarzy czułam maskę a on nawet nie matuje :( Smutne to ale kolorówka Avonu pozostawia naprawdę wiele do zyczenia, bo nie jest to pierwasz rzecz na której się zawiodłam, ale NIGDY WIĘCEJ !!

nie wart tylu pieniędzy

Chyba mam zbyt suchą skórę żeby go uzywać. Nawet dość dobrze krył, ale kiedy go uzywałam zawsze czułam sie jakbym miała nałożoną maskę, ściągał mi skórę, a poza tym wyglądał ładnie, nie mogę powiedzieć,kolor mi odpowiadał, a dość trudno taki jasny jak ja miałam dostać.Na pewno więcej go nie kupię

pudrowe wykończenie

Nie mam jakiś szczególnie miłych wspomnień związanych z tym podkładem ale ma on ode mnie duży plus za kolor Porcelain Beige, który jest jasny ale trochę za bardzo wpada w róż. Sam podkład to żadna rewelacja niestety. Dosyć dobrze matuje, bardzo dobrze kryje, jest w miarę wydajny. Ale dla mnie to on daje lekki efekt maski szczególnie jak nałożymy go za dużo, szybko zastyga i czasem tworzą się smugi. Przypomina mi trochę podkłady starej generacji takie tłuste i oleiste. Ja nie za dobrze sie w nim czułam, caly czas miałam wrażenie, że moja skora pod nim nie oddycha. W zasadzie to nawet nie potrzeba było używać po nim korektora.
Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno opakowanie.