Łagodzący, Szampon łagodzący swędzenie wrażliwej skóry głowy, przeciwłupieżowy z Avocado Milk

Szampon oczyszcza włosy oraz przynosi ulgę wrażliwej skórze głowy. Eliminuje łupież i łagodzi swędzenie. Sprawia, że włosy wyglądają zdrowo, są miękkie, a skóra głowy jest odpowiednio nawilżona.

Działa:)

Ten szampon używałam z jakiś rok temu. Miałam duży problem z łupieżem(teraz mam już znacznie mniejszy), a na dodatek strasznie swędziała skóra głowy. Potrzebowałam czegoś co uleczy ten stan. Po dokładnym przeczytaniu co szampon może zrobić, kupiłam Sunsilka. Przy dłuższym stosowaniu problem swędzenia zniknął, a łupież się zmniejszył. Zapach jest ładny, a szampon dobrze się pieni. Kupię go ponownie, jeśli znów pojawi się swędzenie skóry.
Polecam:)

Naprawdę łagodny

Mam wrażliwą skórę głowy, większość szamponów powoduje u mnie powstawanie łupieżu, swędzenie i w efekcie ranki na głowie. Ten jako jeden z baaardzo nielicznych (poza nim ew. szampony dla dzieci) nie podrażnia skóry mojej głowy, o łupieżu już w ogóle nie pamiętam.
Nie daję więcej gwiazdek dlatego, że poza łagodnością nie ma właściwie większych zalet. Moje włosy (kręcone) są po nim raczej nijakie, w żaden sposób nie poprawia ich wyglądu - ale też go nie pogarsza. No i zapach raczej mi nie odpowiada.

Używam tego produktu od: ok. półtora roku / dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

dobry

problemow z lupiezem nie mam zadnych, wrazliwej skory glowy specjalnie nie posiadam...z mojej perspektywy jest to zatem zwykly, dosc niezly szampon do wlosow.

w domu jednak mam przypadek ciezki: mezczyzne, ktorego lysa czaszka ujrzala swiatlo dzienne po 10 latach...przez owe 10 lat najpierw byly dlugie wlosy, pozniej byly dlugie dredy.

skora glowy wygladala jak latwo sie domyslic...fatalnie. i z tym fatalnym jej stanem ten szampon poradzil sobie w kilka dni. zaden nizoral, na ktory moj TZ ma uczulenie. wlasnie ten tani sunsilk.
i dlatego...daje mu 4 gwiazdki. uwazam, ze zasluguje.

Używam tego produktu od:.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Cellulit jak stosować kosmetyki

polecam

Jak dotad moj ulubiony. Mam problem z lupiezem i ze soba takze, bo dotyczy mnnie przykry nawyk rozdrapywania skory glowy. Po takiej masochistycznej sesji pomaga mi wlasnie ten szampon; lagodzi skore, jakby lekko nawilzal. Nie eliminuje oczywiscie ani lupiezu ani rozleglych strupow, ale tez nie podraznia i ladnie oczyszcza.

Używam tego produktu od:dluzszego czasu
Ilość zużytych opakowań:ktores z kolei

dosc dobry

Uzywalam razem z odzywka, na skore glowy zadzialal naprawde lagodzaco, wlasciwosci odzywcze przecietne. Jako ze nie uczulil mnie kompletnie co jest nietypowe w moim przypadku pewnie jeszcze kupie.Używam tego produktu od:2 miesiace uzywalam

nie pomógł

Kupiłam ten szampon razem z odzywka, gdy mialam problem z podrazniona i swedzaca skora glowy.
Myslalam, ze cos pomoze i zlagodzi objawy, ale niestety:(
Szampon byl malo wydajny, bardzo szybko go skonczylam. Dobrze sie pienil i splukiwal, ale wlosy po jago umyciu byly oklapniete i bez zycia. Ciezko sie ukladaly.
Swedzenie zostalo troszke zlagodzone, ale to nie bylo to, czego sie spodziewalam po tym szamponie.
Szkoda:( Ponownie juz do niego nie wroce.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Całkiem, całkiem

Szampon ku mojemu zaskoczeniu jest całkiem dobry. Niweluje swędzenie, nie podrażna skóry głowy i ładnie pachnie. Godny polecenia.

Fuj

Włosy następnego dnia rano zamieniają się w strąki,wyglądają koszmarnie,tak jakby były przetłuszczone.Miałam próbke starej serii.
Mam nadzieję,że nowe butelki mają też nową zawartość.
Odpada jednak na całej linii.

Nieee:(

Ja miałam jeszcze w starym opakowaniu, więc może jak pisała Poprzedniczka nie tylko butelka się zmieniła ale i skład????
Wtedy, to była porażka:( Oprócz przyjemnego zapachu, to działania nie było żadnego:( Włosy już godzinę po umyciu były smętnie przyklapnięte, nie pomagały pianki, lakiery ani żele:( Łupież nie zniknął, a włosy jeszcze bardziej się przetłuszczały i obawiałam się że łupież może się nasilić, ale nie na szczęście;)
Nie wspominam go miło, ale skoro tyle pozytywnych opnii to może się skuszę na nowe opakowanie i wtedy edytuję recenzję:) Ale jak na razie to jestem na nie:(

swietny !!

Zeczywiscie skore łagodzi nie swedzi mnie wogole ,swietnie oczyszcza moje włosy a mam przetłuszczajace sie i myje codziennie staja sie po nim puszyste i lsniace...Slicznie po nim pachna i to na długo polecam ten szampon bo jest naprawde dobry zadnych minusow jak dla mnie..Podkresle tylko ze mam ta nowa wersje tego szamponu w tym nowym opakowaniu wiec moze i skład tez sie zmienił bo nie rozumiem moich poprzedniczek dlaczego mu az tyle minusow dały :) ale mysle ze to była stara wersja i to przez to...ja jeszcze nigdy nie byłam tak zadowolona ze szamponu

Słaby... Jak poranna kawa

Ja w tytule. Słaby szampon, który chcę, a nie może. Nie daję sobie rady z łupieżem do końca. Działa na taki suchym łupież, ale o tłustym łupieżu /taki mam/ to ten szampon nawet nie słyszał. Do włosów i skóry wymagającej taka jak moja, jest za słaby. Potrzeba mi jakiegoś silnego jegomościa, co to przepędzi dolegliwości łupieżowe na 4 świata strony. :D Fakt, trochę niweluję swędzenie głowy. Za to ma plusa. Zupełnie nie radzi sobie z przetłuszającymi się włosami. W ogóle. Mnie w tej kwestii też nie pomógł. W miare dobrze odświeża włosy, ale nie działa na przetłuszczające się. Jest w miarę wydajny. Ma przyjemny zapach i gestą konsystencję. Poręczne opakowanie. Przystępna cena, zapłaciłam za SunSilka 6,80 zł.

Sumując: przeciętny szampon i baaardzo mi przypomina szampony Timotei, których szczerze nie znoszę! Zresztą mają wspólną firmę Unilever... Zaskoczenia nie ma. Próbuje działać, ale mu to nie wychodzi do końca. Szkoda... Zostawiam 3 pełne *** i nie więcej. :)

ilość zużytych opakowań: ...1 całą butelke.

Uzywam próbki z TiTD i na razie mi sie podoba:) wlosy sa ladne, miekkie, lupiezu nie ma (a po L'Oreal Elseve z nutri ceramidami pojawil sie) i skora glowy tez nie swedzi (co sie zdarzalo). Warto wspomniec o zapachu... zapach mleczka awokado jest sliczny :D